Najbardziej wzruszająca gra ?

Re: Najbardziej wzruszająca gra ?

Postprzez Raffael » 8 paź 2016, o 13:28

sharaku napisał(a):Stanowczo Valiant Hearts. Jeśli ktos na tym nie płakał to nie ma serca ~~

Widać jestem biologicznym cudem, człowiek który funkcjonuje tyle lat bez serca :P

To fakt, była wzruszająca, ale nie na tyle żeby wyciskać ze mnie łzy.
  • 0

Obrazek
Raffael
Wiedźmin

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 10

Postprzez blacksheep23 » 8 paź 2016, o 14:01

Płakać na grze albo filmie? Ludzie...
  • 0

blacksheep23
Robin Hood

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: 3

Postprzez Raffael » 8 paź 2016, o 14:06

blacksheep23 napisał(a):Płakać na grze albo filmie? Ludzie...

Nie powiesz mi chyba, że za dzieciaka nie płakałeś jak umierał Mufasa...
  • 0

Obrazek
Raffael
Wiedźmin

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 10

Postprzez PostScript » 8 paź 2016, o 14:28

The Cat Lady - moim zdaniem jedna z najlepszych gier ostatnich lat. Nie ma tu w ogóle wyciskacza łez. Całość poświęcona jest tematyce depresji, więc nie każdy zrozumie, jeśli chociaż nie ma wśród najbliższych kogoś, kto choruje na nią.
  • 0

PostScript
Predator

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 1

Postprzez Brzytwa_md » 25 paź 2016, o 09:48

Oprócz tych które wymieniliście dobre momenty miały moim zdaniem gry:
fallout 3
lost planet 3
paws: shelter game
  • 0

Brzytwa_md
Łowca

500 (1)
Reputacja: 0

Postprzez Wrzesio » 25 paź 2016, o 10:51

Było tych gier kilka ale najbardziej w pamięci zapadły mi na pewno Valiant Hearts, Brothers: a tale of two sons i oczywiście cudowne To the Moon, które razem z historią i świetną muzyką daje ogromną dawkę emocji.
  • 0

Wrzesio
Łowca

Postprzez Adadid » 25 paź 2016, o 17:54

To the Moon... i długo, długo nic. Może Remember Me.
Nietypowo czuję się też, gdy kończę naprawdę dobre gry.
Chciałem poczytać temat, ale już na ósmej są potencjalne spoilery bez
Spoiler: pokaż
takiego czegoś

więc nie, dzięki.
  • 0

Obrazek
Adadid
Zbanowany

500 (1)
Reputacja: -100

Postprzez Munvert » 6 lis 2016, o 15:15

To the Moon, Walking Dead 1 i 2 (same koncowki) - jak dla mnie byly to bardzo wzruszajace momenty
  • 0

Munvert
Łowca

Postprzez gamingman » 17 wrz 2018, o 16:50

Metal Gear Solid V i zakończenie wątku Quiet. Jakoś tak człowiek nie może dojść do siebie.
  • 0

gamingman
Robin Hood

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 2

Postprzez Terlik97 » 12 lut 2019, o 16:17

Poza serią Gothic, która miała mocne momenty to Call of Duty Modern Warfare 2. Moment z Shepherdem...no ruszył mnie.
  • 0

Terlik97
Łowca

Postprzez DatAss » 3 sty 2020, o 23:51

Najbardziej wzruszający tytuł jaki miałem przyjemność ograć był i jest BioShock 2 - czyli epopeja o ojcu idącym na ratunek swojej córci. I o ile emocji tego typu nie było przez większość rozgrywki, to właśnie końcówka gry oraz epilog są wisienką na torcie. Liczyłem, że jak odpalę ją po latach znając zakończenie (ale tylko to dobre - nie mam serca robić z Delty złej kutwy) to za gardło mnie nie ściśnie - ale niestety nadal jestem miętki.

Na kolejnym miejscu jest pierwszy Max Payne i dobrze wszystkim grającym znany kadr - ten, gdzie nie ma dialogów tylko krzyk rozpaczy głównego bohatera.

Na chwilę obecną ostatnie miejsce dostaje COD BO2 za misję z Menendezem w roli głównej - mimo, że ten etap jest jednym wielkim skryptem, to wołanie o pomoc siostry głównego złosieja tylko mobilizuje do szybszego przedarcia się do końca etapu - a nuż widelec ten przeklęty granat może jednak trafi gdzieś indziej.

Zaś jako chlubne wyjątki uważam dwie misje z Fallouta New Vegas - pierwszą o podróży Ghuli tymi fikuśnymi rakietami - swoją drogą to ta druga rakieta, która nie wyrżnęła o glebę doleciała bezpiecznie? Drugą zaś jest misja dla Craiga - zwłaszcza odczytywanie holodysku o towarze, który został sprzedany.
  • 0

Obrazek
DatAss
Łowca

Postprzez GThoro » 4 sty 2020, o 00:47

DatAss napisał(a):Zaś jako chlubne wyjątki uważam dwie misje z Fallouta New Vegas - pierwszą o podróży Ghuli tymi fikuśnymi rakietami - swoją drogą to ta druga rakieta, która nie wyrżnęła o glebę doleciała bezpiecznie? Drugą zaś jest misja dla Craiga - zwłaszcza odczytywanie holodysku o towarze, który został sprzedany.

No dajże spokój, przecież te questy to pikuś przy Honest HeartsDead Money! Sama atmosfera tego kasyna i piosenka Very lecąca w tle oraz jej historia. To powinno ruszyć nawet głaz.
  • 0

Ostatnio edytowano 4 sty 2020, o 23:31 przez GThoro, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
GThoro
Hitman

Reputacja: 7

Postprzez McShane » 4 sty 2020, o 13:29

Na pewno łezka się zakręciła grając w twd2 i mgs4
  • 0

McShane
Łowca

Postprzez DatAss » 4 sty 2020, o 23:17

GThoro napisał(a):
DatAss napisał(a):Zaś jako chlubne wyjątki uważam dwie misje z Fallouta New Vegas - pierwszą o podróży Ghuli tymi fikuśnymi rakietami - swoją drogą to ta druga rakieta, która nie wyrżnęła o glebę doleciała bezpiecznie? Drugą zaś jest misja dla Craiga - zwłaszcza odczytywanie holodysku o towarze, który został sprzedany.

No dajże spokój, przecież te questy to pikuś przy Honest Hearts! Sama atmosfera tego kasyna i piosenka Very lecąca w tle oraz jej historia. To powinno ruszyć nawet głaz.

Przyznam się, że niestety do dzisiaj wiekszości DLCków nie ograłem. W tym konkretnym przypadku zacząłem jego linię fabularną, jednakże przez jedną głupią decyzję już na początku przekreśliłem sobie drogę do ukończenia go poprzez eksterminację gościa z, jak później się okazało, bardziej przyjaznego plemienia. Ponadto z uwagi na założenie sobie głównego celu w postaci przejścia gry w sposób snadboxowy bez loadu w razie spieprzenia czegoś to efekt był jaki był :oops:
Jednakże obiecuję, że któregoś dnia jeszcze do F:NV wrócę i ogram go od A do Zet - z tego co piszesz to ten dodatek będzie na stówkę zacny.
  • 0

Obrazek
DatAss
Łowca

Postprzez GThoro » 4 sty 2020, o 23:35

DatAss napisał(a):Przyznam się, że niestety do dzisiaj wiekszości DLCków nie ograłem. W tym konkretnym przypadku zacząłem jego linię fabularną, jednakże przez jedną głupią decyzję już na początku przekreśliłem sobie drogę do ukończenia go poprzez eksterminację gościa z, jak później się okazało, bardziej przyjaznego plemienia.

A ja właśnie zauważyłem, że pomyliłem nazwy DLCków, chodziło mi o Dead Money :D Honest Hearts... hmm poza historią ojca w terminalach to był słaby jak dla mnie.

DatAss napisał(a):Jednakże obiecuję, że któregoś dnia jeszcze do F:NV wrócę i ogram go od A do Zet - z tego co piszesz to ten dodatek będzie na stówkę zacny.

https://www.youtube.com/watch?v=uDdkT85D8DU
No i ten tego... powodzenia w wynoszeniu złota z sejfu :gwizdany:
  • 0

Obrazek
GThoro
Hitman

Reputacja: 7

Poprzednia strona

Powrót do Gry PC