Gry, których póki co nie kupisz w dystrybucji cyfrowej...

Moderator: Redaktorzy

Re: Gry, których póki co nie kupisz już w dystrybucji cyfrow

Postprzez $hake » 3 paź 2018, o 15:35

Edytowałem temat, ponieważ ostatnio na GoG'u pojawiła się kolekcja z serii gier Soldier of Fortune!
  • 0

Moje postanowienie noworoczne "Nie będę kupować gier na zapas!" no chyba, że za 1$ w Humble Bundle" ;)

https://www.siepomaga.pl/s/klikaj
$hake
Łowca

Reputacja: 1

Postprzez pelikulas » 3 paź 2018, o 17:03

Przecież prey 2006 można kupić... nie ma na liscie takiej fajnej hry jak ONI a nie widziałem żeby to gdzieś było do kupienia.
  • 0

ASUS Z270F Strix, ASUS GTX1080 STRIX OC 8GB, Corsair Vengeance LPX CL15 2x16GB @3000MHz, i7 7700k @4,5GHz, 2x6TB WD Black 6002FZWX, 1x6TB WD Black 6003FZBX, 3TB Seagate ST3000DM001, Nagrywarka Blu-Ray LG BH16NS40, Crucial MX200 500GB
pelikulas
Wiedźmin

Medale: 10
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1) 4000 (1) 5000 (1)
6000 (1) 7000 (1) 8000 (1)
Reputacja: 12

Postprzez Ejdrien. » 3 paź 2018, o 18:38

Prey na pewno da się kupić na Steama na g2a bodajże.
  • 0

Obrazek

ObrazekObrazek
Ejdrien.
Predator

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 15

Postprzez Soul Reaver » 3 paź 2018, o 18:48

Nie wiem, czy te gry były kiedykolwiek w cyfrowej dystrybucji, ale zdaje się, że można było je swego czasu jakoś przypisać do konta Origin, może więc i w sklepie była ... w każdym razie, brakuje mi przede wszystkim Bitwy o Śródziemie. W dwójkę nie miałem okazji pograć ale zakładam, że też była niezła :) Szkoda, prawa do LotRa przejęło WB, gry od EA poszły w p...u.
  • 0

Soul Reaver
Wiedźmin

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 31

Postprzez $hake » 4 paź 2018, o 00:46

pelikulas napisał(a):Przecież prey 2006 można kupić... nie ma na liscie takiej fajnej hry jak ONI a nie widziałem żeby to gdzieś było do kupienia.

Ejdrien. napisał(a):Prey na pewno da się kupić na Steama na g2a bodajże.

Keyshopy to nie jest oficjalna dystrybucja, ale dobra niech Wam będzie, że jest dostępna.
  • 0

Moje postanowienie noworoczne "Nie będę kupować gier na zapas!" no chyba, że za 1$ w Humble Bundle" ;)

$hake
Łowca

Postprzez RoyKeane » 4 paź 2018, o 01:59

The Amazing Spider-Man 2 jest normalnie dostępny w oficjalnej dystrybucji (Gama).
  • 0

Obrazek
RoyKeane
Wiedźmin

Medale: 8
6000 (1) 7000 (1)
Reputacja: 44

Postprzez Angrenbor » 4 paź 2018, o 08:34

S.W.I.N.E. jest za darmo do pobrania chociażby z GOLa
Link

Poza tym lista jest słabiutka, bo sam dodałbym do niej kilkadziesiąt pozycji np.
Another War
Archangel
Clash
Jack Orlando w wersji oryginalnej
Jak rozpętałem II wojnę światową: Nieznane przygody Franka Dolasa
Golem
Kajko i Kokosz
Kangurek Kao
Książę i tchórz
Lew Leon
Mortyr
Pet Racer
Pet Soccer
Polanie 1
Pył
Tajemnica statuetki
Tridonis

A to tylko polskie produkcje. Tak naprawdę każda warta zachodu gra, której nie ma w DD powinna się tu pojawić
  • 0

Angrenbor
Hitman

Medale: 4
3000 (1)
Reputacja: 37

Postprzez $hake » 4 paź 2018, o 08:59

Angrenbor napisał(a):S.W.I.N.E. jest za darmo do pobrania chociażby z GOLa
Link

Poza tym lista jest słabiutka, bo sam dodałbym do niej kilkadziesiąt pozycji np.
Another War
Archangel
Clash
Golem
Kajko i Kokosz
Kangurek Kao
Książę i tchórz
Lew Leon
Mortyr
Pet Racer
Pet Soccer
Polanie 1
Pył
Tajemnica statuetki
Tridonis

A to tylko polskie produkcje. Tak naprawdę każda warta zachodu gra, której nie ma w DD powinna się tu pojawić

Te gry po prostu kojarzę, bo albo w nie grałem i widzę że nie ma ich w cyfrowej dystrybucji, lub kiedyś je próbowałem kupić stąd tylko tyle pozycji. Jak wiecie jakie gry jeszcze są nie dostępne to śmiało piszcie też z chęcią poznam te tytuły i dodam je do listy.
  • 0

$hake
Łowca

Postprzez Soul Reaver » 4 paź 2018, o 09:09

pytanie, czy lista ma zawierać to, co tytuł wątku, czyli gry które JUŻ nie są dostępne, czy również takie, które NIE BYŁY, NIE SĄ i pewnie NIE BĘDĄ nigdy dostępne w cyfrowej dystrybucji, bo tych drugich to każdy wiekowy gracz może wymienić pewnie około setki (z zastrzeżeniem, że przyszłości nie znamy, ale kwestie licencyjne blokują wiele tytułów, w tym takich, które bardzo chciałbym móc obecnie zakupić w normalnych cenach, np wspomniane wcześniej BfME).
  • 0

Soul Reaver
Wiedźmin

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 31

Postprzez Ejdrien. » 4 paź 2018, o 09:23

Link

Another War
Archangel
Clash
Golem
Kajko i Kokosz
Kangurek Kao
Książę i tchórz
Lew Leon
Mortyr
Pet Racer
Pet Soccer
Polanie 1
Pył
Tajemnica statuetki
Tridonis

To wszystko było na Steam? :o
  • 0

Obrazek

ObrazekObrazek
Ejdrien.
Predator

500 (1) 1000 (1)

Postprzez Angrenbor » 4 paź 2018, o 09:42

A SoF 1 kiedykolwiek był na Steamie? Payback owszem ale o dwóch pierwszych częściach żadnego info nie znalazłem. Podobnie ze Scarface. A jeśli nie, to lista nie dotyczy jedynie gier, które były do kupienia kiedyś a już nie są.
  • 0

Angrenbor
Hitman

Medale: 4
3000 (1)
Reputacja: 37

Postprzez szczypiorofix » 4 paź 2018, o 10:00

Gdyby tak GOG odświeżył Pył ... ehhh...
  • 0

"And blood-black nothingness began to spin... A system of cells interlinked within cells interlinked within cells interlinked within one stem... And dreadfully distinct against the dark, a tall white fountain played."
szczypiorofix
Predator

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: 10

Postprzez $hake » 4 paź 2018, o 12:31

Ejdrien. napisał(a):
Link

Another War
Archangel
Clash
Golem
Kajko i Kokosz
Kangurek Kao
Książę i tchórz
Lew Leon
Mortyr
Pet Racer
Pet Soccer
Polanie 1
Pył
Tajemnica statuetki
Tridonis

To wszystko było na Steam? :o

Pytanie gdzie można sprawdzić, jakie gry były dawniej na Steam'ie, GoGu, Origin, uPlay, itp. a już ich nie ma?, Ostatnio np. się dowiedziałem, że gra XIII (2003) była dawniej jakoś (2012r.) na GoGu, ale nie wiedzieć czemu potem z niego zniknęła.

Angrenbor napisał(a):A SoF 1 kiedykolwiek był na Steamie? Payback owszem ale o dwóch pierwszych częściach żadnego info nie znalazłem. Podobnie ze Scarface. A jeśli nie, to lista nie dotyczy jedynie gier, które były do kupienia kiedyś a już nie są.

To już nie tylko o Steam tutaj chodzi, tylko o obojętnie jaką oficjalną dystrybucję cyfrową (byle nie keyshopy) jak: Steam, GoG, uPlay, Origin, Rockstar Social Club, GMG, Desura, Indie Royale, DailyRoyale, EpicGames, Battlelog, itp.
  • 0

Ostatnio edytowano 4 paź 2018, o 14:16 przez $hake, łącznie edytowano 1 raz

$hake
Łowca

Postprzez Hardkor » 4 paź 2018, o 13:35

Soul Reaver napisał(a):Nie wiem, czy te gry były kiedykolwiek w cyfrowej dystrybucji, ale zdaje się, że można było je swego czasu jakoś przypisać do konta Origin, może więc i w sklepie była ... w każdym razie, brakuje mi przede wszystkim Bitwy o Śródziemie. W dwójkę nie miałem okazji pograć ale zakładam, że też była niezła :) Szkoda, prawa do LotRa przejęło WB, gry od EA poszły w p...u.

Też mi mega brakuje, bo ludzie liczą sobie chore ceny za tą gre. 50 zł minimum...
  • 0

Hardkor
Hitman

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 10

Postprzez $hake » 4 paź 2018, o 14:15

RoyKeane napisał(a):The Amazing Spider-Man 2 jest normalnie dostępny w oficjalnej dystrybucji (Gama).

Chodzi Ci o Gama-Gama.ru? Link https://gama-gama.ru/detail/the-amazing-spider-man-2/ pytanie tylko czy nie ma region locka? Bo nie każdy chce ryzykować banem na Steam’ie za używanie VPN, poza tym w opisie jest, że "Lokalizacja: Rosyjskie napisy" jak tylko, to lipa. Dajcie znać, jeżeli ktoś kupił tego The Amazing Spider-Man 2 i normalnie aktywował bez zabawy z VPN, oraz czy są tam napisy angielskie też?
Kinguin (keyshop) za 16,99zł ale ma ograniczenia regionalne „Ten produkt posiada ograniczenia i może być aktywowany i używany TYLKO w Armenia, Azerbaijan, Georgia, Kyrgyzstan, Kazakhstan, Tajikistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Belarus, Moldova, Russia, Ukraine.” https://www.kinguin.net/pl/category/439 ... gn=sledzik
  • 0

$hake
Łowca

Postprzez Ejdrien. » 4 paź 2018, o 14:21

$hake napisał(a):
RoyKeane napisał(a):The Amazing Spider-Man 2 jest normalnie dostępny w oficjalnej dystrybucji (Gama).

Chodzi Ci o Gama-Gama.ru? Link https://gama-gama.ru/detail/the-amazing-spider-man-2/ pytanie tylko czy nie ma region locka? Bo nie każdy chce ryzykować banem na Steam’ie za używanie VPN, poza tym w opisie jest, że "Lokalizacja: Rosyjskie napisy" jak tylko, to lipa. Dajcie znać, jeżeli ktoś kupił tego The Amazing Spider-Man 2 i normalnie aktywował bez zabawy z VPN, oraz czy są tam napisy angielskie też?
Kinguin (keyshop) za 16,99zł ale ma ograniczenia regionalne „Ten produkt posiada ograniczenia i może być aktywowany i używany TYLKO w Armenia, Azerbaijan, Georgia, Kyrgyzstan, Kazakhstan, Tajikistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Belarus, Moldova, Russia, Ukraine.” https://www.kinguin.net/pl/category/439 ... gn=sledzik

Dość niedawno chyba na g2a były obie części przecenione i bez regionlocka.
  • 0

Obrazek

ObrazekObrazek
Ejdrien.
Predator

500 (1) 1000 (1)

Postprzez $hake » 4 paź 2018, o 14:47

Ejdrien. napisał(a):Dość niedawno chyba na g2a były obie części przecenione i bez regionlocka.

Na chwilę obecną już tego pakietu niestety nie ma, została tylko na Europę pierwsza część.
P.S. na Allgero znalazłem klucze, ale raczej są to rosyjskie klucze, gościu opis dał mistrzowski; "Produkt wymaga JEDNORAZOWEJ aktywacji przy użyciu programu VPN, JEST TO BARDZO PROSTE I SZYBKIE !!!!!! cena 29,99 zł
Otrzymasz instrukcję jak aktywować grę, służę pomocą !!!!!" zapomniał tylko dopisać, że przy okazji możesz wyłapać bana na konto Steam! Inny natomiast sprzedawca ma opis: "Klucz Steam.
Nowy, nieużywany. W pełni legalny, nie zagrażający blokadą konta. Standardowo język rosyjski, po zmianie możliwy Angielski. NIE wymaga aktywacji za pomocą VPN. Po zakupie przesyłam instrukcję aktywacji kodu" cena 34,99zł. Zastanawia ten standardowy język rosyjski, oraz że nie wymaga aktywacji VPN no ciekawe bardzo?
  • 0

$hake
Łowca

Re: Gry, których póki co nie kupisz w dystrybucji cyfrowej..

Postprzez RoyKeane » 4 paź 2018, o 16:03

Jakby kogoś interesowała faktyczna lista, tego co było na Steamie, ale już wypadło to zapraszam tutaj:

Kod: Zaznacz cały
http://removed.timekillerz.eu/games.php
  • 0

Obrazek
RoyKeane
Wiedźmin

Medale: 8
6000 (1) 7000 (1)
Reputacja: 44

Poprzednia strona