Tremor Games

Moderator: Redaktorzy

Re: Tremor Games

Postprzez loginnuss » 22 lis 2018, o 02:42

Szkoda, lubiłem tam grać w gry z osiągnięciami. Nie wiem jakim cudem, ale nie przypisało mnie do lokalizacji (mam tam puste pole :D), przez co gdy wiele krajów zostało tam zablokowanych na gry z osiągnięciami, ja nadal mogłem w nie grać.

Obecnie mam 37 coinsów, oferty mi nie działają (a teraz widzę, że już je wyłączyli), a z logowania się nic nie nabiję. Konto posiadałem od 2012 roku, wbiłem poziom 8 i zgarnąłem 49 gier, co daje mi całkiem niezły wynik :)
  • 0

loginnuss
Łowca

Medale: 5
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1) 4000 (1)
Reputacja: 2

Postprzez Seyonne » 22 lis 2018, o 10:50

To macie dużo lepsze wspomnienia z tej strony niż ja. Dostałem bana jakieś 10-15 minut po zarejestrowaniu nie robiąc zupełnie nic. I tyle mojej przygody.
  • 0

Seyonne
Robin Hood

Reputacja: 2

Postprzez Qaikwow » 22 lis 2018, o 12:13

Seyonne napisał(a):To macie dużo lepsze wspomnienia z tej strony niż ja. Dostałem bana jakieś 10-15 minut po zarejestrowaniu nie robiąc zupełnie nic. I tyle mojej przygody.

Ponieważ, jak napisali w poście o zamknięciu strony, blokują rejestracje nowych użytkowników, a to, że dostałeś bana to pewnie ten sposób blokowania.
  • 0

Qaikwow
Łowca

Medale: 3
Reputacja: 0

Postprzez pikikd » 22 lis 2018, o 12:32

Chyba chodziło mu o to, że został zbanowany już dawno temu przy rejestracji, co też jest możliwe. Z tego co sobie przypominam, to dla Polaków niedostępne były przez jakiś czas flashówki z achievmentami, bo na nich oszukiwali. Nie pamiętam tego dokładnie, ale możliwe, że wtedy też była wyłączona rejestracja dla nas/niektórzy być może byli banowani. Mnie na szczęście to wszystko ominęło, bo zarejestrowałem się praktycznie na samym początku istnienia serwisu.
Wielka szkoda, że kończą działalność, bo przy zerowym wysiłku można było uzbierać pojedyncze bundlówki. Na samym początku wykonywałem jeszcze zadania/grałem w gry, ale z czasem przestali dodawać nowe a za zadania chyba coraz częściej nie przyznawali punktów. W ostatnim czasie praktycznie już tylko logowałem się codziennie, żeby nabić trochę coinsów i co jakiś czas brałem coś mało wartościowego, bo obawiałem się, że mogą w każdej chwili zamknąć stronę bez żadnych wyjaśnień.
  • 0

pikikd
Robin Hood

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 14

Postprzez Angrenbor » 22 lis 2018, o 12:42

Swego czasu natłukłem tam naprawdę sporo punktów, raz trafiłem nawet do topu. Pamiętam, że robiłem mnóstwo bardzo intratnych ankiet polegających na określeniu tematyki stron internetowych. Jak skończyły się po angielsku to z tłumaczem Google robiłem francuskie :). Wtedy też zgarnąłem największe nagrody (m. in. wciąż świeżego pierwszego Batmana, Hitmana Absolution czy takie ciekawostki pokroju Bientot l'ete czy Iron Brigade, wówczas nadal zbyt drogie w normalnej dystrybucji). W 2013 to było coś.
Potem przerzuciłem się na mniejsze gierki, bo wychodziły jednak opłacalniej i do końca praktycznie brałem jakieś resztki z bundli. Później nie miałem już do tego tyle serca bo poudziwniali ankiety i nie było łatwo wykonać czegokolwiek, chociaż parę razy botami się bawiłem i jakieś itemy odsprzedałem. Od 2 lat do dziś nic tam nie kupiłem, a w sumie według ich licznika nabyłem towar za $1953 za ponad 96k punktów. Całkiem nieźle, choć sporo tu szrotu. Ale to były inne czasy, wówczas brało się wszystko co na logo wyglądało fajnie. :dziadek:

Raz tylko miałem problem z zakupionym tytułem: kod był do innej gry, ale support szybko mi pomógł. Mimo, że od dawna ze strony nie korzystałem, to jednak szkoda.
  • 0

Angrenbor
Hitman

Medale: 4
3000 (1)
Reputacja: 36

Postprzez MerlinPL » 22 lis 2018, o 13:18

Za dobrych czasów idlowania w CSGO oprócz skrzynek wpadały też groszowe skórki z którymi i tak nie było co zrobić więc wymieniałem je na punkty w TG. Do czasu aż pewnego dnia ich bot skiny wziął ale punktów nigdy nie naliczyli i twierdzili że bot nigdy takiej wymiany ze mną nie zrobił.
Poza tym dla Polski zawsze mieli g. oferty ze śmiesznie małą ilością punktów. Co ciekawe po zmianie IP te same oferty ale już dla Amerykanów były o wiele lepiej nagradzane.
Do tego obniżyli ilość punktów za dzienne logowanie i wuj wie czemu niektórym naszym rodakom zablokowali dostęp do puntów za osiągnięcia w tych ich badziewnych grach.
Reasumując: wuj z nimi i niech im ziemia lekką będzie bo ja za nimi płakać nie będę.
  • 0

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w tym momencie. Nie może on służyć przeciwko niemu ani teraz, ani w żadnym innym momencie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.
MerlinPL
Hitman

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: -26

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum