GG.deals - porównywarka cenowa dla gier

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcygier.pl
Awatar użytkownika
Członek zespołu
Podziękował: 100 razy
Podziękowania: 49 razy
Kontakt:

15 kwie 2020, o 15:41

HAKIMODO pisze:
15 kwie 2020, o 15:33
Wyłączyłem na chwilę keyshopy jednak nie widzę w ustawieniach profilu możliwości ich ponownego włączenia.
Gdzie ta funkcja została zakopana?
Keyshopy możesz włączyć w tym samym miejscu, w którym zmieniasz region (ikonka flagi obok notyfikacji):
Obrazek
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

Re: GG.deals - porównywarka cenowa dla gier

15 kwie 2020, o 15:46

FotelSkrzypi pisze:
15 kwie 2020, o 15:41
Keyshopy możesz włączyć w tym samym miejscu, w którym zmieniasz region (ikonka flagi obok notyfikacji):
Działa.
Ja szukałem tego w opcjach. :D
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

22 kwie 2020, o 15:57

Może warto usunąć niektóre sklepy? Mam tu na myśli np. taki gamesrepublic.com. Sam się na niego naciąłem właśnie widząc ofertę na gg.deals, a czytając w sieci opinie widzę, że problem jest znacznie szerszy(nie przysyłają kluczy, nie oddają pieniędzy albo na klucz czeka się kilka tygodni). Można by też dodać jakąś opcję oceniania danych sklepów na portalu.
Awatar użytkownika
Administrator
Discord: remike#9022
Podziękował: 570 razy
Podziękowania: 57 razy
Kontakt:

22 kwie 2020, o 16:23

Nevon pisze:
22 kwie 2020, o 15:57
Może warto usunąć niektóre sklepy? Mam tu na myśli np. taki gamesrepublic.com. Sam się na niego naciąłem właśnie widząc ofertę na gg.deals, a czytając w sieci opinie widzę, że problem jest znacznie szerszy(nie przysyłają kluczy, nie oddają pieniędzy albo na klucz czeka się kilka tygodni). Można by też dodać jakąś opcję oceniania danych sklepów na portalu.
Teoretycznie to oficjalna dystrybucja, więc te problemy są dziwne. Przyjrzymy się sprawie.
Awatar użytkownika
Łowca

23 kwie 2020, o 17:13

Potwierdzam, od trzech dni ani klucza, ani odpowiedzi na maile.
Awatar użytkownika
Administrator
Kontakt:

23 kwie 2020, o 17:32

Niedługo ogłosimy premierę nowej strony głównej serwisu GG.deals. W międzyczasie zostawiam link tutaj, żeby najwierniejsi Łowcy mogli jako pierwsi zapoznać się z tym co przygotowaliśmy :)

https://gg.deals/new/

Zmiany są widoczne na pierwszy rzut oka - więcej przestrzeni, nowy slider, większe obrazki itd. Najważniejszą nowością jest jednak timeline z promocjami, newsami i wyprzedażami. Umożliwi wam on bycie na bieżąco z najważniejszymi informacjami. Oczywiście jest to coś podobnego do newsów na Łowcach, jednak tutaj główny nacisk położony jest bardziej na promocje cyfrowe na PC.

Póki co na GG dostępne będą dwie strony główne - stara na podstawowej domenie oraz nowa pod adresem gg.deals/new.

Prosimy o komentarze - każda opinia będzie na tym etapie bardzo pomocna :)
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 62 razy
Podziękowania: 61 razy
Kontakt:

23 kwie 2020, o 18:29

Please chociaż zostawcie jakąś możliwość żeby w opcjach mieć stary wygląd bo ten "nowy" to duże kafle i scrollowanie ciągle w dół gdzie obecnie jak się wchodzi na stronke to wszystko jest ładnie podane na tacy i (prawie) nic nie trzeba scrollować jak w tym nowym.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 5 razy

23 kwie 2020, o 20:19

Zgodzę się z przedmówcą, bardziej pasowała mi poprzednia wersja, więcej informacji było od razu na ekranie.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

24 kwie 2020, o 08:30

Również zgadzam się z przedmówcami.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 44 razy
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

24 kwie 2020, o 08:34

Przywykłem do tego co jest teraz i podoba mi się to że teraz jest tak dużo wiadomości od razu i nie trzeba scrolować, tak jak kolegom wyżej. IMO dobre byłoby danie timeline'a jako zakładki obok Home, pozostawienie wyboru. W sumie mógłby być też suwak -switch wyglądu strony. My kręcimy nosem bo już mamy łowców i nowinki, ale dla angoli to będzie fajne.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 13 razy
Kontakt:

24 kwie 2020, o 09:48

remike pisze:
23 kwie 2020, o 17:32
Zmiany są widoczne na pierwszy rzut oka - więcej przestrzeni
Uwielbiam te dezajny, ludzie kupują większe monitory, aby więcej widzieć to designerzy dodają więcej przestrzeni i światła między elementami :E
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 72 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

25 kwie 2020, o 11:04

TheLastJedi pisze:
24 kwie 2020, o 08:34
My kręcimy nosem bo już mamy łowców i nowinki, ale dla angoli to będzie fajne.
Jak pokazuje ankieta na community GGDeals no to chyba jednak większość jest niezadowolona.
Od siebie - kiedyś ładnie było wszystko w jednym miejscu, dużo informacji, łatwe do znalezienia do czego się szukało, przejrzyste. A teraz rozwalone całe, scrollowanie w dół to nie jest moja pasja. Nie sprawdzałem na mobilkach jak to wygląda - domyślam się, że lepiej. Tylko, że większość pewnie siedzi na PC z wielkimi monitorami i te przestrzenie tylko psują efekt...
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2020, o 21:34 przez Quoyque, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Łowca

25 kwie 2020, o 16:36

Może to kwestia przyzwyczajenia, ale nowy wygląd totalnie nie pasuje. Okazja zniknie po kilku dniach na timelinie, trzeba się będzie scrollować żeby odszukać
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:

12 maja 2020, o 11:38

Dobry!
Używam GG od jakiegoś czasu.
I mam zarzut lub problem z alertami.
Tworzę sobie alerty na własne ceny gier czy też najniższe historycznie a otrzymuję alerty z najnowszą najniższą ceną.
Przykładem choćby dzisiejsza promocja Outward w Humble store.
Alarm ustawiony na new historical low - match or beat 50,48 a mam alert z humble store z ceną 72zł.
Tak to ma działać? Szczerze nie tego oczekiwałem.
Awatar użytkownika
Webmaster
Podziękował: 30 razy
Podziękowania: 39 razy
Kontakt:

12 maja 2020, o 13:12

@Absorhen Prawdopodobnie dostałeś powiadomienie dotyczące newsa: https://gg.deals/deal/humble-store-spri ... new-deals/. Powiadomienia na newsy i ceny są niezależne i w przypadku newsów nie są sprawdzane inne ustawienia dotyczące cen (minimalna cena, sklep i DRM), jedynie kategoria newsa i to czy gra jest z nim powiązana. Takie notyfikacje możesz wyłączyć odznaczając poszczególne kategorie w ustawieniach alertów w zakładce "News".
98241607.png
98241607.png (23.17 KiB) Przejrzano 577 razy
Aczkolwiek mogą cię wtedy ominąć jakieś specjalne oferty, których nie da się odwzorować za pomocą zwykłych powiadomień na ceny. Zwłaszcza że niedługo newsów o standardowych wyprzedażach powinno być znacznie mniej i newsy będą zarezerwowane tylko na specjalne oferty.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

12 maja 2020, o 17:31

No właśnie tak sobie też pomyślałem, że z innej strony to fajnie, że są te oferty bo np: Nioh complete ustawiłem sobie na najniższą historycznie ale jest to gra, którą chcę prawie na już i jakby mnie ominęła oferta o 10-20zł wyższa niż historyczna to bym sobie pluł w brodę.
Za to są gry, za które nie dałbym nawet ceny historycznej i wolałbym aby powiadomienia o nich przyszły tylko z ceną jaką sam ustaliłem. Inne oferty mnie nie interesują. Ale tu podany przez @rob006 sposób pewnie pomoże.
Idealnie by było móc wybrać 2 opcje (lub i więcej) np; na najniższą historyczną i najniższą aktualnie ofertę.

@rob006
Tak tej opcji w alercie co pokazałeś nie ruszałem, także trochę mi to pomoże niemniej wnoszę o przemyślenie pomysłu podanego wyżej o ile jest możliwy.
Awatar użytkownika
Webmaster
Podziękował: 30 razy
Podziękowania: 39 razy
Kontakt:

12 maja 2020, o 17:37

Absorhen pisze:
12 maja 2020, o 17:31
No właśnie tak sobie też pomyślałem, że z innej strony to fajnie, że są te oferty bo np: Nioh complete ustawiłem sobie na najniższą historycznie ale jest to gra, którą chcę prawie na już i jakby mnie ominęła oferta o 10-20zł wyższa niż historyczna to bym sobie pluł w brodę.
Jeśli chcesz grę na już, to czemu nie ustawisz ceny w alercie na 10-20 zł wyżej niż aktualna historyczna?
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

12 maja 2020, o 17:47

Mógłbym nawet jej dać najlepszą aktualną i czekać aż trafi się taka cena, która mnie skusi :P
Myślę, że nie chcę się denerwować aktualnymi cenami i dostać info wtedy gdy cena będzie akceptowalna. Bo w końcu bym się wkurzył i kupił za ile jest zamiast cierpliwie poczekać :P
Zresztą przy customowych cenach też przychodziły mi alerty o jakiejś obniżce danej gry, która kompletnie nie trafiała w moją cenę.
Teraz dzięki Tobie wiem już jak to ogarnąć.
Awatar użytkownika
Administrator
Kontakt:

22 maja 2020, o 22:27

Drobna, acz bardzo przyjemna zmiana na GG.deals. Od dzisiaj wszystkie kwalifikujące produkty z Epic Games Store uwzględniają rabat z kuponu 40 złotych :)
Awatar użytkownika
Łowca

25 maja 2020, o 21:45

Zakładam, że takie pytanie już kiedyś padło, ale czy jest planowana opcja, by bundle typu "Złóż to sam" (np. https://gg.deals/bundle/the-humble-stor ... er-bundle/) były przedstawiane w identycznej formie jak "tradycyjne" bundle? Byłoby to niesamowite ułatwienie dla ludzi, którzy przez te lata nakupili mnóstwo paczek z grami i nie do końca wiedzą, co posiadają w bibliotece 😅 Szybki rzut oka i już wiedziałbym, które tytuły posiadam, zamiast ręcznie przeglądać bibliotekę Steama :D
ODPOWIEDZ