X-KOM Gorący Strzał - limitowane codzienne oferty

Informacje o nowych ofertach + dyskusja

Moderator: Redaktorzy

Re: X-KOM Gorący Strzał - limitowane codzienne oferty

Postprzez buck » 18 sty 2019, o 15:30

Dzisiaj x-kom rozsyłał na maile kody 20zł do aplikacji. Jakby ktoś sam nie korzystał, to chętnie przyjmę
  • 0

Jednym z najgorszych PR-owo zachowań jest wdawanie się z atakującymi w różnego rodzaju pyskówki.
stoję i patrzę na drzwi z zamkiem 3-poziomu a drzwi się same otwierają i wpada do mnie kretoszczur z umiejętnością otwierania zamków 3-go poziomu
buck
Wiedźmin

Reputacja: 2

Postprzez otis_d » 18 sty 2019, o 16:21

Mogę oddać. Zapraszam na PW.
  • 0

otis_d
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez lord_mike81 » 18 sty 2019, o 18:14

Też mogę się podzielić kodem. Zapraszam na PW.
  • 0

lord_mike81
Robin Hood

Reputacja: 5

Postprzez Serce walczy » 6 lut 2019, o 12:18

• 0

Serce walczy
Łowca

Reputacja: 1

Postprzez lukecz » 26 lut 2019, o 13:47

Dzisiaj promocja na akcesoria Logitech -20%
Zniżka nalicza się sama po dodaniu do koszyka
Np myszki (niektóre już przecenione + 20% rabatu)
Logitech G102 za 79zł (darmowa wysyłka)
Logitech G305 za 159zł
Logitech G403 za 159zł
Logitech G502 HERO 199zł
Kierownice G920 i G29 po 799zł
Link do wszystkiego z Logitecha:
https://www.x-kom.pl/szukaj?q=logitech& ... B42%255D=1
  • 0

lukecz
Robin Hood

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 7

Postprzez Soul Reaver » 26 lut 2019, o 14:49

Mam pytanie dot. kierownic. Zastanawiam się od dłuższego czasu nad zakupem (na zasadzie kupić/nie kupić, a nie kupić, tylko którą).
Chciałbym poznać waszą opinię - jak się ma cena 800 do wartości kierownicy, tzn, czy warto wydawać taką kwotę na kierownicę?
Jak wypadają modele G920/G29 względem podobnych im ceną/jakością?
Czy są jakieś tańsze modele, które nie będą nieporównywalnie gorsze?
  • 0

Soul Reaver
Wiedźmin

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 31

Postprzez Aloes » 26 lut 2019, o 15:38

Jak lubisz gierki typu Project Cars, Dirt czy F1 to moim zdaniem warto a nawet obowiązkowo, zupełnie inna rozgrywka i odczucia. Piszę to jako użytkownik Thrustmaster F430 która jest o wiele starsza i tańsza od Logitechów. G920/G29 to z pewnością bardzo dobre modele, jednak gdybym teraz miał kupować kierownicę to ponownie kupiłbym coś tańszego bo jestem raczej niedzielnym graczem niż sim maniakiem :D
  • 0

Aloes
Łowca

Postprzez Niriles » 26 lut 2019, o 15:42

Raczej zadaj sobie pytania - jak szybko znudzi cię taka zabawka, czy masz na to miejsce oraz w co grasz, i pod tym względem przelicz cenę kierownicy. Ja gram relatywnie dużo w symulatory (chociaż mało w wyścigi) i doszedłem do wniosku, że ciągłe podłączanie i odłączanie, żeby pograć godzinkę-trzy to dla mnie za dużo. Być może do zawodowego, całodobowego fruwania online w jakimś Assetto Corsa musiałbym się zmusić, natomiast do rekreacyjnego pykania ciężarówką lub busem stwierdziłem, że klawa + mysz (ew. pad jak leżę w łóżku ;p) w zupełności wystarczą i szkoda mi kasy na taki wydatek. Miałem co prawda kiedyś tylko taniego Logitecha Formula GP, co nawet pełnego skrętu nie miał, więc być może miałbym nieco inne zdanie po obcowaniu z droższym sprzętem, ale pakowanie/rozpakowywanie (bo komp jest jednak jeden, a gram też w inne rzeczy), kalibracje w każdej grze (wtedy upierdliwość, nie wiem jak dziś), mimo wszystko dalej brak tego realistycznego "czucia" auta, na który godzę się grając na klawie za 20, ale przy wydatku 800+ już niekoniecznie (nawet te symulatory za kilkaset tysięcy do nauki jazdy nie oddają tego do końca właściwie, a przecież mają jeszcze takie bajery jak "pneumatyczny" fotel, prawdziwą "wajchę", dużą "szybę" itp.).
No chyba że taka kwota to dla ciebie drobne, to wtedy niech jakiś spec poleci dobrą kierę, przynajmniej chwilę się pobawisz czymś innym, zanim cię to znudzi ;)
  • 0

Niriles
Predator

500 (1) 1000 (1)

Postprzez Soul Reaver » 26 lut 2019, o 16:00

@Niriles
Właśnie dlatego napisałem:
Soul Reaver napisał(a): ... na zasadzie kupić/nie kupić, a nie kupić, tylko którą ...

Jestem w stanie tyle wydać, ale ciągle mam opory z przyczyn, które na dobrą sprawę wymieniłeś. Z drugiej też strony, jeśli już bym się zdecydował, to nie chcę kupić najtańszego szmelcu, co będzie raczej wyrzuceniem pieniędzy w błoto, ale coś względnie taniego, co jednak zapewni minimum frajdy ;)
Nic no, mam jeszcze parę godzin do końca dnia by zastanowić się nad tymi dwoma ... pewnie znowu się nie zdecyduję :P Najbardziej przemówił by do mnie fizyczny kontakt z urządzeniem z możliwością testu w (prawie-)jakiejkolwiek grze.
  • 0

Soul Reaver
Wiedźmin

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 31

Postprzez Bożygrzmot » 26 lut 2019, o 16:07

Posiadam Logitecha Driving Force Pro, kupiony za 200 złotych z kawałkiem, więc jest to kierownica w sumie z średniej półki i to dość stara, ale na moje potrzeby dość niedzielnego wyścigowego gracza sprawdza się bardzo dobrze. Dirt Rally, Shift 2, ETS/ATS, Forza Motorsport czy F1 bardzo dobrze się na niej prezentują i na pewno w tych lepszych kierownicach pokroju G29 wrażenia byłyby jeszcze lepsze... ale na pewno nie jest to dla wszystkich. Jak już napisano - jeśli nie jesteś maniakiem prawdziwych symulatorów to raczej nie ma co się porywać na takie drogie (chyba że faktycznie to dla ciebie niewiele), ale ja bym się i tak zainteresował jakąś tańszą pokroju Driving Force GT (około 3 stówki), bo wrażenia z jazdy są odmienne od klawiatury czy pada i naprawdę fajne.
Teraz jeżdżę dość rzadko, ale nie czuję, żeby to 200-250 złotych było stracone, bo jest to właściwie jednorazowy zakup.
  • 0

Bożygrzmot
Wiedźmin

Medale: 6
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1) 4000 (1) 5000 (1)
Reputacja: 26

Postprzez TheLastJedi » 26 lut 2019, o 17:48

Soul Reaver napisał(a):@Niriles
Właśnie dlatego napisałem:
Soul Reaver napisał(a): ... na zasadzie kupić/nie kupić, a nie kupić, tylko którą ...

Jestem w stanie tyle wydać, ale ciągle mam opory z przyczyn, które na dobrą sprawę wymieniłeś. Z drugiej też strony, jeśli już bym się zdecydował, to nie chcę kupić najtańszego szmelcu, co będzie raczej wyrzuceniem pieniędzy w błoto, ale coś względnie taniego, co jednak zapewni minimum frajdy ;)
Nic no, mam jeszcze parę godzin do końca dnia by zastanowić się nad tymi dwoma ... pewnie znowu się nie zdecyduję :P Najbardziej przemówił by do mnie fizyczny kontakt z urządzeniem z możliwością testu w (prawie-)jakiejkolwiek grze.

Dobrych kilka lat temu z bratem kupiliśmy Logitech Driving force GT używkę za około 400, ma 900 stopni obrotu i dźwignię biegów, pasuje też do ps3(nie wiem jak z ps4). Powiem tak, grałem nią w GRID i taka gra to coś zupełnie innego niż klawa/pad, podłączam ją raz do roku aby ograć sobie jakąś samochodówkę, nawet fajnie się grało w Nowego NFSa(reboot). Drifty nagle staja się trudniejsze i wymagające, ale daje to frajdę. Ogólnie nie żałuję zakupu nawet jeśli używam od wielkiego dzwonu bo to zupełnie coś innego.
A dodam że to całe 900 stopni nic mi nie dało, maksymalnie na 240 grałem, zbędny bajer IMO albo ja nie umiem w kierownice, dźwignia biegów to tez zbędny bajerek dla fanów symulatorów.
  • 0

TheLastJedi
Robin Hood

Medale: 1
500 (1)

Postprzez Serce walczy » 19 mar 2019, o 15:13

Promocja 100x100 dużo akcesoriów https://promocje.x-kom.pl/100x100
Myszki klawiatury podkładki
  • 0

Serce walczy
Łowca

Postprzez Doberus » 8 kwi 2019, o 09:54

W x-kom dziś wystartował - Tydzień Komponentów:

https://promocje.x-kom.pl/tydzien-komponentow

Promocja trwa do 14.04.2019 lub wyprzedania produktów

To co wpadło mi w oko:
- SSD Crucial BX500 480 GB SSD za 229 PLN
- Ryzen 2600 za 649 PLN
- Intel i5-9400F za 689 PLN
- Gigabyte GeForce RTX 2060 za 1599 PLN

Jeśli ktoś się postara to może całkiem dobrego kompa złożyć :)
  • 0

Doberus
Łowca

Postprzez Serce walczy » 22 maja 2019, o 13:52

Duże promocje na dzień dziecka https://promocje.x-kom.pl/dzien-dziecka ... popularity z gier nie ma co wybierać poszło wszystko :(
  • 0

Serce walczy
Łowca

Postprzez Serce walczy » 22 lip 2019, o 10:54

Akcesoria taniej do 80% https://promocje.x-kom.pl/letnia-akceso ... kcesoriada[1501]
MSI Clutch GM40 Gaming (Biała) 59 zł
Corsair K68 (Cherry MX Red, RGB) 399 zł
Logitech G29 Driving Force PC/PS3/PS4 899 zł
Novox NC-1 Game USB 199 zł
  • 0

Serce walczy
Łowca

Poprzednia strona

Powrót do Okazyjne ceny nie tylko gier