Strona główna ŁG - wyłączenie pojedynczej kategorii.

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcygier.pl
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

22 wrz 2020, o 12:11

Witam

od pewnego czasu gdzieś to mi z tyłu głowy dzwoniło, przed chwilą się odrobinę zirytowałem jak policzyłem- 9 z 20 pozycji na głównej stronie dotyczy sprzętu.
Przeciw sprzętowi niczego nie mam, ale nie jest to coś dla czego wchodzę na ŁG. Nie interesują mnie konsole, monitory, świecące myszki ani karty pamięci do Switcha- research robię jedynie przed zakupem, co jest bardzo okazjonalną sytuacją.

W belce nad wpisami jest opcja wybierania kategorii, ale z tego co widzę można wybrać albo wszystko, albo jedną. Nie wierzę że nie ma opcji jak nie dowolnej konfiguracji, to chociaż odznaczenia jednego elementu.

Jest na to jakiś sposób, skrypt, wtyczka, cokolwiek? Jesteśmy przed sezonem premierowym dla konsol i lepiej nie będzie :roll:
Awatar użytkownika
Administrator
Discord: remike#9022
Podziękował: 570 razy
Podziękowania: 111 razy
Kontakt:

Re: Strona główna ŁG - wyłączenie pojedynczej kategorii.

22 wrz 2020, o 13:18

Już teraz da się stworzyć filtrowanie po wielu kategoriach ręcznie, bawiąc się URLem. Przykładowo:
https://lowcygier.pl/polecane/keyshopy, ... we/pc,ps4/

Dodanie switchów we frontendzie to "work in progress" - cieżko mi ocenić na kiedy uda się to zaimplementować.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 6 razy
Podziękowania: 25 razy
Kontakt:

22 wrz 2020, o 13:39

Rzecz obiecana miesiące temu, a obecna w poprzedniej wersji łowców. Ludzi pytali, narzekali, nic. Nie liczyłbym, że kiedykolwiek się pojawi, trze się nauczyć żyć z tym całym barachłem między interesującymi wpisami.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 15 razy
Podziękowania: 34 razy
Kontakt:

22 wrz 2020, o 14:01

Mam nadzieję, że jeśli te filtry pojawią jeszcze przed wybuchem Betelgezy, to będzie można w nich na stałe wyłączyć wyświetlanie wybranych kategorii. Fajnie by było, gdybym nie musiał przewijać szemranych keyshopów. : /
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

22 wrz 2020, o 20:18

Dzięki za info, już mniej więcej wiem jak wygląda sytuacja.
Przeciw sprzętowi generalnie niczego mam, po prostu na co dzień oferty hardware trochę obniżają komfort i szybkość przeglądania. Tak jak jest świetne filtrowanie na Bazarze po posiadanych* /wishliście tak osobiście powinien na głównej być przełącznik soft i/lub hardware. Może są osoby które regularnie i często kupują różny sprzęt, ale nawet one po 15 laptopach gamingowych i 24 telewizorach w domu pewnie chca powiedzieć 'dość' ;)

* jest jeden minus- gry ograne w darmowych okresach wliczane są w posiadane mimo że nie ma się ich na koncie, ale to wina projektu systemu po stronie Valve a nie ŁG.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:

22 wrz 2020, o 20:34

oj tak tak byczq +1
sam chciałbym wyłączyć wszystko, co dotyczy konsol
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 58 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

22 wrz 2020, o 21:30

Faktycznie, od jakiegoś czasu mam wrażenie, że więcej promocji na sprzęt niż na gry na głównej..
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

24 wrz 2020, o 01:08

Nie chcieliście Bananków, to macie Euro AGD. xD
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 69 razy
Podziękowania: 110 razy
Kontakt:

24 wrz 2020, o 01:17

DirtyMac pisze:
22 wrz 2020, o 21:30
Faktycznie, od jakiegoś czasu mam wrażenie, że więcej promocji na sprzęt niż na gry na głównej..
Noc rządzi sie swoimi prawami... w dzien gry w nocy sprzęt...
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 195 razy
Podziękowania: 291 razy
Kontakt:

10 paź 2020, o 20:34

Nie rozumiem stosowanego obecnie na stronie głównej połączenia :
- cebularza - łowcę tanich gier (darmowych, za grosze, za dolara, za kilkanaście zł, tanich bundli, etc.)
i
- krezusa, którego stać na telewizory do grania w gry za 5k+, czy laptopy po 8k+.
Chyba pora aby powstała stronka dla ŁG-premium dla tych graczy, co to na premierę kupują sobie lekką ręką konsolę nextgenową + TV + parę gier (wszystko za raptem 10k). Wierzę, że są tacy.

Rozumiem, że chodzi o utrzymanie strony, serwera, redaktorów, etc. - czyli wpływy z programów afiliacyjnych na ten cel.
Niestety nie stać mnie na taki sprzęt, na pewno go nie kupię i nie dam wam w ten sposób zarobić na utrzymanie.
Bundle, dobre promki, gry po taniości - owszem, jeśli da wam to te parę groszy, to korzystam z linka (refa) z łowców.

W związku z tym iż te pseudopromocje po 5k+ drażnią moje "cebularskie" oczy niesamowicie, zwracam się do was z pytaniem:
Czy komuś udało się stworzyć url'a do głównej strony, dzięki któremu mógłbym ukryć kategorię "sprzęt gamingowy" na głównej stronie, a pozostawić pozostałe kategorie?
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

10 paź 2020, o 23:05

McSnake, zamiast się niepotrzebnie irytować, zrób tak jak radzi remike - pobaw się URLem.
Ja na przykład olałem sikiem prostym kategorie: sprzęt gamingowy, gry planszowe, subskrypcje, publicystykę, preordery i edycje kolekcjonerskie; zostawiłem: bundle, promocje cyfrowe, darmówki, keyshopy i promocje pudełkowe.
Moja zakładka do łowców wygląda następująco:
https://lowcygier.pl/darmowe,keyshopy,p ... we,bundle/
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

10 paź 2020, o 23:17

W moim przypadku to nie do końca działa, bo z jednej strony chciałbym widzieć tylko promocje na PC (innych platform nie mam), ale z drugiej wbijają wtedy też najbardziej niepożądane szemrane keyshopy. : /

A jednak jestem głupi, pobawiłem się trochę i działa. :macha:

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe,b ... armowe/pc/
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

11 paź 2020, o 13:25

Tak swoją drogą to wyklikiwany filtr tworzy jakieś skomplikowane linki. Np.: jeśli chcę zobaczyć wszystko dla androida to tworzy link taki: https://lowcygier.pl/platforma/smartfony/android/
Ale to samo można osiągnąć budując ręcznie taki link: https://lowcygier.pl/platforma/android/

Zastanawiam się natomiast czy da się stworzyć taki filtr:
Wszystkie newsy dla platform: PC, Android i inne
oraz
Sprzet gamingowy dla Xbox One
ODPOWIEDZ