X

Gry, w których macie 100% osiągnięć

Wszystko co dotyczy gier komputerowych

Moderator: Redaktorzy

Re: Gry, w których macie 100% osiągnięć

Postprzez Brossa » 8 paź 2018, o 17:38

15 platynka

Obrazek
  • 0

Obrazek
Brossa
Łowca

Medale: 1
500 (1)
Reputacja: 0

Postprzez banaroo » 8 paź 2018, o 21:03

Armin napisał(a):170 godzin męczyć taką gre jak batman? masz Ty dużo samozaparcia dziewczyno i czasu chyba też

no czasu niestety coraz mniej :( , ale mam takie zboczenie że muszę mieć zrobione achievementy. To chyba jakiś rodzaj autyzmu XD
  • 0

banaroo
Łowca

Postprzez taniec_chochola » 8 paź 2018, o 21:23

Armin napisał(a):170 godzin męczyć taką gre jak batman? masz Ty dużo samozaparcia dziewczyno i czasu chyba też

Eee, ja to na ten przykład robiłem dla przyjemności :D Jakiś miesiąc temu robiłem kolejne podejście - bez wyzwań już co prawda, ale samą fabułę + dodatkowe zadania i zagadki Riddlera. Już nawet nie liczę, ile razy przeszedłem Arkham City. 9? 10? Teraz męczę Arkham Origins po brakujące osiągnięcia (sieciowych i tak już nie zrobię, ale kilka z singla mi tam zostało), to moje drugie podejście, więc będą jeszcze dwa (za NG+ i ten śmieszny tryb z jednym życiem).

Obrazek
  • 0

Obrazek
taniec_chochola
Predator

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 23

Postprzez Revan » 8 paź 2018, o 22:16

banaroo napisał(a):

no czasu niestety coraz mniej :( , ale mam takie zboczenie że muszę mieć zrobione achievementy. To chyba jakiś rodzaj autyzmu XD

Nie martw się, podobno lobotomia pomaga :dziadek:
  • 0

Revan
Redaktor

Medale: 9
3000 (1) 4000 (1) 5000 (1)
6000 (1) 7000 (1) 8000 (1)
Reputacja: 74

Postprzez Armin » 9 paź 2018, o 15:39

Do Księgi Rekordów Guinessa dołączył mężczyzna, który zdobył „platynę” w 1700 grach:

https://www.antyradio.pl/Technologia/Gr ... rach-26255
  • 0

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Armin
Wiedźmin

Medale: 6
Reputacja: -33

Postprzez Revan » 9 paź 2018, o 15:55

Na steamie ten typ wymiata, bo ma masę hardcorowych gierek(jak choćby Tales of Maj'Eyal ) :
https://steamcommunity.com/id/Xeinok/
Były jakiś wywiady i artykuły o nim. No i nie ma żadnych fejkowych setek a było już na forum kilku takich agentów, co mieli podobny wynik wbity SAMem :P .
  • 0

Revan
Redaktor

re: gry, w ktorych macie 100% osiagniec

Postprzez q51 » 9 paź 2018, o 23:41

nie wiem co rozumiesz pod pojeciem 'fejkowych setek', ale takich za samo uruchomienie gry (ewentualnie bierne dropienie) troche bedzie, tu wg. astats.nl.

wedlug tegoz astats, najwiekszy wymiatacz to lylat: https://steamcommunity.com/id/lylat
  • 0

q51
Robin Hood

Reputacja: 22

Re: re: gry, w ktorych macie 100% osiagniec

Postprzez Revan » 10 paź 2018, o 04:23

q51 napisał(a):nie wiem co rozumiesz pod pojeciem 'fejkowych setek', ale takich za samo uruchomienie gry (ewentualnie bierne dropienie) troche bedzie

Hmmm? Ale że to niby jego wina, że powstały takie gry, co dają 100% za uruchomienie gry albo idlowanie achivków? Myślisz, że ten co Ty podawałeś to jakiś lepszy? Jeszcze więcej ma tego.
Masa hardcorowych forumowych achievment hunterów ma takie pozycje. I cała społeczność achievment hunterów nabijała kabzę ruskim asset flipom z 5k achivkami by podbić sobie staty. To głównie dzięki tej grupie biznes wydawania takich crapów się w ogóle kręcił. Co nie zmienia faktów, że Xeinok większość wbił w niełatwych grach.

Do tego Xeinok zrobił bardzo dużo jeśli chodzi o integrację społeczności achievment hunterów, m.in. jest twórcą tego Discorda:
https://discord.me/redirect/100pals
I tych grup:
https://steamcommunity.com/groups/100Pals
https://steamcommunity.com/groups/achievementscouts
https://steamcommunity.com/groups/achievementscouts2
Kiedyś w wątku z jakąś grą czytałem kłótnię i widać, że koleś jest trochę zadufany w sobie, bo wg tego co twierdził, dorobił się majątku i nie musi już pracować, ale fakt faktem, że to tylko uwiarygadnia jego osiągi w grach.
  • 0

Revan
Redaktor

Postprzez Quoyque » 10 paź 2018, o 08:17

Właściwie w wielu wątkach na forum Steama jest mega nagonka na Xeinoka - ze względu na to, że trochę mu brakuje pokory. OK, zrobił co zrobił, będzie znany czy tego chce czy nie, ale nie trzeba o tym trąbić na lewo i prawo. Z drugiej strony najeżdżanie na jego bliskich, którzy czasem pojawiają się na streamach to już cios poniżej pasa. Ale taki los 'celebrytów', którym się niewątpliwie stał - nie potrafi sobie poradzić z presją, więc nie powinien dźwigać takiego ciężaru. Inna sprawa jest taka, że coraz więcej osób, które kolekcjonuje achievementy staje opozycją do astats i tym podobnych stron uważając, że 'w tej grupie' nie powinno być osób, które decydują, co jest dozwolone, a co nie, jeśli chodzi o achievementy np. zepsute, bądź zbanowane. (Taki przykład - calakowanie gier zbanowanych poprzez podmianę plików z innej gry, co wpływa wyłącznie na możliwość odblokowania tychże, a nie na ułatwienie rozgrywki). Zresztą w kuluarach się mówi, że nawet niektórzy ludzie z topki astats w ten czy inny sposób oszukują, tylko dobrze się z tym kryją... Dopóki Gaben nie zechce, by Steam profesjonalnie zajął się achievementami (co może się nigdy nie zdarzyć, choć potencjal jak najbardziej jest) dopóty ludzie nie będą zadowoleni ze sposobu, w jaki to jest rozwiązane.
Dlatego sam mam w poważaniu Astats. Tak naprawdę osiągnięcia, calakowanie gier to własna satysfakcja. Jeżeli komuś sprawia satysfakcję używanie do tego programów pomocniczych to jego sprawa, dopóki nie chwali się na lewo i prawo jaki to on wybitny nie jest.
  • 0

Quoyque
Predator

Medale: 4
3000 (1)
Reputacja: 2

Postprzez ayymao » 10 paź 2018, o 09:05

Revan napisał(a):Co nie zmienia faktów, że Xeinok większość wbił w niełatwych grach.

No niezbyt właśnie chociaż parę trudniejszych rzeczy ma na koncie. Jak chcecie kogoś kto wbija calaki w serio trudnych grach to raczej zajrzyjcie sobie tutaj - https://steamcommunity.com/id/horheristo/
  • 0

ayymao
Robin Hood

Postprzez Garrus » 10 paź 2018, o 09:26

Steam nigdy nie zajmie sie achi, chyba ze wywacha z tego kase, ale nigdy nie bedzie porzadku, musieliby usunac wszystkie gonwogierki ludziom z tysiacami achi za nic, i od nowa przyznawac osiagniecia grom pochylajac sie nad kazda z nich, a co z ludzmi ktorzy powbijali sobie achi SAMem, jak ktos madrze go uzywa to nie ma opcji zeby udowodnic mu oszustwo, zeby na powaznie i uczciwie potraktowac achi na Steamie, musieliby uruchomic chyba Steam2 jako nowa platforme, albo usunac wszystkie achi ze steama i kont uzytkownikow a nastepnie uruchomic zabawe od nowa z zabezpieczeniami i zasadami, w kazdym przypadku to nierealne.

Sama zabawa w achi na steamie nie ma zbytnio sensu z tego powodu, ty sie czlowieku meczysz xx godzin zeby cos wbic, a ktos inny odpali gre w SAMie na te xx godzin, pogra sobie w cos innego w tym czasie, a potem jeden klik i ma aczi, albo odpali CheatEngine jesli chce byc "uczciwy" i wbic cos na godmode, zostaje jedynie wbijac osiagniecia dla wlasnej satysfakcji, ale wszyscy wiemy ze ona nie wystarcza :D

Dlatego o ile wielki szacun dla Hakooma i reszty za platyny i pucharki na xboxach, tak tylko gratulacje dla Xenoika ze Steama, ale zawsze bede sie zastanawial, ile osiagniec tak naprawde wbil programem, moze i jest w 100% "czysty", ale MOGL wbic bez problemu, wiec pytanie i watpliwosci zostana zawsze.
  • 0

Obrazek
Garrus
Robin Hood

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)

Postprzez MDA » 10 paź 2018, o 10:02

Garrus napisał(a):Obrazek

12 platyna -Assassins Creed 2: Brotherhood, na szczescie w Ezio Collection usuneli tryb multi, ale za to dali trofek ze 100% sync we wszystkim, troszki bluzgow bylo, ale co o dziwo udalo mi sie dwie najgorsze synchronizacje (czolg i maszyna latajaca) zaliczyc za pierwszym razem :D

No to zostal AC: Revelations :geek:

Szaun za platynę w Heavy Rain. Ta gra ma tak denne sterowanie, że się odbijam od niej za każdym razem, gdy próbuję zagrać.
  • 0

Pamiętajcie o III Aksjomacie!
MDA
Hitman

Medale: 4
3000 (1)
Reputacja: 16
Ostrzeżenia: 1

Postprzez Revan » 10 paź 2018, o 12:30

Quoyque napisał(a):WAle taki los 'celebrytów', którym się niewątpliwie stał - nie potrafi sobie poradzić z presją, więc nie powinien dźwigać takiego ciężaru.

Ale to jakiś bohater ratujący świat, że można mówić o wielkim ciężarze i presji, której nie udźwignął?
"Z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność" :dziadek:
Być może kolo sobie nie radzi z hejtem gimbów i zazdrośników, brakuje mu dystansu i pokory, ale to nie znaczy, że to wielka presja i ciężar.

ayymao napisał(a):
Revan napisał(a):Co nie zmienia faktów, że Xeinok większość wbił w niełatwych grach.

No niezbyt właśnie chociaż parę trudniejszych rzeczy ma na koncie. Jak chcecie kogoś kto wbija calaki w serio trudnych grach to raczej zajrzyjcie sobie tutaj - https://steamcommunity.com/id/horheristo/

A przeleciałeś i przeanalizowałeś gorliwie wszystkie setki Xeinoka czy jak? Wystarczy poczytać z nim wywiady, że łatwych gier to on w dużej mierze nie przechodził. Nie znam kolesia dobrze, ale czasami wchodziłem na jego profil przy okazji dyskusji na steamie i poza wiadomymi prostymi +1, które dla statystyk swego czasu farmił każdy achievement hunter, za bardzo nie widziałem tam prostych gier. Przecież jak koleś zaczynał przez pierwsze lata to takich prostych setek nawet na steamie nie było. Xeinok jest na steamie 12 lat a ten Twój 7.
  • 0

Revan
Redaktor

Postprzez banaroo » 10 paź 2018, o 13:02

Po co wbijać cokolwiek SAMEM skoro to się nie wlicza do statystyk?
  • 0

banaroo
Łowca

Postprzez Garrus » 10 paź 2018, o 13:07

MDA napisał(a):
Garrus napisał(a):Obrazek

12 platyna -Assassins Creed 2: Brotherhood, na szczescie w Ezio Collection usuneli tryb multi, ale za to dali trofek ze 100% sync we wszystkim, troszki bluzgow bylo, ale co o dziwo udalo mi sie dwie najgorsze synchronizacje (czolg i maszyna latajaca) zaliczyc za pierwszym razem :D

No to zostal AC: Revelations :geek:

Szaun za platynę w Heavy Rain. Ta gra ma tak denne sterowanie, że się odbijam od niej za każdym razem, gdy próbuję zagrać.

W sumie to najdziwniejsza platyna, gra mi sie nie podobala, tozsamosc zabojcy odgadlem jak tylko sie pojawil a emocje z gameplayu jak na grzybach, juz Beyond stoi o dwa poziomy wyzej, nie wiem w sumie czemu chcialo mi sie dobijac trofki :D
  • 0

Obrazek
Garrus
Robin Hood

500 (1) 1000 (1)

Postprzez ayymao » 10 paź 2018, o 13:13

Revan napisał(a):A przeleciałeś i przeanalizowałeś gorliwie wszystkie setki Xeinoka czy jak? Wystarczy poczytać z nim wywiady, że łatwych gier to on w dużej mierze nie przechodził. Nie znam kolesia dobrze, ale czasami wchodziłem na jego profil przy okazji dyskusji na steamie i poza wiadomymi prostymi +1, które dla statystyk swego czasu farmił każdy achievement hunter, za bardzo nie widziałem tam prostych gier. Przecież jak koleś zaczynał przez pierwsze lata to takich prostych setek nawet na steamie nie było. Xeinok jest na steamie 12 lat a ten Twój 7.

No przejrzałem sobie jego setki na AStats bo i tak nie mam nic do roboty w pracy dzisiaj hihi. I ja nie mówię, że ma same +1 calaki ale bądźmy szczerzy - przykładowo Half-Life 2 (albo Skyrim, albo cokolwiek) nie jest darmowym +1 ale ja tego nie nazwę inaczej niż 'prosty calak'. Kwestia opinii, jak mniemam.
  • 0

ayymao
Robin Hood

Postprzez Armin » 10 paź 2018, o 13:40

banaroo napisał(a):Po co wbijać cokolwiek SAMEM skoro to się nie wlicza do statystyk?

normalnie doliczy acziwka, ba nawet można nim korygować statystyki gry (liczbowe parametry i liczniki)
  • 0

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Armin
Wiedźmin

Postprzez pst » 10 paź 2018, o 17:03

ayymao napisał(a):
Revan napisał(a):A przeleciałeś i przeanalizowałeś gorliwie wszystkie setki Xeinoka czy jak? Wystarczy poczytać z nim wywiady, że łatwych gier to on w dużej mierze nie przechodził. Nie znam kolesia dobrze, ale czasami wchodziłem na jego profil przy okazji dyskusji na steamie i poza wiadomymi prostymi +1, które dla statystyk swego czasu farmił każdy achievement hunter, za bardzo nie widziałem tam prostych gier. Przecież jak koleś zaczynał przez pierwsze lata to takich prostych setek nawet na steamie nie było. Xeinok jest na steamie 12 lat a ten Twój 7.

No przejrzałem sobie jego setki na AStats bo i tak nie mam nic do roboty w pracy dzisiaj hihi. I ja nie mówię, że ma same +1 calaki ale bądźmy szczerzy - przykładowo Half-Life 2 (albo Skyrim, albo cokolwiek) nie jest darmowym +1 ale ja tego nie nazwę inaczej niż 'prosty calak'. Kwestia opinii, jak mniemam.

Też sobie zobaczyłem profil tego Xeinoka i poza kilkoma pozycjami nie widzę nic nadzwyczajnego w jego osiągnięciach. Za to ten koleś którego ty wysłałeś :o szapo ba. Tak właśnie wygląda profil hardcore gamera :o
  • 0

pst
Robin Hood

Reputacja: 5

Postprzez Armin » 10 paź 2018, o 17:06

dobra dobra tam gram w tego torchlight 2 przejrzalem acziwki z ktorych wiekszosc to liczniki i niestety są przegiete, nawet nie startuje na 100%
  • 0

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Armin
Wiedźmin

Postprzez Garrus » 12 paź 2018, o 23:42

Obrazek

13. platyna Assassins Creed Revelations, no i trylogia Ezio zakonczona, z tego miejsca chcialbym pozdrowic pana ktory wymyslil trofeum "Podziw Warrena Vidica" :trollface:
  • 0

Obrazek
Garrus
Robin Hood

500 (1) 1000 (1)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O grach ogólnie