X

Hitman 2

Wszystko co dotyczy gier komputerowych

Moderator: Redaktorzy

Hitman 2

Postprzez Desolator » 20 sie 2018, o 18:30

Przydałby się jakiś temat dotyczący tej produkcji, bo pewnie niejeden łowca wyhaczył tanio tę grę z rosyjskich sklepów.

Do gry zostaną dodane i zremasterowane wszystkie lokacje z pierwszego sezonu w formie DLC. Dodatek będzie bezpłatny dla wszystkich posiadaczy pierwszego sezonu. Rewelacyjna wiadomość :)

• 0

Desolator
Robin Hood

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 8

Re: Hitman 2

Postprzez Soul Reaver » 20 sie 2018, o 19:44

O.O
Czyli co, jednak mogę odinstalować "starego" hitmana? :D Ciekawe info. Bardziej jestem ciekaw, czy "stara" część w dwójce będzie funkcjonować jak oryginał, tzn, że jak dadzą np elusivy do dwójki, to równolegle będą dostępne oba, czy tylko te z dwójki, a te z jedynki tylko w jedynce. Czy będą wszystkie misje (widziałem Mikołaja, więc przynajmniej to będzie)?Czy unlocki będą te same do zdobycia ... jest gdzieś jakieś info które mogło by odpowiedzieć na pytania związane z jedynką w dwójce?

P.S.
Z jednej strony można się cieszyć, z drugiej ... zapewne wiele się przy tym nie napracowali :P Remaster może przenieść stare bugi o ile faktycznie się tymi mapami nie zajęli, bo to że w lustrze mnie zobaczą, to plus dla realizmu, ale w oryginalne widzieli mnie przez betonowe ściany ...
  • 0

Soul Reaver
Wiedźmin

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 27

Postprzez Hardkor » 20 sie 2018, o 22:47

Ja narazie się boję czy na pewnoe odpali się na premiere i będzie działac wszystko, bo nigdy nie kupowałem tak drogo u ruskich XD
  • 0

Hardkor
Predator

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 11

Postprzez bolesna prawda » 20 sie 2018, o 22:54

Hardkor napisał(a):Ja narazie się boję czy na pewnoe odpali się na premiere i będzie działac wszystko, bo nigdy nie kupowałem tak drogo u ruskich XD

Z Shadow of War nie było problemów z tego, co wiem, więc pewnie i tutaj nie będzie :tak:

Ale ciekawe posunięcie z tym "remasterem", ja nie mam nic przeciwko i chętnie ogram jeszcze raz 1 z nowinkami, ale ciekawy jestem, czy dorzucą wszystko, z patient zero włącznie.
Co do ET, to pewnie te z 1 będą cyklicznie się powtarzać jak to było teraz, a te z 2 będą żyły swoim życiem.
  • 0

bolesna prawda
Wiedźmin

Reputacja: 34

Postprzez Soul Reaver » 20 sie 2018, o 23:20

Szkoda, że SoW już zblockowany :( Poprzedniego Shadowa brałem od ruskich, z tym już się jak widać nie uda.

A wracając do tematu, muszę przyznać, że nie spodziewałem się remastera. Dzięki temu H2 faktycznie staje się sezonem 2 :) Po drugie, zyskuje niewielkim kosztem (twórców) na wartości, bo będzie miał 2x więcej treści, niż początkowo zakładano :)
  • 0

Soul Reaver
Wiedźmin

500 (1) 1000 (1)

Postprzez Hardkor » 20 sie 2018, o 23:29

Wiem, że raczej nie ma się co martwić... ale i tak to robie. Co do remastera bardzo fajny krok ze strony twórców.
  • 0

Hardkor
Predator

500 (1) 1000 (1)

Postprzez Soul Reaver » 21 sie 2018, o 09:36

Obejrzałem ten film jeszcze raz i widziałem Marrakesz nocą i coś co przypomina Siegera 300 Stealth czy jak on się tam nazywał - więc misje bonusowe będą :) Jednak nie zauważyłem nic związanego z Pacjentem Zero.
  • 0

Soul Reaver
Wiedźmin

500 (1) 1000 (1)

Postprzez Soul Reaver » 2 wrz 2018, o 20:06

Welcome to the Jungle ... nie, nie chodzi o kawałek Gunsów
https://www.youtube.com/watch?v=HNSjseHb8wc
W końcu po Miami pokazanym z każdej strony (wszystkie możliwości?), w końcu coś nowego.
  • 0

Soul Reaver
Wiedźmin

500 (1) 1000 (1)

Postprzez Soul Reaver » 14 paź 2018, o 20:04

No to moje obawy się potwierdziły. Gra singlowa zmienia się w MP: https://www.ioi.dk/hitman-2-ghost-mode/
Jeszcze trochę i będzie MP na żywo.
I pomyśleć, że do tej pory wkurzało mnie tylko to, że do singla (dla jakiegokolwiek rozwoju, tzn. odblokowania broni - np jakiejkolwiek snajperki, startowych lokacji i przebrań, trybu pro) wymagana jest gra online. Zaczęło się od dzielonego sniper mode na żywo, teraz dodają tryb ducha. Pewnie żeby coś odblokować do gry singlowej, będę musiał pograć w pseudo multi.
  • 0

Soul Reaver
Wiedźmin

500 (1) 1000 (1)

Postprzez Bożygrzmot » 14 paź 2018, o 20:23

Soul Reaver napisał(a):No to moje obawy się potwierdziły. Gra singlowa zmienia się w MP: https://www.ioi.dk/hitman-2-ghost-mode/
Jeszcze trochę i będzie MP na żywo.
I pomyśleć, że do tej pory wkurzało mnie tylko to, że do singla (dla jakiegokolwiek rozwoju, tzn. odblokowania broni - np jakiejkolwiek snajperki, startowych lokacji i przebrań, trybu pro) wymagana jest gra online. Zaczęło się od dzielonego sniper mode na żywo, teraz dodają tryb ducha. Pewnie żeby coś odblokować do gry singlowej, będę musiał pograć w pseudo multi.

A nie bajdurz, akurat ten tryb zapowiada się naprawdę ciekawie, w końcu coś nowego, a nie ma żadnych przesłanek by sądzić, że jego obecność źle wpłynie na normalną kampanię singlową. Ja jestem jak najbardziej na tak :tak:
  • 0

Bożygrzmot
Wiedźmin

Medale: 6
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1) 4000 (1) 5000 (1)
Reputacja: 25

Postprzez Soul Reaver » 14 paź 2018, o 22:27

Nie chodzi mi o to, że to nie będzie ciekawe, tylko o to, że coraz bardziej odchodzą od typowego singla i idą w niestety modnym obecnie kierunku, czyli multi. Co gorsza rozwiązania, które stosują, utrudniają grę w singla i to bez konkretnej przyczyny.
  • 0

Soul Reaver
Wiedźmin

500 (1) 1000 (1)

Postprzez bolesna prawda » 14 paź 2018, o 22:46

Soul Reaver napisał(a):Nie chodzi mi o to, że to nie będzie ciekawe, tylko o to, że coraz bardziej odchodzą od typowego singla i idą w niestety modnym obecnie kierunku, czyli multi. Co gorsza rozwiązania, które stosują, utrudniają grę w singla i to bez konkretnej przyczyny.

Co ciekawe/gorsze to chyba fakt, że wielu graczuf/fanuf cisnęło na nich o jakiś multi albo co-op - po co, nie wiem, ale ten Ghost mode nie wygląda aż tak źle (bardziej "miesięsta" wersja czalendżu z tablicą wyników). O ile wymuszonego multi nie lubię, tak myślę, że tutaj na korzyść mogłoby być, gdyby jednak duch miał większy wpływ na świat, może nawet mógł zabić gracza (co by mogło być ciekawe - dla tego, co przyszedł, byś wyglądał jak zwykły NPC w przebraniu z jakimiś drobnymi, losowymi szczegółami, które by cię wyróżniały). Na papierze coś takiego by mogło być ciekawe, ale przy tym, jak toksyczne środowisko graczy potrafi być, to taki tryb by mógł skończyć jako gruz na dłuższą metę i jedynie dobrą zabawę ze znajomymi.

Fakt, nie czytałem o tym za wiele, ale jak utrudnia to singla? To nie jest inwazja jak w DS, że jakaś świnia może ci grę uwalić, a oddzielny tryb multi.

Ja czekam na gierkę z niecierpliwością i mam nadzieję, że pre-load będzie przed premierą wczesnego dostępu dla tych, co mają gold. Ale z Shadow of War pre-load był tydzień albo dwa przed, więc może tutaj też będzie tak fajnie :)
  • 0

bolesna prawda
Wiedźmin

Postprzez lukan246 » 8 lis 2018, o 20:39

Można już wstępnie pobierać dla posiadaczy Gold. Jest do ściągnięcia 15GB.
  • 0

lukan246
Robin Hood

Reputacja: 3

Postprzez bolesna prawda » 8 lis 2018, o 20:46

lukan246 napisał(a):Można już wstępnie pobierać dla posiadaczy Gold. Jest do ściągnięcia 15GB.

Mi pobiera 8,5.

Ciekawe, że jest 7 lokacji, więc może nie jest aż tak źle, jak ludzie gadali wcześniej, że 4 mapki, bo 2 to trening.

Recenzje zgodnie z oczekiwaniami raczej (chociaż osobiście nastawiałem się na większe obsmarowanie w prasie), ale lipa, że nie powiedzieli, że Patient Zero będzie dostępne w H2 jak się kupi do 1 przed albo w trakcie wyprzy, tylko dopiero po.
Dopiero teraz w sumie jest pełny obraz, że będzie cały Hitman 1, a nie tylko 6 epizodów. Poczeka się do zimowej, jak to będzie wyglądać.
Póki co, kto nie kupił Patient Zero, a będzie chciał go mieć w H2, ten będzie musiał dopłacić 10$.
  • 0

bolesna prawda
Wiedźmin

Postprzez lukan246 » 8 lis 2018, o 23:13

bolesna prawda napisał(a):
lukan246 napisał(a):Można już wstępnie pobierać dla posiadaczy Gold. Jest do ściągnięcia 15GB.

Mi pobiera 8,5.

Ciekawe, że jest 7 lokacji, więc może nie jest aż tak źle, jak ludzie gadali wcześniej, że 4 mapki, bo 2 to trening.

Recenzje zgodnie z oczekiwaniami raczej (chociaż osobiście nastawiałem się na większe obsmarowanie w prasie), ale lipa, że nie powiedzieli, że Patient Zero będzie dostępne w H2 jak się kupi do 1 przed albo w trakcie wyprzy, tylko dopiero po.
Dopiero teraz w sumie jest pełny obraz, że będzie cały Hitman 1, a nie tylko 6 epizodów. Poczeka się do zimowej, jak to będzie wyglądać.
Póki co, kto nie kupił Patient Zero, a będzie chciał go mieć w H2, ten będzie musiał dopłacić 10$.

Racja - 8,5GB. Zawsze niepotrzebnie patrze na ten ogólny rozmiar zapewne ze wszystkimi językami.
  • 0

lukan246
Robin Hood

Reputacja: 3

Postprzez Hardkor » 8 lis 2018, o 23:17

Mi zarezerwowało 12.5 gb czy tam 13. Pobrane, jutro wiadomo od ktorej mozna grac ?
  • 0

Hardkor
Predator

500 (1) 1000 (1)

Postprzez bolesna prawda » 8 lis 2018, o 23:30

Hardkor napisał(a):Mi zarezerwowało 12.5 gb czy tam 13. Pobrane, jutro wiadomo od ktorej mozna grac ?

Na twiterze mówili, że 6-7 rano, koniec końców wygląda, że tradycyjnie 18-19.
  • 0

bolesna prawda
Wiedźmin

Postprzez Hardkor » 9 lis 2018, o 01:46

Właśnie się pobiera kolejne 34 GB
  • 0

Hardkor
Predator

500 (1) 1000 (1)

Postprzez Soul Reaver » 9 lis 2018, o 05:34

Ktoś z was (posiadaczy pierwszej częsci) widzi Legacy Pack / Legacy Pack Upgrade na swoim koncie?

Ciekawe zagranie - Hitman 2 ma acziki z Hitman 1 ;) nie wiem czy wszystki, bo nie umiem ich wyświetlić, ale widzę np "ukończ Situs Inversus" (a.k.a. Hokkaido dla tych co nie pamiętają nazwy).
  • 0

Soul Reaver
Wiedźmin

500 (1) 1000 (1)

Postprzez bolesna prawda » 9 lis 2018, o 08:20

Soul Reaver napisał(a):Ktoś z was (posiadaczy pierwszej częsci) widzi Legacy Pack / Legacy Pack Upgrade na swoim koncie?

To jest chyba odpowiedź na pytanie
https://www.ioi.dk/hitman-legacy-faq/

What is the process to redeem the HITMAN Legacy Pack?

The process is different for each respective platforms and ownership.

On Steam, we can automatically detect what you own and grant you the correct Legacy Pack.

Launch HITMAN 2 and connect to the game’s servers, which will automatically give you access to the correct Legacy Pack.
Quit the game to start the download of your Legacy Pack.
Once the Legacy Pack has installed, it will be playable within HITMAN 2 only.

To kolejne 30-40GB pobierania i gra łącznie waży 105GB.
  • 0

bolesna prawda
Wiedźmin

Następna strona

Powrót do O grach ogólnie