Dołącz do grupy zasłużonych

Wygrywaj gry lub rozdaj je innym!
Regulamin forum
1. Aby dołączyć do którejkolwiek z naszych grup giveawayowych musisz powiązać swoje konto z "profilem steam".
2. Grupa Łowcy Gier Giveaway jest otwarta dla każdego kto poprosi o wstęp w tym wątku.
3. Istnieje również specjalna Grupy Zasłużonych dla użytkowników, którzy przyczynili się do rozwoju strony. Regulamin grupy znajdziecie w tym miejscu.
4. Należy przestrzegać regulaminu steamgifts. Jego łamanie skutkować będzie usunięciem z obu grup.
5. Dział Steamgifts i konkursy służy do promowania konkursów organizowanych przez Łowców Gier oraz giveawayów stworzonych dla naszych grup steamowych. Zakazuje się tworzenia kryptoreklamy oraz informowania o cudzych inicjatywach bez zgody administracji.
6. Temat "Kody do rozdania" posiada dodatkowo swój wewnętrzny regulamin, którego należy bezwzględnie przestrzegać jeśli wypowiada się w w/w temacie. Możecie go przeczytać w tym miejscu.
Awatar użytkownika
Administrator
Discord: remike#9022
Podziękował: 570 razy
Podziękowania: 111 razy
Kontakt:

6 kwie 2013, o 17:43

AKTUALNY REGULAMIN KLUBU ZASŁUŻONYCH:
http://lowcygier.pl/forum/viewtopic.php?f=17&t=9392

GRUPA ZASŁUŻONYCH ZOSTAŁA ZAMIENIONA W KLUB ZASŁUŻONYCH
--------------------------------------INFORMACJE PONIŻEJ SĄ NIEAKTUALNE--------------------------------------

§1. Aby dostać się do Grupy Zasłużonych, musisz posiadać nieposzlakowaną reputację na forum (nieujemny licznik reputacji, brak aktywnych ostrzeżeń na koncie, brak informacji o banach w profilu użytkownika) oraz spełnić poniższe wymagania:

§2. Punkty reputacji na forum zdobywa się zgodnie z Nowym Systemem Reputacji. Nachalne domaganie się punktów reputacji jest zabronione.

§3. Aby zdobyć 40 "hojniaków" musisz stworzyć na SteamGifts giveawaye dla grupy Łowcy Gier Giveaway (ogólnodostępnej). Przy czym:

Kod: Zaznacz cały

Dla gier bundlowych/z CD-Action 1 contribution point = 1/4 hojniaka
Dla gier niebundlowych/nie z CD-Action 1 contribution point = 1 hojniak
W sumie więc rozdać musicie gry o wartości 40p rzucając "porządne tytuły" lub gry o wartości 160p rzucając kody z bundli/CD-Action.

§3.1. Jeżeli dany tytuł pojawił się w bundlu/CDA, ale osoba rozdająca posiada go z innego źródła, wartość gry nadal dzielona jest przez 4.

§3.2. Przy liczeniu "hojniaków" daną grę uwzględnia się tylko jeden raz, niezależnie od ilości rozdanych kopii.

§3.3. Gry, które można było zdobyć za darmo (np. na Facebooku lub w wyniku błędów na stronach sklepów (np. na Amazonie)) nie są w ogóle uwzględniane przy liczeniu "hojniaków".

§4. Złamanie regulaminu SteamGifts skutkować będzie wyrzuceniem z grupy bez możliwości powrotu oraz przyznaniem 20 punktów ujemnej reputacji.

§5. Brak widocznej aktywności na forum przez ponad miesiąc (przy jednoczesnym uczestniczeniu w giveawayach na SteamGifts) będzie się wiązać z usunięciem z Grupy Zasłużonych i otrzymaniem 5 punktów ujemnej reputacji. Ponowne przyjęcie do Grupy wiąże się z koniecznością spełnienia wymagań "hojniakowych" po raz kolejny.

§6. Nieprzestrzeganie regulaminu forum będzie karane usunięciem z Grupy. Użytkownik otrzyma 10 punktów ujemnej reputacji, a o ponowne przyjęcie będzie mógł się starać po upływie trzech miesięcy i spełnieniu po raz kolejny standardowych wymagań.

§7. Wykładnia regulaminu zależy od Administracji Grupy.

Oficerowie grupy to: buri, NastyHero i Vector.

Jeżeli uważasz, że spełniłeś wszystkie kryteria, zgłoś ten fakt w tym temacie, razem z linkiem do swojego konta na Steamgifts. [/size]
Awatar użytkownika
Administrator
Kontakt:

Re: Dołącz do grupy zasłużonych

6 kwie 2013, o 17:48

Uwaga: 84 użytkowników, którzy byli w starej grupie zostaną zaraz dodani z automatu. Nie musicie prosić o wstęp.

Ten wątek jest tylko dla userów, którzy jeszcze w grupie nie są/ nie byli, a spełniają wszystkie wymagania.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

6 kwie 2013, o 19:10

a, myślałem, że się wymagania grupy zasłużonej jakoś zmieniają. no nic
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 14 razy

6 kwie 2013, o 19:12

wieh pisze: a, myślałem, że się wymagania grupy zasłużonej jakoś zmieniają. no nic
Z ciekawości spytam: a jakich zmian oczekiwałeś?
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 175 razy
Podziękowania: 57 razy
Kontakt:

6 kwie 2013, o 20:13

Ja z automatu nie dostałem zaproszonia :P W każdym razie jakbym miał się ubiegać od zera o wstęp to wymagania hojniakowe również spełniam.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

6 kwie 2013, o 20:35

@nerka99
spodziewałem się, że grupa zamknięta stanie się grupa dla wszystkich aktywnie uczestniczących w życiu forum/strony

natomiast otwarta będzie "fanpagem" strony

jest jakiś temat gdzie jest wytłumaczone która grupa jest do czego?
bo już się deczko pogubiłem w tym tyle tego robicie...
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 14 razy

6 kwie 2013, o 20:36

wieh pisze: @nerka99
spodziewałem się, że grupa zamknięta stanie się grupa dla wszystkich aktywnie uczestniczących w życiu forum/strony

natomiast otwarta będzie "fanpagem" strony

jest jakiś temat gdzie jest wytłumaczone która grupa jest do czego?
bo już się deczko pogubiłem w tym tyle tego robicie...
I przecież DOKŁADNIE tak się stało, otwarta jest fanpagem, zamknięta jest dostepna dla każdego członka forum który powiązał swoje konto z profilem steam
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

6 kwie 2013, o 20:47

Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

6 kwie 2013, o 21:10

@nerka99
tja juz sie połapałem...
wszystkie te nazwy takie podobne, a tych grup to już chyba z 5 napłodziliście..

w takim razie przepraszam za offtop.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

12 kwie 2013, o 16:48

Zdobyłem ponad 40 hojniaków.
Zostanę dodany do grupy?
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

15 kwie 2013, o 07:04

Według moich obliczeń (o ile gib do którego zgłosiła się dokładnie jedna osoba - szczęściarz jeden - zostanie mi zaliczony) 40 hojniaków się uzbierało. Wnoszę niniejszym o akces. Dzięki.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

15 kwie 2013, o 13:56

Żeby dołączyć do grupy, jak spełniam warunki, to muszę napisać tutaj? Nigdzie o tym nie ma, gdzie trzeba napisać :)
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

16 kwie 2013, o 21:43

Chciałbym dołączyć do tej grupy wydaje mi się że spełniam wszystkie warunki i że mam racje. :D
Awatar użytkownika
Administrator
Kontakt:

16 kwie 2013, o 22:12

Jeżeli ktoś uważa, że powinien tu trafić, to proszę o link do giveawaya/ giveawayów. Ja wszystko na bieżąco z głównej usuwam, a forum nie będę przeszukiwał specjalnie. Normalnie dodawaniem zajmuje się Caine, nawet dostaje pw z notyfikacjami o dodaniu giveawaya na grupę (czad, nie? :D ).

Opcje są więc dwie - wklejacie tu link i mogę was dodać osobiście, albo walcie na pw do Caine (bądź też czekajcie aż sam to podliczy, ale tutaj już polegacie na jego wolnym czasie, a z tym może być różnie :P )
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

17 kwie 2013, o 00:22

remike pisze: Jeżeli ktoś uważa, że powinien tu trafić, to proszę o link do giveawaya/ giveawayów. Ja wszystko na bieżąco z głównej usuwam, a forum nie będę przeszukiwał specjalnie. Normalnie dodawaniem zajmuje się Caine, nawet dostaje pw z notyfikacjami o dodaniu giveawaya na grupę (czad, nie? :D ).

Opcje są więc dwie - wklejacie tu link i mogę was dodać osobiście, albo walcie na pw do Caine (bądź też czekajcie aż sam to podliczy, ale tutaj już polegacie na jego wolnym czasie, a z tym może być różnie :P )
Jeśli chodzi o mnie to walcie na PW. Czasem odpiszę natychmiast, czasem za 2 dni, ale na pewno odpiszę. Od ręki rozpatruję wyłącznie przyłączenia do grupy zasłużonych. Jutro max pojutrze spodziewajcie się aktualizacji Wielkiego Rankingu Hojniaków.

Co do dostawania maili z notyfikacjami... Nie dostaję takowych jeśli dany giveaway nie jest wrzucony na stronę główną. Dlatego też zachęcam do wrzucania tam swoich losowań. Będzie łatwiej mi ogarnąć naszą rosnącą społeczność. ;)

Tak więc pytania, zażalenia, wyrazy radości, zauważone niedopatrzenia, chęć opierdzielenia moderatora proszę kierować do mnie na PW. ;)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

22 kwie 2013, o 21:00

Witam można dołączyć do grupy ? z tego co wiem to wszystkie wymagania spełniam
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

25 kwie 2013, o 13:24

Powiedziano mi na forum że spełniam wymagania, w takim razie proszę o dołączenie do grupy :)
http://www.steamgifts.com/user/skalson99
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

28 kwie 2013, o 02:02

Prosze dodać mnie do grupy zasłużonych W poniedziałek (czy w niedziele po rozdaniu Forge).
Moje giveawaye dla lowców można sprawdić pod linkiem:
http://www.steamgifts.com/user/Aliaksei
(2xForge + Crazy Machines Elements + Party of Sin)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

28 kwie 2013, o 21:31

Właśnie zdobyłem 45 Hojniaków, można liczyć na zaproszenie?
45/51*
Duke Nukem Forever: Hail to the Icons Parody Pack 10 Hojniaków
Supreme Commander: Forged Alliance 15 Hojniaków
Front Mission Evolved 20 Hojniaków
http://www.steamgifts.com/user/q1i2e
Awatar użytkownika
Administrator
Kontakt:

28 kwie 2013, o 21:39

Quise pisze: Właśnie zdobyłem 45 Hojniaków, można liczyć na zaproszenie?
45/51*
Duke Nukem Forever: Hail to the Icons Parody Pack 10 Hojniaków
Supreme Commander: Forged Alliance 15 Hojniaków
Front Mission Evolved 20 Hojniaków
http://www.steamgifts.com/user/q1i2e
Z tego co pamiętam gry z CDA liczą się podobnie jak bundlowe. Poczekaj na Caine'a, on wymyślał regulamin to ci odpowie na 100% ;)
Zablokowany