Pokemon Go

Moderator: Redaktorzy

Re: Pokemon Go

Postprzez mori » 25 sie 2016, o 15:39

posypały się też bany na boty :)
  • 0

mori
Hitman

Reputacja: 15

Postprzez Armin » 25 sie 2016, o 23:49

marion695 napisał(a):http://www.gamezilla.pl/newsy/2016/35/pokemon-go-tylko-chwilowym-fenomenem-gra-w-miesiac-stracila-15-milionow-uzytkownikow#fp=ksgame

Ludzie przestają grać

przyjdzie zima to jeszcze wiecej graczy odpadnie
  • 0

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Armin
Wiedźmin

Medale: 6
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1) 4000 (1) 5000 (1)
Reputacja: -33

Postprzez SKODR » 26 sie 2016, o 01:53

Ale przecież aplikacja wciąż działa. Pojawia się komunikat, że jedziesz zbyt szubko, ale klikasz tylko w I'm passenger" i dalej wszystko hula (nie zlicza tylko odległości do jajek, ale mi to i tak buguje często). Tak więc koleś pewnie miał telefon na kolanach i jechał. Pewnie chciał kliknąć w pokestopa albo coś złapać i tragedia gotowa.

A widzisz, u mnie wygląda to o dziwo ździebko inaczej bo mój bohater stoi w miejscu przez chwilę a potem z buta daje jak Flash :D

Ogólnie dzisiaj idąc sobie na dłuższy spacer (po wiosce, przy głównej) próbowałem coś połapać ale bez podpowiedzi jakieś to takie niemrawe. Niby pokazuje mi, że Pokemon gdzieś jest ale żadnych liści czy coś w tym guście. Szedłem i szedłem aż w końcu znikł. A szkoda, bo go nie miałem akurat :P
  • 0

SKODR
Predator

Reputacja: 9

Postprzez FotelSkrzypi » 27 sie 2016, o 12:08

Armin napisał(a):
marion695 napisał(a):http://www.gamezilla.pl/newsy/2016/35/pokemon-go-tylko-chwilowym-fenomenem-gra-w-miesiac-stracila-15-milionow-uzytkownikow#fp=ksgame

Ludzie przestają grać

przyjdzie zima to jeszcze wiecej graczy odpadnie

Jak dojdą wymiany i inne rzeczy to na pewno ludzie znowu odpalą ;)
  • 0

Obrazek
FotelSkrzypi
Wiedźmin

Medale: 2
500 (1) 2000 (1)
Reputacja: 46

Postprzez MSKOTOR » 27 sie 2016, o 23:43

Wiem co uratuje pokemon go : D Nowe animacje pokemonów :D

:D
  • 0

MSKOTOR
Wiedźmin

Reputacja: 30

Postprzez FotelSkrzypi » 13 wrz 2016, o 16:42

• 0

Obrazek
FotelSkrzypi
Wiedźmin

500 (1) 2000 (1)

Postprzez SKODR » 19 wrz 2016, o 15:18

Gra ktoś z Łowców jeszcze? :P
Ja gram i ostatnio udało mi się złapać całkiem fajne Poki z CP ponad 100. W dodatku w pobliżu mam Pokestop (a że mieszkam na wsi to nie mały cud ;)), który codziennie daje mi po jednym jajku 5km a w dodatku jest po drodze, którą chodzę na spacer. Z jednego wykluł mi się dzisiaj Tentacool :)
Szkoda, że jesień już więc ciężko znaleźć chęci do spacerów, szczególnie, że deszcz ostatnio leje częściej. W zimie to pewnie w ogóle nie będzie można pograć :P
  • 0

SKODR
Predator

Postprzez boskiapollo » 19 wrz 2016, o 15:54

SKODR napisał(a):Gra ktoś z Łowców jeszcze? :P
Ja gram i ostatnio udało mi się złapać całkiem fajne Poki z CP ponad 100. W dodatku w pobliżu mam Pokestop (a że mieszkam na wsi to nie mały cud ;)), który codziennie daje mi po jednym jajku 5km a w dodatku jest po drodze, którą chodzę na spacer. Z jednego wykluł mi się dzisiaj Tentacool :)
Szkoda, że jesień już więc ciężko znaleźć chęci do spacerów, szczególnie, że deszcz ostatnio leje częściej. W zimie to pewnie w ogóle nie będzie można pograć :P

Ja sobie pogrywam, ale raczej przy okazji niż jakoś namiętnie. Najczęściej na placu zabaw jak jestem z dzieckiem, albo jak podróżuję samochodem (w sensie jako pasażer), ewentualnie sam poruszając się w jakimś korku. Co do poków z CP ponad 100, to masz chyba niski level, gdyż sam mam ledwie 13 ale mniej więcej od 10, poki z CP powyżej 100 to raczej norma niż wyjątek. Wyjątek to takie z CP ponad 300 :) Podejrzewam, że na wyższych leveleach będą jeszcze lepsze, zwłaszcza, że jak ma się niski level to niektórych pokemonów nie widać, a z wyższym zaczynają być widoczne. W sumie gra jako zabijacz czasu, albo umilacz spacerów/podróży całkiem przyjemna.
Co do wymian między graczami to wątpię, żeby je dodali. Za duża pokusa, aby tworzyć lewe konta z fake gpsem a potem transferować co lepsze itemki na "główne" konto, zmniejszając ryzyko bana.
  • 0

Obrazek
boskiapollo
Hitman

Medale: 4
3000 (1)
Reputacja: 32

Postprzez mori » 19 wrz 2016, o 16:14

w ostatnim update dodali 'buddy system', dodajecie poka na ekranie postaci i z km dostajecie cukiereczki lol :D
ale tak jak boski napisał, na ten moment raczej do metro albo inna poczekalnia :)
  • 0

mori
Hitman

Postprzez boskiapollo » 19 wrz 2016, o 19:14

Co do buddy system, to z tego co czytałem to opłaca się wybrać jakiegoś rzadkiego pokemona, którego normalnie nie spotykamy zbyt często i przez to nie mielibyśmy go szansy ewoluować. Dobrym przykładem jest pikachu, który jest dość rzadki. Z nim wiąże się też pewien easter egg. Mianowicie po przejściu 10 km Pikachu wskakuje nam na ramię (w sensie na grafice jest na ramieniu a nie obok nas). Ponoć podobnie jest z innymi małymi pokemonami.
Z innych ciekawostek to jeszcze to, że gdy odwiedzimy 10 kolejnych pokestopów, to ten 10 powinien nam dać 6+ przedmiotów i 100exp. Warunkiem jest to, że łańcuch musi się zacząć od pokestopu, którego nie odwiedziliśmy przez ostatnie pół godz (ten warunek działa dla każdego ogniwa!), a między kolejnymi udanymi obrotami nie może być więcej niż 10 min. Jakby co wytłumaczenie tu:
https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/c ... ack_bonus/
  • 0

Obrazek
boskiapollo
Hitman

Medale: 4
3000 (1)
Reputacja: 32

Postprzez Wajper » 19 wrz 2016, o 19:17

boskiapollo napisał(a):Ja sobie pogrywam, ale raczej przy okazji niż jakoś namiętnie. Najczęściej na placu zabaw jak jestem z dzieckiem, albo jak podróżuję samochodem (w sensie jako pasażer), ewentualnie sam poruszając się w jakimś korku...

Skądś to znam :D Chociaż mam bliżej inne place zabaw, to jakoś mi przypadł do gustu ten, co ma dwa pokestopy :trollface:
Co do CP to raczej z CP koło 1k to wyjątki, bo widzę że ludzie mają takie nawet na nastym lvlu, a ja tylko z ewolucji. W domu bawię się botem od czasu do czasu, ale muszę przyznać, iż póki co skutecznie niantic je wykrywa :P Inna sprawa, że przesadą jest trochę, że sporo gymów jest na cmentarzach i w Kościołach.
  • 0

Wajper
Predator

Reputacja: 8

Postprzez MSKOTOR » 19 wrz 2016, o 19:45

Może i dobrze, że w Pokemon Go nie ma normalnych walk. Takie coś mogło by uchodzić za zbyt brutalne dla małych dzieci :E

Obrazek
  • 0

MSKOTOR
Wiedźmin

Reputacja: 30

Postprzez SKODR » 19 wrz 2016, o 19:53

Co do poków z CP ponad 100, to masz chyba niski level, gdyż sam mam ledwie 13 ale mniej więcej od 10, poki z CP powyżej 100 to raczej norma niż wyjątek.

Tak, level mam 6 i dopiero niedawno połapałem się, że z Pokestopów można przedmioty zabierać :P
Cóż, również nie jestem jakimś tam super graczem a raczej okazyjnym. Poluję głównie jak wyjeżdżam za czymś do miast a do Pokestopu u mnie to przy okazji. Świetny umilacz czasu i zachęta do zwiedzania. Ostatnio dzięki Pokemon GO odnalazłem w moim mieście Biedronkę (w sensie sklep) o której nie wiedziałem, że tam jest bo nigdy się w te rejony nie zapuszczałem. A dobrze wiedzieć gdy będą dobre promocje na gry, książki lub filmy, zawsze większa szansa na trafienie czegokolwiek. No i gdy siedzę w pizzeri/barze oczekując na jedzenie to obok mam Pokestopy, w których ludzie często umieszczają "lure" dzięki czemu łapię za darmochę i nie oczekuję bezczynnie na jedzenie ;)

Szkoda, że Niantic nie wprowadzi jakiegoś prostego systemu misji. Jak na przykład zadania w Pokestopach polegające na odnalezieniu jakiegoś Pokemona, pokonaniu dzikiego poka (musieli by wprowadzić taką możliwość) itp. Myślę, że urozmaiciło by to trochę grę :)
  • 0

SKODR
Predator

Postprzez FotelSkrzypi » 19 wrz 2016, o 20:57

Może kiedyś wprowadzą, patrząc na to ilu graczy stracili (chociaż i tak ich obecna ilość jest ogromna) to raczej prędzej czy później coś w tym stylu wymyślą żeby zatrzymać graczy, czy też zachęcić nowych ;)
  • 0

Obrazek
FotelSkrzypi
Wiedźmin

500 (1) 2000 (1)

Postprzez Wajper » 19 wrz 2016, o 22:39

FotelSkrzypi napisał(a):Może kiedyś wprowadzą, patrząc na to ilu graczy stracili (chociaż i tak ich obecna ilość jest ogromna) to raczej prędzej czy później coś w tym stylu wymyślą żeby zatrzymać graczy, czy też zachęcić nowych ;)

Stracili to głównie boty. Swego czasu najpopularniejszy bot miał 500 tys. pobrań dziennie :E W sumie gra to taka pre alfa, bo to dopiero jest 1/10 tego co niby ma być. Ja czekam na update systemu namierzania, niby są już testy: https://www.youtube.com/watch?v=7CFPxzfKYrc .
  • 0

Wajper
Predator

Reputacja: 8

Postprzez SKODR » 19 wrz 2016, o 23:55

Trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że Pokemon Go to raczej taka trochę sezonówka. Raczej na bank w jesieni i zimie będzie mniej grających niż w lecie i na wiosnę. Ciężko chodzić ze Smartfonem w deszcz czy śnieg ;)
  • 0

SKODR
Predator

Postprzez Diabl0pl » 24 paź 2016, o 00:31

Weź pod uwagę, że nie cały świat działa na zasadzie czterech pór roku. :d
  • 0

Diabl0pl
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez mori » 24 paź 2016, o 01:56

Diabl0pl napisał(a):Weź pod uwagę, że nie cały świat działa na zasadzie czterech pór roku. :d

dobijamy do 25 postów pod bazar? :trollface:

hype minął, kto chce dalej gra, dopóki nie wprowadzą jakieś super ficzera, raczej nie wróci
może PvP coś pomoże
  • 0

mori
Hitman

Postprzez Diabl0pl » 24 paź 2016, o 10:11

mori napisał(a):
Diabl0pl napisał(a):dobijamy do 25 postów pod bazar? :trollface:

hype minął, kto chce dalej gra, dopóki nie wprowadzą jakieś super ficzera, raczej nie wróci
może PvP coś pomoże

Nieeeeeeeeeeeee, skądże znowu. :P Widzisz, już mam 26 :P Ale nawet się wciągnąłem w przeglądanie forum, pewnie będę to robił częściej. :)
  • 0

Diabl0pl
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez FotelSkrzypi » 24 paź 2016, o 17:42

SKODR napisał(a):Raczej na bank w jesieni i zimie będzie mniej grających niż w lecie i na wiosnę.

Jak będą organizować takie eventy jak teraz, pierwszy w Pokemon Go z okazji Halloween, to może chociaż w pierwszych dniach grających będzie więcej:

Chociaż nie wiem czy jeszcze większa ilość Zubatów kogoś zachęci ;)
  • 0

Obrazek
FotelSkrzypi
Wiedźmin

500 (1) 2000 (1)

Poprzednia strona

Powrót do Gry na Tablety i Smartfony