[PC] Assassin's Creed (seria)

Zagrajmy razem!
Regulamin forum
Regulamin działu rozgrywki sieciowe

1. Prosimy o nie tworzenie kilku wątków dla tej samej gry z wyjątkiem tych, które dostępne są na różne platformy.
2. Prosimy używanie tagów z oznaczeniem platformy ([PC], [PS3], [X360] etc.) na początku tytułu każdego tematu.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 39 razy
Podziękowania: 60 razy
Kontakt:

29 gru 2013, o 18:59

Znaleźliby się jacyś chętni do dzielenia się swoimi odkryciami w Assassin's Creed 4? Właśnie przechodzę singla i chętnie bym skorzystał z cudzych znalezisk, bo sam rzadko na coś trafiam. Podobno wspólne granie przyspiesza też handel...
Po ukończeniu czwórki planuję ponownie przejść poprzednie części, więc gdyby ktoś miał ochotę na jakąś potyczkę w multi to zapraszam na uplay, nick kmptkmpt
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 41 razy
Podziękowania: 20 razy
Kontakt:

Re: [PC] Assassin's Creed (seria)

30 gru 2013, o 09:53

ja mam nicka keiran_pl dodalem cie do znajomych. Tez rzadko na cos trafiam (glownie na konwoje). Byloby milo moc sie wymieniac.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 3 razy

23 paź 2014, o 08:14

No i wreszcie mamy wymagania AC:U
(http://www.gamingenthusiast.net/assassi ... -revealed/)
OS: Windows® 7 SP1, Windows® 8/8.1 (Only 64-bit supports)

– CPU:
Minimum – Intel Core® i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or above
Recommended – Intel Core® i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or above

– RAM:
Minimum – 6GB or above
Recommended – 8GB or above

– GPU:
Minimum – NVIDIA GeForce® GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 or above
Graphic Memory minimum – 2GB

Recommended – NVIDIA GeForce® GTX 780 or AMD Radeon R9 290X or above
Graphic Memory Recommended – 3 GB

Prawdę mówiąc bez szału - dokładnie to, czego można się było spodziewać. Prawdopodobnie takie wymagania, jakie będziemy oglądać przez następne kilka lat.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

24 paź 2014, o 13:04

Wymagania pewnie dla FullHD... Ja i tak w ostatnie wersje - 3, 4BF - musiałem zmniejszać detale i rozdziałkę. Przy tych wymaganiach mam tylko RAM zalecany - 12GB. Reszta poniżej minimum. Muszę wygrać w totka i zmodernizować sprzęt sprzed 4 lat.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 15 razy
Podziękowania: 27 razy
Kontakt:

24 paź 2014, o 13:19

Z tego co widzę to mogę sobie spokojnie poczekać na większą obniżkę ACIV BLack Flag na GMG by zgarnąć za kredyty bo nim się doczekam sprzętu na rekomendowane wymagania to trochę minie.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

31 paź 2014, o 20:44

A ja myślałem ze 8600 gt jeszcze długo mi posłuży. A tu taka lipa jak uzbieram na kompa to bedzie za darmo ta gra :D
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:

10 sty 2021, o 00:35

Sorry za zabawę w archeologa ale stwierdziłem że nie ma sensu tworzyć nowego tematu gdyż moje zapytanie dotyczy tej serii.
Ostatnio skończyłem grać w AC:Origins i podobała mi się rozgrywka. Jakie wcześniejsze mogę wypróbować? To znaczy żeby mechaniką były zbliżone bardziej do tej części niż do AC I (bardzo mnie irytowała próba gry w tą część) .
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 22 razy
Podziękowania: 19 razy

10 sty 2021, o 01:05

Jeżeli chcesz eksplorować duże otwarte tereny a nie pojedyncze miasto i jednocześnie lubisz pływanie statkiem to najlepszy jest Black Flag lub Rogue i ewentualnie dodatek do Black Flag pt. Freedom Cry.
Natomiast jeśli interesuje ciebie mechanika w stylu lajtowego RPG to jedyna opcja to Syndicate. Pod względem rozwiązań jest to prawie to samo co Origins, ale na mniejszą skalę. Masz 10 poziomów rozwoju postaci zamiast 45 jak w Origins, walki są w stylu hack 'n' slash podobnym do tego z Origins, możesz rozwijać broń i gadżety, zdobywać umiejętności w drzewku postaci (Jeśli dobrze pamiętam jest tych umiejętności około 50). Tylko tak jak zaznaczyłem nie jest to tak rozbudowane jak w Origins no i do tego jeszcze jest sporo rozwiązań znanych ze starszych odsłon jak skrytobójstwa, mieszanie się w tłumie, zabicie jednym pchnięciem ostrza nieświadomych przeciwników, chowanie się w kryjówkach czy to, że gra ma miejsce w jednym mieście (dwie pierwsze misje rozgrywają się poza Londynem, ale nie można ich eksplorować w trybie otwartego świata).
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 39 razy
Podziękowania: 60 razy
Kontakt:

10 sty 2021, o 11:56

Kimedis pisze:
10 sty 2021, o 00:35
Jakie wcześniejsze mogę wypróbować? To znaczy żeby mechaniką były zbliżone bardziej do tej części niż do AC I (bardzo mnie irytowała próba gry w tą część).
Wcześniejsze części serii nie są zbyt podobne do AC: Origins - walki są dużo mniej wymagające i nie ma takiego nacisku na rozwój postaci i eksplorację świata.
Jeśli stawiasz na fabułę to zagraj w ACII, AC: Brotherhood, AC: Revelations i ACIII, aby poznać historię Desmonda, a jak chcesz pozwiedzać świat to popływaj po oceanach w AC Black Flag. W AC Syndicate masz dwójkę bohaterów, między którymi można się przełączać, co jest całkiem fajnym novum, a w AC Liberation możliwość zmieniania stroju.
Mnie najlepiej grało się w Black Flaga, aczkolwiek jeśli chodzi o historię to stawiam na ACII i/lub AC: Brotherhood.
ODPOWIEDZ