Gra na Windows 10 Mobile

Coś do pogrania na Lumiach?

Moderator: Redaktorzy

Gra na Windows 10 Mobile

Postprzez szpunder0 » 14 paź 2016, o 17:04

Witam wszystkich!

Poszukuję jakiejś ciekawej gry na Windows 10 w wersji mobilnej, do pogrania w wolnych chwilach. Niestety Windows Store od bardzo długiego czasu pokazuje te same pozycje w "Nowych" grach, co delikatnie mówiąc, lekko irytuje. Mam nadzieje, że jest to jakiś błąd, a nie brak nowości w tym temacie. Macie jakieś swoje ulubione pozycje na swoje telefony z Windowsem? Co polecacie? Jeśli w ogóle ktoś na tym forum posiada telefon z W10 :D
  • 0

Odwiedź mnie na YT: KLIK!
szpunder0
Łowca

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: 0

Re: Gra na Windows 10 Mobile

Postprzez serafek5 » 14 paź 2016, o 17:10

To nie jest błąd. Na W10M po prostu już nie wychodzą gry, a jak już, to bardzo sporadycznie. Już nawet Rovio nie wydaje na to Angry Birdsów.
Wcześniej też miałem nadzieję, że to błąd, ale to niestety smutna prawda.
  • 0

Obrazek
Zapraszam do znajomych na XBL - głupio się patrzy na rosnący licznik gamescore, jak się go nie ma z kim porównać :E
Gamertag: Gieniek55
serafek5
Wiedźmin

500 (1)
Reputacja: 18

Postprzez Atton29 » 14 paź 2016, o 17:57

Pozostaje klasyka, czyli Order & Chaos 2 i Six Guns, ale to w sumie jest tez na kazdym telefonie z Androidem :)
  • 0

Atton29
Hitman

500 (1)
Reputacja: 25

Postprzez szpunder0 » 15 paź 2016, o 10:19

serafek5 napisał(a):To nie jest błąd. Na W10M po prostu już nie wychodzą gry, a jak już, to bardzo sporadycznie. Już nawet Rovio nie wydaje na to Angry Birdsów.
Wcześniej też miałem nadzieję, że to błąd, ale to niestety smutna prawda.

Tego się obawiałem. Aczkolwiek Windows Store powinni poprawić tak czy inaczej, jeśli chodzi o wyszukiwanie pozycji. Wydaje mi się bardzo nieprzyjazny. Osobiście lubię mieć dużo opcji sortowania/filtrowania.

Atton29 napisał(a):Pozostaje klasyka, czyli Order & Chaos 2 i Six Guns, ale to w sumie jest tez na kazdym telefonie z Androidem :)

Aktualnie nie posiadam telefonu z Androidem. I w tym właśnie problem :D Jak cały świat szalał z Pokemonami, ja tylko obserwowałem. Może to i lepiej. A co do tych dwóch gier które podałeś, to o dziwo - jeszcze nie sprawdziłem, ale czym prędzej to zrobię. Poza tym czekam, aż jakaś dobra dusza poda jeszcze inne propozycje :)
  • 0

Odwiedź mnie na YT: KLIK!
szpunder0
Łowca

500 (1)
Reputacja: 0

Postprzez Atton29 » 15 paź 2016, o 10:58

Dungeon Hunter czesc 4 i jeszcze lepsza cesc 5 - prawdziwe wymiatacze i zjadacze czasu w stylu Diablo, jak nie ograles jeszcze, to tez zdecydowanie polecam.
Pierwsza czesc Order&Chaos tez bardzo ladna i nawet wiecej ludzi gra - to innymi slowy mobilny World of Warcraft.
  • 0

Atton29
Hitman

500 (1)
Reputacja: 25

Powrót do Gry na Tablety i Smartfony