Netflix is now available in Poland!

Moderator: Redaktorzy

Re: Netflix is now available in Poland!

Postprzez Wajper » 9 lip 2019, o 14:14

Grobel napisał(a):
Wajper napisał(a):
Hardkor napisał(a):Jeśli ktoś ma ochote to szukam prawdopodobnie 4 osób na najwyzszy abonament netflixa. 10 zlotych za miesiac, kazdy wlasny profil. Przed logowaniem info ktore MACi są twoje+ ile urzadzen+ przy kazdym nowym info do mnie na priv (zapobieganie udostepnianiu danych osobom trzecim, bo w poprzedniej rodzince juz ktos mnie tak oszukiwał). Jak cos prosze na priv :) oczywiscie najwyzszy pakiet

Co ty tu próbujesz scamić? Netflixa możesz mieć za niecałe 30 zł...

Zależy na jaki kraj zakłada :P

miodzio napisał(a):
Wajper napisał(a):Co ty tu próbujesz scamić? Netflixa możesz mieć za niecałe 30 zł...

Za 30? Gdzie? Wczoraj wznowiłem subskrypcję i najtańsza opcja to 34 zł.

Turcja, Argentyna.
Turcja po przewalutowaniu jakieś 28zl mi wychodzi. Oczywiście top pakiet.

Oczywiście to nie tajemnica, że z Turcji nawet mniej jak 28 zł.
  • 0

Wajper
Predator

Reputacja: 8

Postprzez Hardkor » 9 lip 2019, o 23:03

GThoro napisał(a):
Hardkor napisał(a):4+ja.

Można (najprawdopodobniej) utworzyć tylko tyle profili na ile urządzeń masz abonament. Ale na pewno nie da się więcej niż 4. Pierwszego profilu nie da się skasować.

Wiecej chyba mozna. Jak ktos chce znizyc koszty to moge wiecej osob dorzucic, ale imo 5 wydaje sie okej
  • 0

Hardkor
Hitman

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 10

Postprzez Takelot » 10 lip 2019, o 00:41

GThoro napisał(a):Można (najprawdopodobniej) utworzyć tylko tyle profili na ile urządzeń masz abonament. Ale na pewno nie da się więcej niż 4. Pierwszego profilu nie da się skasować.

Z tego co wiem, to można było zrobić maksymalnie pięć profili na jednym koncie tworząc piąty profil jako "Kids" i później zamieniając go na zwykły. Ale czy dalej to działa to już nie wiem.

Hardkor napisał(a):Jak ktos chce znizyc koszty to moge wiecej osob dorzucic, ale imo 5 wydaje sie okej

Jak chcesz dorzucić więcej osób skoro przy najwyższym pakiecie można oglądać jednocześnie na 4 ekranach? Już przy 5 osobach będą czasami problemy, a co dopiero przy większej ilości.
  • 0

Takelot
Redaktor

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 4

Postprzez Hardkor » 10 lip 2019, o 10:55

Takelot napisał(a):
GThoro napisał(a):Można (najprawdopodobniej) utworzyć tylko tyle profili na ile urządzeń masz abonament. Ale na pewno nie da się więcej niż 4. Pierwszego profilu nie da się skasować.

Z tego co wiem, to można było zrobić maksymalnie pięć profili na jednym koncie tworząc piąty profil jako "Kids" i później zamieniając go na zwykły. Ale czy dalej to działa to już nie wiem.

Hardkor napisał(a):Jak ktos chce znizyc koszty to moge wiecej osob dorzucic, ale imo 5 wydaje sie okej

Jak chcesz dorzucić więcej osób skoro przy najwyższym pakiecie można oglądać jednocześnie na 4 ekranach? Już przy 5 osobach będą czasami problemy, a co dopiero przy większej ilości.

" czasami problemy" widać kolega netflixa nigdy nie miał albo ma bardzo nerdowskich znajomych. na 5 ekranów leciałem dobre 2 lata (tak bylo z poprzednia rodzina), do tego jak mowie niektorzy dali passy dalej, wiec wiecej osob i ANI RAZU nie mialem sytuacji ze za duzo osob oglada. Po prostu sytuacja aby kazdy ogladal w tej samej chwili jest bardzo mało prawdopodobna. Sam miałem okresy ze odpalalem netflixa tylko przed snem (typu 2 w nocy).
  • 0

Hardkor
Hitman

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 10

Postprzez Takelot » 10 lip 2019, o 11:00

Hardkor napisał(a):" czasami problemy" widać kolega netflixa nigdy nie miał albo ma bardzo nerdowskich znajomych. na 5 ekranów leciałem dobre 2 lata (tak bylo z poprzednia rodzina), do tego jak mowie niektorzy dali passy dalej, wiec wiecej osob i ANI RAZU nie mialem sytuacji ze za duzo osob oglada. Po prostu sytuacja aby kazdy ogladal w tej samej chwili jest bardzo mało prawdopodobna. Sam miałem okresy ze odpalalem netflixa tylko przed snem (typu 2 w nocy).

Netflixa mam, właśnie w 4-osobowej "rodzinie". Jak ktoś chce przyoszczędzić dodatkowo tę parę złotych to proszę bardzo, ja bym wolał mieć pewność, że będę mógł oglądać kiedy tylko zechcę skoro za to płacę.
  • 0

Takelot
Redaktor

Reputacja: 4

Postprzez Skapiradlo » 10 lip 2019, o 12:49

Takelot napisał(a):Netflixa mam, właśnie w 4-osobowej "rodzinie". Jak ktoś chce przyoszczędzić dodatkowo tę parę złotych to proszę bardzo, ja bym wolał mieć pewność, że będę mógł oglądać kiedy tylko zechcę skoro za to płacę.

Najlepsze jest to, że obaj macie rację. Też ustawiłem najwyższego Netflixa z dobrymi znajomymi (z reala) z którymi znam się ładnych kilka-kilkanaście lat i ponad rok działa to bardzo dobrze. Nikt nie udostępnia dalej loginu/hasła (przecież przy każdym nowym urządzeniu dostaje się email) ale jak patrzę na historię logowań w ustawieniu konta to poza 1 osobą tak to oglądamy, że przy tej intensywności mogłoby pewnie oglądać nie 4, a z 10 osób. Sam przez ostatnie 2 miesiące obejrzałem wreszcie tylko Blade Runnera 2049 którego chciałem obejrzeć od premiery. I tyle, nawet nowego sezonu Dark i 2 nowych sezonów Stranger Things nie mam czasu ruszyć bo szkoda pogody w lecie. Tyle że przy 13 PLN od łba przy 4 osobach można spokojnie się z tym pogodzić bo to mniej niż 1 bilet do kina, a dzielenie na więcej niż oficjalne 4 profile już lekką cebulą zalatuje ;)
  • 0

Skapiradlo
Predator

Medale: 7
3000 (1) 4000 (1) 5000 (1)
6000 (1)
Reputacja: 22

Postprzez drzewo_z_gompki » 10 lip 2019, o 13:55

Ja mam założoną rodzinkę na 5 osób. Passy na pewno kilkukrotnie poszły dalej - ja sam dałem passy mojej siostrze i kuzynce, jedna znajoma zalogowała się u rodziców na TV i też sobie korzystają, obstawiam że ktoś jeszcze puścił passy dalej, bo zapowiedziałem że po prostu jak będą pojawiały się problemy to zmienię hasło. Przez prawie dwa lata tylko raz wystąpił problem że jednej osobie wyświetlił się komunikat, że za dużo osób jest na raz, ale pomógł reset aplikacji.
  • 0

drzewo_z_gompki
Łowca

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 0

Postprzez lukecz » 10 lip 2019, o 14:15

Ten komunikat że za dużo osób jest na raz to wyskakuje wszystkim czy tylko tej ponadprogramowej osobie?
  • 0

lukecz
Robin Hood

Reputacja: 7

Postprzez Helvehammer » 11 lip 2019, o 23:38

Mi przy 6 osobach nigdy żaden problem/komunikat się nie pojawił.
  • 0

Helvehammer
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez Monek22 » 15 sie 2019, o 22:47

z jakiego kraju najlepiej kupować netflixa teraz ?;D
  • 0

Monek22
Hitman

Reputacja: 3
Ostrzeżenia: 1

Postprzez Aramandur » 15 sie 2019, o 23:42

Z Polski.
  • 0

Aramandur
Predator

Reputacja: 19

Postprzez Monek22 » 15 sie 2019, o 23:56

własnie zgarnelem free triala premium hd z usa
  • 0

Monek22
Hitman

Reputacja: 3
Ostrzeżenia: 1

Postprzez WileTheBest » 25 wrz 2019, o 17:43

https://antyweb.pl/netflix-zapowiada-po ... zlym-roku/ - może wyjdzie ciekawy serial, bo 1983 taki mocno średni był i te nietłumaczone kwestie kłuły w oczy.
  • 0

Obrazek
WileTheBest
Predator

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 1

Poprzednia strona

Powrót do Film