MU Legend

Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

26 paź 2016, o 23:27

Czy ktoś może zagrywa się w betę od uruchomioną 25.10 tytułowego MU Legend? Przyznam, że nawet wciąga, choć nie tak jak wówczas, gdy MU Online zobaczyłem pierwsze raz w 2003 roku:). Klasyczny mmorpg czy tam sieczkarnia online w rzucie izometrycznym z całkiem sensowną grafiką, oczywiście jak dla nie zbyt nasiąkniętą mangowatością. Jednak dla dźwięku wypadającego blessa itp. przeboleję te naleciałości. Tu nieco infa o tytule: http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/mu-leg ... -mu-online
FlashGordon
Awatar użytkownika
FlashGordon

Re: MU Legend

26 paź 2016, o 23:41

Boli mnie to, że w tym tytule jest tak mało z klasycznego MuO a tak sporo z D3.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

27 paź 2016, o 00:27

Jak każde koreańskie MMO- kupa w ładnym opakowaniu.
FlashGordon pisze: Boli mnie to, że w tym tytule jest tak mało z klasycznego MuO a tak sporo z D3.
D3 to coś nawet do podeszwy nie dorasta. Drętwe animacje, nudni przeciwnicy, skille, które wyglądają widowiskowo ale nie przekłada się to na ich działanie i itemizacja z MMO w grze HnS. Koreańczycy potrafią robić gry z piękną grafiką ale o dobrej grywalności nie mają zielonego pojęcia.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

27 paź 2016, o 01:50

FlashGordon pisze: Boli mnie to, że w tym tytule jest tak mało z klasycznego MuO a tak sporo z D3.
Tu się zgodzę, brak tego klimatu z 1 mu. Brak długi czas questowania więc samo tłuczenie mobkow celem, w większości mapy bez tuneli tj. o otwartej strukturze, bieganie za ee do party, handel za czasami absurdalne kwoty, miecze laserowe;p, tłum w Lorenci z ogłoszeniami sprzedaży/kupna, żałosny drop rate i wiele innych klimat robiących elementów no i TJM.
:))
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

4 lis 2016, o 09:53

kredens pisze: kredens
Ziomus jaki ty tam nick miales? Bo widze ze maya i ze starych dobrych czasow jeszcze nickami sypiesz znajomymi %-)
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

23 lis 2016, o 20:34

PurpleHaze pisze:
kredens pisze: kredens
Ziomus jaki ty tam nick miales? Bo widze ze maya i ze starych dobrych czasow jeszcze nickami sypiesz znajomymi %-)
Arvena (elf mieszaniec agi i energy;)). Sorki, że po takim czasie odpowiadam, ale mi jakoś wyszło z głowy przy natłoku codzienności;)
Awatar użytkownika
Łowca

23 sie 2019, o 09:12

Po kilku latach od premiery muszę stwierdzić, że jest to gra dobra, ale nie do końca kompletna. Gdyby autorzy poświęcili chociaż trochę więcej uwagi detalom i temu, co oczekiwali gracze.
Dokładne uwagi do MU Legend i recenzja dostępna jest tutaj https://mmogo24.blogspot.com/2017/11/mu ... eview.html :)
Awatar użytkownika
Łowca

29 sie 2019, o 02:55

Polecam Thang Online tzn teraz thang USA dużo lepsza gra. Podobna do starego MU ino lepsza grafika i spoko zbroje da się polepszac że rozpoznajsz w 1s set rywala. Najlepiej poradnik przeczytać przed grą a lvl wbija się szybko i wiadomo o co chodzi. Przedmioty świeca na różne kolory w zależności od polepszenia i czary można zbierać na lvl9 i sprzedawać wymieniać hehe albo pozyczyc. Gierka mało waży :)
ODPOWIEDZ