Modercja postów na Disqus

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcygier.pl

Moderator: Redaktorzy

Re: Modercja postów na Disqus

Postprzez rob006 » 4 kwi 2019, o 14:17

Armin napisał(a):da się jakoś wyciagnąć dane logowania z łowwcowego disqusa żeby zalogować się na disqusa na innej stronie?

Możesz utworzyć standardowe konto na Disqusie i wtedy połączyć je z tym na Łowcach - finalnie będziesz miał jedno konto.
  • 0

rob006
Webmaster

Reputacja: 4

Postprzez Gottwald » 8 paź 2019, o 23:15

Hmm chciałem założyć temat ale widzę że chyba tutaj się nada, więc zanim to zrobię to spróbuję: mam pytanie i zarazem w pewnym stopniu skargę dot. działania i tytułowej moderacji komentarzy pod newsami na głównej stronie.

Zazwyczaj staram się pisać dłuższe (jak na formę wypowiedzi) komentarze, częściej niż rzadziej łapię jakieś tam plusiki, niestety zauważyłem że prawie wszystkie (jestem przekonany że wszystkie ale dla świętego spokoju załóżmy że coś tam 'przechodzi') posty zawierające linki są kasowane/nie zostają akceptowane.
Człowieka czasem krew zalewa widząc kompletnie niemerytoryczne, durne komentarze, często składające się z <5 słów (i to z błędami! Nie mówiąc o dużych literach i kropkach) które się pojawiają tu i tam a jak człowiek chce coś wyprodukować wartościowego, z informacjami, pomocnego dla ludzi etc. to cała praca ląduje w koszu i nawet nie wiadomo dlaczego.
Na bazarze mam 180 komentarzy, na Steam jestem 12 lat, na Łowcach prawie 3 lata- nie chcę sobie pochlebiać ale myślę że założenie że nie jestem opętanym 14-latkiem chcącym wydymać ludzi na skrzynki z czapkami do TF2, lub włamać się komuś do banku nie jest zbyt na wyrost. Powinno akceptowanie być na pierwsze 2-3 linki, a potem dopiero gdy ktoś zgłosi posta na dłuższy okres- odciąży to ludzką pracę. O ile taka funkcjonalność może być w ogóle wprowadzona, ale to tylko randomowy pomysł przez pryzmat mojej perspektywy.

Rozumiem jakby to była jakaś konkurencja, ale link do profilu gry na Steamdb, link do YouTube z filmikiem o danym aspekcie gry?
Do napisania skłoniło mnie zniknięcie komentarza gdzie był linki do steamcharts!
Czy wykres z liczbą graczy w jakiejś grze jest potencjalnym zagrożeniem na Łowców?!

Coś od strony technicznej nie działa poprawnie, czy ktoś leci sobie w kulki hurtowo odrzucając wszystkie posty z linkami? :roll:
  • 0

Gottwald
Łowca

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 0

Postprzez mwedner » 9 paź 2019, o 02:13

Moderacja jest raczej automatyczna i pewnie jest ustawione, że filtr wyłapując jakieś linki automatycznie poddaje do moderacji. Znając życie i ilość ludzi przewijających się na łowcach, jest takich komentarzy sporo i zwyczajnie moderatorzy mogą nie wyrabiać bądź też nie zaglądają w to.
Tak czy inaczej aby uniknąć bota, możesz spróbować kropkę zamknąć nawiasem kwadratowym, np. www[.]onet[.]pl/news.png
Tym sposobem nie utworzy się hiperłącze a jeśli ktoś będzie chciał wejść w link to sobie owe nawiasy usunie.
  • 0

Obrazek
mwedner
Robin Hood

Reputacja: 0

Poprzednia strona

Powrót do O stronie