GG.deals - porównywarka cenowa dla gier

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcygier.pl
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

13 gru 2018, o 14:45

Dwie pierwsze oferty (muve i ultima) https://gg.deals/pl/game/victoria-ii/ powinny chyba być przeniesione do https://gg.deals/pl/game/victoria-i-complete/
Awatar użytkownika
Członek zespołu
Podziękował: 101 razy
Podziękowania: 49 razy
Kontakt:

Re: Nowa strona Łowców - GG.deals

13 gru 2018, o 15:19

mati118200 pisze: Dwie pierwsze oferty (muve i ultima) https://gg.deals/pl/game/victoria-ii/ powinny chyba być przeniesione do https://gg.deals/pl/game/victoria-i-complete/
Dzięki za zgłoszenie, oba produkty zostały przeniesione na właściwą kartę :tak:
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

20 gru 2018, o 07:25

panowie mały problem z alercikime... mianowicie dla gry full metal furies ustawiłem sobie target price 31 zł i choć gra jest teraz w historycznie niskiej cenie 30 zł i 14 groszy tom nie otrzymał dla tak doniosłej chwili alertu.
Awatar użytkownika
Webmaster
Podziękował: 33 razy
Podziękowania: 39 razy
Kontakt:

20 gru 2018, o 11:12

twinzorrr pisze: panowie mały problem z alercikime... mianowicie dla gry full metal furies ustawiłem sobie target price 31 zł i choć gra jest teraz w historycznie niskiej cenie 30 zł i 14 groszy tom nie otrzymał dla tak doniosłej chwili alertu.
Taka sytuacja może się zdarzać dla nowych produktów, które w momencie zarejestrowania ceny nie są jeszcze powiązane z żadną grą. To ogólnie dość rzadka sytuacja, aczkolwiek dotyczy praktycznie każdego produktu chrono.gg.

Pracujemy nad tym żeby to usprawnić, aby alerty nie pomijały takich promocji, więc uznaj to za tymczasowy problem. :)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

20 gru 2018, o 11:40

Wykryłem buga z alertami. Dawno temu miałem na wishliście gry InnerSpace i Next Up Hero. Kupiłem je na którejś wyprzedaży, zaktualizowałem wishlistę i listę posiadanych gier na GG, przez co gry poprawnie pokazują się w miejscu do tego przeznaczonym, ale w sekcji alerty nadal mam je na liście.

Czy trzeba to ręcznie usuwać? Rob006, zgodnie z prośbą nic nie ruszam od tego posta.
Awatar użytkownika
Webmaster
Podziękował: 33 razy
Podziękowania: 39 razy
Kontakt:

20 gru 2018, o 11:49

loginnuss pisze: Czy trzeba to ręcznie usuwać?
Aktualnie nie usuwamy automatycznie alertów - alerty można dodawać tylko ręcznie i tak samo trzeba je usuwać.
Awatar użytkownika
Łowca

22 gru 2018, o 09:43

Dlaczego nie mogę zakładać tematów na tym forum?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 114 razy
Podziękowania: 111 razy
Kontakt:

22 gru 2018, o 09:48

Dictoref pisze: Dlaczego nie mogę zakładać tematów na tym forum?

ale na lowcach czy na gg.deals?

jesli tutaj to masz za mało postów pewnie
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 18 razy
Kontakt:

29 sty 2019, o 16:33

Jest opcja Sync Steam Collection, GOG oraz Origin, a ciekawi mnie czy jest w planach Sync Epic Collection...? xD
Awatar użytkownika
Predator
Discord: ! ! Ejdrien.#0596
Podziękował: 45 razy
Podziękowania: 36 razy
Kontakt:

10 lut 2019, o 09:27

A dlaczego by nie? Na pewno dodadzą z czasem.

@edit: Albo jestem ślepy albo nie pokazuje aktualnej ceny 69.07 zł ze Steama - https://gg.deals/pl/pack/mafia-triple-pack/
Awatar użytkownika
Członek zespołu
Podziękował: 101 razy
Podziękowania: 49 razy
Kontakt:

10 lut 2019, o 11:26

Ejdrien. pisze: A dlaczego by nie? Na pewno dodadzą z czasem.

@edit: Albo jestem ślepy albo nie pokazuje aktualnej ceny 69.07 zł ze Steama - https://gg.deals/pl/pack/mafia-triple-pack/
Ceny nie ma ponieważ Steamowe bundle jeszcze nie są obsługiwane przez GG.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

22 mar 2019, o 18:06

Czy mi się zdaje, czy z jakiegoś powodu przestały się pokazywać promocje Humble Store? https://gg.deals/pl/deals/?store=20
Awatar użytkownika
Administrator
Discord: remike#9022
Podziękował: 570 razy
Podziękowania: 56 razy
Kontakt:

22 mar 2019, o 19:17

himalaya pisze: Czy mi się zdaje, czy z jakiegoś powodu przestały się pokazywać promocje Humble Store? https://gg.deals/pl/deals/?store=20
Wprowadzili zmiany na stronie i wysypał się indekser. Pracujemy, żeby to poprawić ASAP.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz

24 mar 2019, o 12:55

remike pisze: ...
Można byłoby dodać do gg.deals w zakładkę info link do howlongtobeat.
Awatar użytkownika
Administrator
Kontakt:

24 mar 2019, o 13:49

Janusz pisze:
remike pisze: ...
Można byłoby dodać do gg.deals w zakładkę info link do howlongtobeat.
Też bym chciał to dodać - szczególnie jak ulepszymy widok "Collection". Ogólnie na GG to planów jest tyle, że przez lata to będziemy udoskonalać. Kwestia poukładania priorytetów.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

25 mar 2019, o 12:27

No, nareszcie bundle, może się przekonam, żeby używać tej strony. Wciąż paru brakuje. Np Kingdom Come pokazuje, że najniższa historyczna cena była w jakimś sklepie, a najniższa była i nawet jest obecnie na cdkeys, czego nie pokazuje.
Awatar użytkownika
Administrator
Podziękował: 89 razy
Podziękowania: 55 razy
Kontakt:

25 mar 2019, o 12:58

GG nie wspiera na razie keyshopów. Była ankieta 2 miesiące temu, czy wprowadzić cdkeys i mieliśmy poznać wyniki, ale na razie nic nie wiadomo co i jak.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

25 mar 2019, o 14:18

Seyonne pisze: GG nie wspiera na razie keyshopów. Była ankieta 2 miesiące temu, czy wprowadzić cdkeys i mieliśmy poznać wyniki, ale na razie nic nie wiadomo co i jak.
Hmm no to tego nie rozumiem. W takim razie strona traci cały sens, no chyba, że ktoś jako łowca nie kupuje w keyshoppach. Ja sam unikam stron od resellerów takich jak g2a, kinguin etc, gdzie są problemy z kluczami. Ale cdkeys to zaufana strona i bez resellerów.
Jak ktoś chce zobaczyć najtańszą cenę, to w dalszym ciągu lepiej mu skorzystać z wyszukiwarki na stronie łowców, która moim zdaniem działa średnio.
Awatar użytkownika
Administrator
Kontakt:

25 mar 2019, o 14:43

Cypek pisze:
Seyonne pisze: GG nie wspiera na razie keyshopów. Była ankieta 2 miesiące temu, czy wprowadzić cdkeys i mieliśmy poznać wyniki, ale na razie nic nie wiadomo co i jak.
Hmm no to tego nie rozumiem. W takim razie strona traci cały sens, no chyba, że ktoś jako łowca nie kupuje w keyshoppach. Ja sam unikam stron od resellerów takich jak g2a, kinguin etc, gdzie są problemy z kluczami. Ale cdkeys to zaufana strona i bez resellerów.
Jak ktoś chce zobaczyć najtańszą cenę, to w dalszym ciągu lepiej mu skorzystać z wyszukiwarki na stronie łowców, która moim zdaniem działa średnio.
Najprawdopodobniej niedługo wprowadzimy sprytne rozwiązanie, które z jednej strony umożliwi podglądnięcie ceny w keyshopach, ale z drugiej nie uprzykrzy życia osobom, które na keyshopy są uczulone. :macha:
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

25 mar 2019, o 16:37

remike pisze:
Cypek pisze:
Najprawdopodobniej niedługo wprowadzimy sprytne rozwiązanie, które z jednej strony umożliwi podglądnięcie ceny w keyshopach, ale z drugiej nie uprzykrzy życia osobom, które na keyshopy są uczulone. :macha:
No to dobrze słyszeć, widać postęp na stronie. Tak trochę przy okazji offtopując może poprawicie też wyszukiwarkę łowców? Wyszukiwarka wyszukuje wszystko jak leci, czyli dajmy na to szukam gry Cities Skylines, to znajduje mi nie tylko tą grę, ale również wszystkie inne gry, które mają w nazwie Cities, bądź Skylines. Przez co po wyszukaniu frazy trafiam na newsy, gdzie nie ma tej gry, tylko są inne np Cities in motion 2.
ODPOWIEDZ