Wasza ulubiona gra na "EleganckiTelefon"

Moderator: Redaktorzy

Re: Wasza ulubiona gra na "EleganckiTelefon"

Postprzez Lazarek » 28 maja 2015, o 22:28

Nie korzystam z telefonu do gier za szczególnie, jeśli już to proste gierki typu Wisielec, 2048. Proste są najlepsze :D
  • 0

Lazarek
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez Przygi » 28 cze 2015, o 11:39

u mnie obowiązkowo na fonie zawsze są:

https://play.google.com/store/apps/deta ... and.scgame - gra w stylu star treka
https://play.google.com/store/apps/deta ... ngelotFull - odpowiednik desktop dungeons
https://play.google.com/store/apps/deta ... st2Android - puzzle quest nie muszę przedstawiać
  • 0

Przygi
Robin Hood

Reputacja: 1

Postprzez tom32000 » 8 lis 2015, o 20:25

Nie wiem, czy jest na telefon, bo gram na tablecie, ale moimi ulubionymi grami są Plants vs Zombies 2 no i Dumb Ways to Die :D wspaniałe gry :)
  • 0

tom32000
Łowca

Reputacja: -1

Postprzez Scrimerr » 16 lis 2015, o 17:49

• 0

Scrimerr
Robin Hood

Postprzez boskiapollo » 16 lis 2015, o 18:04

Ja polecam tę grę:
http://www.amazon.com/Vector-Unit-Inc-B ... 63&sr=1-24

Naprawdę fajna ścigałka z różnymi znajdźkami, którymi możemy utrudniać przeciwnikom jazdę (a oni nam :)). Sporo trybów i plansz i masa radochy.
  • 0

Obrazek
boskiapollo
Hitman

Medale: 4
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1)
Reputacja: 32

Postprzez tigritron » 16 lis 2015, o 18:15

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/a ... zdncrfhw53
Gram w nią od 20 sierpnia. A link do windowsa, bo mam Lumię.
  • 0

tigritron
Wiedźmin

Medale: 3
Reputacja: 16

Postprzez GameFinder » 25 lis 2015, o 16:12

Real Racing 3
  • 0

GameFinder
Łowca

Postprzez Gamer1234 » 15 gru 2015, o 11:52

Ja to uwielbiam gierki logiczne takie jak Sudoku czy Divido. Polecam
  • 0

Gamer1234
Łowca

Postprzez sharaku » 19 gru 2015, o 13:51

• 0

Nałogowy słuchacz Rozgrywki :3
sharaku
Łowca

Postprzez KoKsMAN » 5 lut 2016, o 23:18

Terraria, ale dość cieżko jest ze sterowaniem na początku.
  • 0

KoKsMAN
Łowca

Reputacja: -5

Postprzez Gideer » 6 lut 2016, o 11:28

"Line", na początku trudne ale idzie się przyzwyczaić.
  • 0

Gideer
Łowca

Reputacja: -5

Postprzez kirkus132 » 6 lut 2016, o 18:04

ja cnie mam żadnego ztych nowoczesnych telefonów, ale świetną grą jest quizwanie, wciąga i zjada czas, samo grałem u koleżanki na tablecie
  • 0

kirkus132
Łowca

Reputacja: -1

Postprzez MartiusR » 21 lut 2016, o 15:41

Pomijając świetne remastery Sonica, Sonica 2 i Sonica CD, bardzo mocno polecam moje "odkrycie" sprzed jakichś dwóch/trzech miesięcy - Fantasy Wars Tactics:
https://play.google.com/store/apps/deta ... fwar&hl=pl

W dużym skrócie - relatywnie prosta w założeniach taktyczna turówka z lekką domieszką cRPGa. Nie jestem co prawda jakimś zagorzałym fanem wschodniej "kreski", ale tutaj wcale mi to nie przeszkadzało. A poza tym ta koreańska produkcja jest naprawdę udana. Pokrótce:

- łatwo przyswajalna i bardzo angażująca rozgrywka
- pomijając stylistykę - przyjemna i kolorowa oprawa
- można spokojnie grać bez wydawania ani grosza (poza tym i tak w sporej części gry wydawanie pieniędzy na "boosty" raczej nie zdaje się na dużo, ważniejszy jest dobór postaci i ich konsekwentny rozwój)
- być może pierwsze krainy będą się wydawały nieco zbyt łatwe, ale moim zdaniem jest to bardzo dobry zamysł na początku, kiedy jeszcze nie za bardzo mamy możliwość "przebierania" w postaciach
- a jeśli o postaciach mowa - po prostu jest rewelacyjnie, bo jest ich dużo (obecnie mam coś koło dwudziestu, a to chyba połowa możliwych do zdobycia), a nie ma nawet jednej, która zasługiwałaby na miano "klona" kogokolwiek)
- niestety, gra wymaga połączenia z netem (nie ma opcji na grę offline), do tego na późniejszych etapach czeka nas nieco żmudne "oranie" co niektórych rzeczy (np materiałów do skoku postaci do wyższego poziomu "gwiazdek" - po osiągnięciu odpowiedniego poziomu (30 dla "jednogwiazdkowej", 40 dla "dwugwiazdkowej" itd) trzeba je zebrać, aby mogła dalej zdobywać poziomy już na wyższym stopniu)

Summa summarum - gra dopracowana pod wieloma względami, zdecydowanie daleka od tak zwanego "pay to win", fajna rzecz zarówno dla gracza okazjonalnego, jak i hardcorowego miłośnika strategii/gier taktycznych (a przynajmniej dla tych, którzy nie mają nic przeciwko lżejszym pozycjom)
  • 0

MartiusR
Robin Hood

Reputacja: 3

Postprzez kubacho » 5 kwi 2016, o 22:05

Ostatnio szczególnie porwały mnie dwa tytuły na Andka:

Nowa gra taktyczna od twórców słynnego Clash of Clans: Clash Royale i graficznie bardzo inspirowany Dont't Starve dungeon crawler z elementami RPG: The Greedy Cave.

Pierwsze to gra taktyczna, w której na przeciw siebie staje dwóch graczy, którzy za pomocą wcześniej zaprojektowanych talii z potworami (i nie tylko) próbują zniszczyć nawzajem wieże i zamek przeciwnika. Ponieważ obaj przeciwnicy grają na żywo rozgrywka jest szybka i dynamiczna, a i dość szeroki na wyższych poziomach gry dobór kart zapewnia niezłe możliwości planowania. Idealna gra na klopa ;) Minusem jest tu (jak i w innych grach firmy Supercell) bardzo duży nacisk na kupowanie waluty premium. Bez niej timery spotkamy na każdym kroku. Jest nawet limit ile skrzyń z nagrodami za walki możemy naraz dostać (każda skrzynia to osobny timer odliczający od 4 za małe do nawet 12 godzin za wielkie skrzynie). Jeśli ktoś to potrafi zignorować (jak ja) lub po prostu jest gotów wydać trochę grosza to polecam. Oczywiście płacący mają większe szanse na sukces, ale ja nie płacę i mimo to udaje mi się wygrywać większość walk na swojej arenie. Spuszczenie łomotu jakiemuś bogatemu azjacie jest bardzo trudne, ale za to daje sporo satysfakcji :mrgreen:

Drugie to singlowa gra na dłuższe posiedzenia. Gracz wciela się w poszukiwacza przygód, który goły przybywa do wioski w której znajduje się słynny, tajemniczy i dotąd nieprzebyty loch (coś jak w Darkest Dungeon). Oczywiście na pierwszych poziomach swą tylko szczury no i znajdziemy tylko tępe miecze i stare szmaty, ale z każdym następnym poziomem przybywa groźnych potworów a w skrzyniach znajdziemy coraz rzadsze przedmioty. Gra korzysta tutaj w dużej mierze z balansu zysku i strat. Kolejne poziomy to szansa na epicki loot ale i ryzyko śmierci i utraty uzbieranych już skarbów. Gracz schodzi zawsze w dół, nie ma drogi w górę. Trzeba kalkulować czy opłaca nam się ryzykować i przeszukiwać całe piętra, czy schodzić jak najszybciej by ocalić to co mamy. Jedyna droga w górę i szansa na zachowanie skarbów to zaklęcie , ale z kolei wtedy loch pożera wtedy wszystkie przedmioty, które nie są pobłogosławione w kapliczkach, które też trzeba znaleźć narażając życie :D Oczywiście jest też system levelowania i wyboru umiejętności specjalnych, oraz crafting. Czasem ta gra wkurza, np kiedy zabije nas ostatni mob przed kapliczką i stracimy jakąś "Zbroję Herosa +50 do obrony" ale ogólnie to świetna zabawa. Jak już wspomniałem gra ma cudowną, inspirowaną Dont't Starve grafikę i świetny nastrojowy soundtrack. Są tam jakieś mikrotransakcje, ale jak na razie nie czułem się zmuszony do płacenia za nic. Polecam!
  • 0

kubacho
Łowca

Postprzez michau » 6 kwi 2016, o 00:02

Moją ulubioną grą na mądrofona jest A Ride into the Mountains. Jest to zręcznościówka z prostą (ale baaardzo urokliwą) grafiką i takąż muzyką :). Kierujemy w niej posługującym się łukiem jeźdźcem walczącym z coraz trudniejszymi przeciwnikami. Gra nie jest zbyt długa, choć nietypowe (przynajmniej dla mnie) sterowanie z użyciem żyroskopu może ją mocno przedłużyć. Potrafi dać w kość szczególnie w walkach z bossami kiedy trzeba ogarniać jednocześnie wiele rzeczy dziejących się na ekranie, ale frajda z pokonywania kolejnych przeciwności jest ogromna. Polecam.
  • 0

michau
Łowca

Postprzez marhan » 7 kwi 2016, o 21:47

Badland - to niesamowite, jak twórcy zaadoptowali gameplay z Flappy Bird i uczynili go grywalnym. Banalne sterowanie, śliczna grafika, przyjemne zagadki i sensowny poziom trudności. Szczerze polecam!
  • 0

marhan
Łowca

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: 2

Postprzez PolaczekCebulaczek » 17 kwi 2016, o 00:43

Polecam Hopolite:
https://play.google.com/store/apps/deta ... lite&hl=pl

Dobra i wciągająca gra logiczna o fajnej stylistyce. Poziomy są generowane losowo + co poziom mamy do wyboru różne moce, dlatego każdy run jest zupełnie inny.
  • 0

PolaczekCebulaczek
Robin Hood

Postprzez djluke » 17 kwi 2016, o 02:07

Joining Hands jest spoko! Muszę sobie poszukać bo nie udało mi się kiedyś przejść...
Obecnie jakieś łamigłówki z zapałkami aka Move the matches czasami jak nie mam co robić (!) na klopie...

Puzzle Questa (pierwszego) miałem na PC po polsku. Genialny!
  • 0

djluke
Łowca

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)

Postprzez FotelSkrzypi » 17 kwi 2016, o 12:14

CS 1.6 :E
  • 0

Obrazek
FotelSkrzypi
Wiedźmin

Medale: 2
500 (1) 2000 (1)
Reputacja: 46

Postprzez Povi^ » 6 cze 2016, o 20:20

Świetne są gry wymagające nieco zręczności. Osobiście lubię muzyczne, dlatego polecam Piano Tiles (1 i 2) oraz Magic Piano (zagrywam się od kilku dni, genialna!) :D
  • 0

„The brain is like a muscle. When it is in use we feel very good. Understanding is joyous.”
Obrazek
„Painful though parting be, I bow to you as I see you off to distant clouds.”
Steam: povidek
Povi^
Łowca

Medale: 3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry na Tablety i Smartfony