Revolut

Moderator: Redaktorzy

Re: Revolut

Postprzez zethaiks » 10 sie 2019, o 21:32

Rasiek napisał(a):
sergeron napisał(a):W Revolucie doładowanie obciąża kartę i jest natychmiast.

W sensie wchodzę na Revolut i doładowuję konto złotówkowe w Revolut podając dane karty mojego banku w pl bezpłatnie? Nie ma limitów?

tak dokladnie nie ma w tym wypadku zadnych limitow

Co do wczesniejszych pytan
3d secure tu nie dokonca. Mam stara karte od roku, zawsze placilem bez zadnych zabezpieczen tylko CVV.
Ostatnio od kilku dni na zmiane czasmi wejdzie mi potwierdzenie sms . czasmi wchodzi potwierdzenie w aplikacji platnosci. Wiec chyba testuja nawet na starych kartach.

W weekend chodzi o przewalutowanie, od poniedzialku do piatku wychodzi lepiej niz w aliorze i innych bankach, na weekend waluty zawsze ida pare groszy w gore, ale nadal jest to lepszy przelicznik niz w bankach naszych.

sa tez minusy

ale raczej nie dla nas :) ja jeszcze nie przekroczylem limitow na podstawowej wersji

* Wyplaty z bankomatu do 800zł bezplatnie w miesiacu - pozniej 2% od kwoty - nie uzywam do wyplat wiec nie przekroczylem nigdy
* Wymiana walut po kursach 20tys pln - wiec raczej tez malo kto przekroczy , do 20k pln za darmo bez prowizji

reszta przelewy - transakacje karta free

Mozna zmienic plan na wyzszy metal i premium

W Premium masz nieograniczona juz wymiane walut - powyzej 20k pln
wyplate z bankomatow juz 1600zl
ubezpieczenia inne srety

I dla ludzi bojacych sie o swoje konto i transakcje w pakiecie Premium jest "darmowa wirtualna karta jednorazowa"
Zmienia numer po kazdej transakcji :)

Ale ten pakiet juz 29.99zł miesiecznie
  • 0

zethaiks
Predator

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: -20

Re: Revolut

Postprzez Rasiek » 15 sie 2019, o 01:05

zamówiłem kartę wielowalutową w kantorze aliora
pytanie do tych co mają kantor aliora: ile taka karta idzie? tam było że pocztą do 14 dni heh ale może nie będę musiał tyle czekać
  • 0

Rasiek
Predator

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 6

Poprzednia strona

Powrót do Mydło i powidło