Wasze sugestie i pomysły

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcygier.pl
Awatar użytkownika
Webmaster
Podziękował: 30 razy
Podziękowania: 39 razy
Kontakt:

4 lut 2020, o 18:32

rzabber pisze:
4 lut 2020, o 15:40
Jak ktoś ma w profilu ustawione standardowe steamowe id starego typu (numer) to wyświetla też numer. Trochę dziwnie to wygląda, jeśli byłaby możliwość to dobrze by było gdyby wyświetlana była nazwa :wink:
To jest ograniczenie phpBB - pozwala tylko na proste budowanie linków na podstawie wprowadzonej wartości, dlatego tylko jeden format jest obsługiwany i ID profilu nie działa prawidłowo. Są wstępne plany dodania lepszej integracji ze Steamem, możliwe że wtedy lepiej to będzie działać.
McSnake pisze:
4 lut 2020, o 18:08
- zwiększyć znacznie (nawet o 100%) wielkość ikonki "Przejdź do ostatniego postal", ciężko w nią trafić na tablecie, o telefonie nawet nie wspominając
- usunąć za szerokie reklamy na mobilkach, psują wszystko (najnowszy chrome, na najnowszym andku):
To poprawiłem.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

Re: Wasze sugestie i pomysły

4 lut 2020, o 19:03

Ja proponuję zrobić coś z tym embedem discorda. Ktoś tam wrzuca jakiś bzdurny gadający filmik i nagle mi strona zaczyna hałasować - niech to będzie domyślnie zmutowane, albo jeszcze lepiej - niech się te filmiki nie odtwarzają automatycznie.

Graficznie spoko, chociaż też dopisuję się do osób chcących ciemnego laya.
Awatar użytkownika
Webmaster
Kontakt:

4 lut 2020, o 19:09

Nebthtet pisze:
4 lut 2020, o 19:03
Ja proponuję zrobić coś z tym embedem discorda. Ktoś tam wrzuca jakiś bzdurny gadający filmik i nagle mi strona zaczyna hałasować - niech to będzie domyślnie zmutowane, albo jeszcze lepiej - niech się te filmiki nie odtwarzają automatycznie.
Na jakiej przeglądarce ci się odtwarzają automatycznie?
Awatar użytkownika
Łowca
Discord: Povi#1337
Podziękował: 16 razy
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

4 lut 2020, o 19:10

Potwierdzam, odpala się automatycznie. Ja mam to na Chrome. /miałem, bo już filmik usunięty
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:

4 lut 2020, o 19:24

Przydałby się jeszcze link do bazaru. Między linkiem do głównej a opcjami forum?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 96 razy
Podziękowania: 36 razy
Kontakt:

4 lut 2020, o 19:28

Czy tylko mi się wydaje, czy avatar przy navbarze nie jest trochę zbyt mały? Może przesadzam, ale wygląda to trochę nienaturalnie. Poza tym czy jest możliwość dodania przyklejonego nava, czy to już jest przestarzała technika(nie siedzę w tym na bieżąco).
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

4 lut 2020, o 19:34

Nie można określić wymiarów obrazka. Sprawdź, czy podany adres URL jest poprawny.

Dalej nie mozna wrzucic tej wiekszej trophy card z psnprofiles, a mialem nadzieje na poprawe :(
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

4 lut 2020, o 19:47

Nie obraziłbym się gdyby przycisk "odpowiedzi z cytatem" był trochę lepiej wyeksponowany, może trochę większy lub innego koloru.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 5 razy
Kontakt:

4 lut 2020, o 22:08

- ciemny motyw strony
- mniejszy i może prostszy baner na górze strony? Teraz tam trochę naćkane jest tymi motywami z gier
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

4 lut 2020, o 22:35

Fajnie obserwować jak się rozwijacie :)
Gratuluje nowego forum jednakże ta całą prawa belka powinna mieć możliwość ukrywania albo zawijania pod tekstu (tryb "full screen"?) ponieważ samo forum przez to, że ramki miedzy postami oraz sekcjami są bardzo szerokie właściwe gubi się zajmując gdzieś z połowę szerokości strony.

trochę jak an fb robi się z tego taka namiastka bardziej czat/ twitter do formy tl.dr. heh
+ oczywiście dark mode

Trzymam kciuki za dalszy rozwój :)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

4 lut 2020, o 23:03

Nasze forum dyskusyjne w końcu doczekało się solidnej przebudowy! Udało nam się zaktualizować silnik forum oraz odświeżyć layout graficzny, który od dzisiaj responsywnie dostosuje się do szerokości urządzenia z którego korzystacie.
Nooooo.... Bardzo, bardzo się dostosowuje.

Snap006685.jpg
Snap006685.jpg (388.34 KiB) Przejrzano 1472 razy
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 19 razy
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

4 lut 2020, o 23:16

- Zmniejszenie wertykalne bloków działów forum
- Dodanie KILKU motywów kolorystycznych, przede wszystkim nawiązujący do starej kolorystyki tj. błękitno-szary oraz dark theme
- Zmniejszenie wertykalne górnego bannera
- Przeniesienie bloku Discord'a powyżej bloku Infromacje
- Możliwość dodania avatara w formie linku do obrazka
- Odnośnik do konta Steam jako osobny moduł, a nie jedna z opcji formy kontaktu przy profilach użytkowników
- Jakaś skromna możliwość podpisu pod profilem bądź w bloku z avatarem i informacjami
Awatar użytkownika
Webmaster
Kontakt:

4 lut 2020, o 23:33

PanieKierowniku pisze:
4 lut 2020, o 23:16
- Możliwość dodania avatara w formie linku do obrazka
Wyłączyliśmy tę opcję i nie planujemy do niej wracać. Powodowała ona mnóstwo problemów, począwszy od martwych linków, przez adresy z "http://", które wyświetlały ostrzeżenia w pasku adresu przeglądarki, po podmianę obrazków na ciężkie gify spowalniające wczytywanie strony (w tym głównej). Jeśli ktoś chce trzymać awatara w jednym miejscu, polecamy https://pl.gravatar.com/ (forum obsługuje awatary z tego serwisu).
Awatar użytkownika
Łowca

5 lut 2020, o 00:10

Nie będę powtarzał słów przedmówców, dlatego też pozwolę sobie podpiąć się pod listę kolegi McSnake.
McSnake pisze:
4 lut 2020, o 18:08
Moja lista życzeń w stosunku do nowego wyglądu forum (...)
Poza tym ciemny motyw graficzny forum (jak i całego portalu 8-) ) byłby bardzo mile widziany.

Pozdrawiam!
TT
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 23 razy
Podziękowania: 20 razy
Kontakt:

5 lut 2020, o 00:29

"- zwiększyć znacznie (nawet o 100%) wielkość ikonki "Przejdź do ostatniego postal", ciężko w nią trafić na tablecie, o telefonie nawet nie wspominając
- ciemny motyw , must have na nowym forum
- dużo mniejszy banner u góry
- prawa strona forum (tam gdzie logowanie, profil, ostatnie posty, najlepsze posty) -> powinna być opcja dla zalogowanych użytkowników do ukrywania lub zwijania jej do prawej strony, za mało widać treści postów, za dużo pustego na dole po prawej"

Podpisuje się pod tym rękami i nogami
Awatar użytkownika
Łowca
Discord: Povi#1337
Podziękował: 16 razy
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

5 lut 2020, o 09:51

Co do ciemnego motywu, przy pomocy jednej z wtyczek (Dark Reader) tak to wygląda:
Spoiler:pokaż
Chyba nie tak źle. Póki nie wprowadzą sami to polecam :D Może to będzie jakaś luźna inspiracja.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 96 razy
Podziękowania: 36 razy
Kontakt:

5 lut 2020, o 16:16

Povi^ pisze:
5 lut 2020, o 09:51
Co do ciemnego motywu, przy pomocy jednej z wtyczek (Dark Reader) tak to wygląda:
Spoiler:pokaż
Chyba nie tak źle. Póki nie wprowadzą sami to polecam :D Może to będzie jakaś luźna inspiracja.
Dla Operowców(proszę nie krytykować) ;P polecam wtyczkę https://addons.opera.com/pl/extensions/ ... dark-mode/. Jedyna wada, że grafikę na górze zasłania, ale to wszystko zależy od preferencji ;P
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 17 razy
Podziękowania: 15 razy

7 lut 2020, o 12:24

rob006 wspomnial w innym temaci, iz nie ma problemu miejsca na serwerze, to moze w takim razie usunac [zwiekszyc] limit folderu wiadomosci. Oraz dodanie w menu rozwijalnym na dole [w folderze wiadomosci] oznacz jako przeczytane.
thank you from the mountain
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 25 razy
Podziękowania: 35 razy
Kontakt:

12 lut 2020, o 08:03

Dałoby radę dodać odnośnik "Oznacz fora jako przeczytane" do strony "nowe posty" lub przesunąć go gdzieś wyżej pod bannerem forum? Nie chce mi się za każdym razem zjeżdżać na dół.
Czy moglibyście dodać możliwość wyłączenia shoutboksa w profilu? Nie wiem dlaczego, ale czasem kiedy ktoś wrzuca jakiś filmik ten automatycznie mi się uruchamia i muszę mutować.

Ponawiam pomysł, który kiedyś rzuciłem. Może Łowcy zaczęliby pisać również o promocjach na gry planszowe? Mam wrażenie, że te cieszą się coraz większą popularnością i na pewno znalazłoby się grono, które byłoby zainteresowane takimi newsami. Jakby co deklaruję, że będę co jakiś czas podsyłał promocje, bo i tak to robię na forum planszówkowym :)
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 16 razy
Kontakt:

6 mar 2020, o 23:27

Wydaje mi się, że to dobre miejsce do napisania mojej propozycji na rozwój Łowców w postaci pytania: dlaczego Łowcy Gier nie posiadają w swojej ofercie koszulek, smyczek, opasek, kubków i tym podobnych gadgetów, jak większość streamerów na yt/twitchu? Taka reklama, za którą zapłacą klienci, na pewno zwiększyłaby zainteresowanie stroną. A i większość pochwaliłaby się wrzucając fotkę z gadgetem, a w tle strona Łowców :D
Nawet fajnie to wygląda w topce strony:
Obrazek
ODPOWIEDZ