Internet domowy - jaki i gdzie?

Moderator: Redaktorzy

Internet domowy - jaki i gdzie?

Postprzez bartt » 8 wrz 2019, o 08:53

Cześć

Niebawem zmieniam miejsce zamieszkania - wstępnie do roku (co jest kluczowe w kontekście umowy na internet) i szukam odpowiedniego internetu. Co możecie polecić, jeżeli chodzi o oferty operatorów telefonicznych (czy może inne), gdzie w dobrej cenie dostanę w miarę niezawodny internet, z dużym limitem danych i za w miarę uczciwe pieniądze? No i najlepiej z umową do roku.

Jeżeli to pomoże, to mieszkam w Łodzi, więc zasięg jest dość dobry z każdej sieci ;)
  • 0

bartt
Predator

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 14

Re: Internet domowy - jaki i gdzie?

Postprzez Angrenbor » 8 wrz 2019, o 09:21

W nju Mobile jest net z rosnącym pakietem co pół roku za 29 zł. Zaczyna się od 40GB, potem 80, po roku 100. Bez długiej umowy. Net mobilny zawsze też możesz zabrać ze sobą do nowego miejsca.

Ewentualnie jeśli masz telefon na abonament sprawdź u swojego operatora, często za drugą usługę dają upusty w stylu -10 zł, co może wyjść korzystniej.

Tylko najpierw sprawdź czy faktycznie masz dobry zasięg. U mnie na osiedlu w centrum miasta bloki jakoś tak zasłaniają, że w środku mieszkania mam tylko 2 kreski i mogłem zapomnieć o mobilce. Albo to azbest na dachu :]
  • 0

Angrenbor
Hitman

Medale: 4
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1)
Reputacja: 36

Powrót do Mydło i powidło