Jak obejść komunikat YouTube

Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

15 sie 2019, o 20:33

Co jakiś czas uruchamia mi się na telefonie w czasie słuchania muzyki taki komunikat (Film został wstrzymany. Chcesz oglądać dalej?) zna ktoś jaką wtyczkę, która zlikwiduje ten komunikat lub jak to cholerstwo wyłączyć.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:

Re: Jak obejść komunikat YouTube

15 sie 2019, o 20:39

lactoral pisze: Co jakiś czas uruchamia mi się na telefonie w czasie słuchania muzyki taki komunikat (Film został wstrzymany. Chcesz oglądać dalej?) zna ktoś jaką wtyczkę, która zlikwiduje ten komunikat lub jak to cholerstwo wyłączyć.
Oglądaj przez strone www a nie aplikacje... moze jak sie nic nie naciska to sie samo pauzuje jak w nieszczesnym netflixie - ile razy musialem wstawac jak oglodalem cała noc serial to nie zlicze tego natrętnego pauzowania sie, jak sie nie wykona zadnej akcji dluzszy czas.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

15 sie 2019, o 21:19

Oglądam przez stronę WWW na telefonie.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

15 sie 2019, o 21:56

pelikulas pisze: Oglądaj przez strone www a nie aplikacje... moze jak sie nic nie naciska to sie samo pauzuje jak w nieszczesnym netflixie - ile razy musialem wstawac jak oglodalem cała noc serial to nie zlicze tego natrętnego pauzowania sie, jak sie nie wykona zadnej akcji dluzszy czas.
jaki jest sens tego? Czy nie po to człowiek leży wygodnie by zawracali mu d....gitarę niczym a tu jakieś pauzy? Na co to komu? Nefliksowi by oszczędzało transfer?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 8 razy
Kontakt:

15 sie 2019, o 21:59

EdmundBA pisze:
pelikulas pisze: Oglądaj przez strone www a nie aplikacje... moze jak sie nic nie naciska to sie samo pauzuje jak w nieszczesnym netflixie - ile razy musialem wstawac jak oglodalem cała noc serial to nie zlicze tego natrętnego pauzowania sie, jak sie nie wykona zadnej akcji dluzszy czas.
jaki jest sens tego? Czy nie po to człowiek leży wygodnie by zawracali mu d....gitarę niczym a tu jakieś pauzy? Na co to komu? Nefliksowi by oszczędzało transfer?
To zwykle po 2 lub 3 odcinkach jak nic nie robisz to pewnie netflix mysli ze spisz i pauzuje xD Tak samo jak jest w TV ze po paru h bez nacisniecia czegokolwiek sie wylacza.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 6 razy

15 sie 2019, o 22:02

Podlacz telefon do ladowania i tak sluchaj muzyki. Sprawdzone tylko na starym Samsungu z Androidem Kitkat na przegladarce Firefox z uBlockiem, ale dziala. Komunikat ma chyba na celu oszczedzanie baterii, co przy podlaczonym ladowaniu jest zbedne. Troche glupi sposob, ale dziala.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 28 razy
Podziękowania: 186 razy
Kontakt:

15 sie 2019, o 22:04

Zainstaluj sobie apkę YouTube Vanced ;) Zero reklam, możliwość minimalizowania apki oraz słuchanie przy zablokowanym ekranie :macha:

https://www.xda-developers.com/youtube-vanced-apk/
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

15 sie 2019, o 22:43

Xanthi pisze: Zainstaluj sobie apkę YouTube Vanced ;) Zero reklam, możliwość minimalizowania apki oraz słuchanie przy zablokowanym ekranie :macha:

Obecnie też mam zero reklam mam przeglądarkę https://brave.com/ nie chce instalować czegoś co będzie miało dostęp do mojego konta na YT i co jest aplikacją spoza sklepu.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

16 sie 2019, o 09:28

lactoral pisze: Co jakiś czas uruchamia mi się na telefonie w czasie słuchania muzyki taki komunikat (Film został wstrzymany. Chcesz oglądać dalej?) zna ktoś jaką wtyczkę, która zlikwiduje ten komunikat lub jak to cholerstwo wyłączyć.
Nawiązując do komentarza,
Xanthi pisze: Zainstaluj sobie apkę YouTube Vanced ;) Zero reklam, możliwość minimalizowania apki oraz słuchanie przy zablokowanym ekranie :macha:

mogę polecić aplikację tylko i wyłącznie do słuchania muzyki z serwisu, która nie będzie miała dostępu do konta oraz wobec której można przeprowadzić własnoręczny audyt kodu źródłowego, w przypadku wątpliwości - https://github.com/deep-gaurav/MusicPiped
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

16 sie 2019, o 10:42

pelikulas pisze: Oglądaj przez strone www a nie aplikacje...
Ja mam ten komunikat na desktopie przy słuchaniu muzyki z YT, zazwyczaj włącza się po ok 1-2h, a, że słucham średnio 1h setów i mam całą playlistę tego, to się zdarza po kilka razy dziennie.
ODPOWIEDZ