Fallout 76

Wszystko co dotyczy gier komputerowych
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

9 kwie 2020, o 23:14

Jak ktoś ma problemy z połączeniem kont i wywala błąd to musi odłączyć konto steam najpierw z jakiegoś innego konta utworzonego na betshesda.net (łatwo można znaleźć login poprzez wpisywanie e-mail).
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 29 razy
Podziękowania: 39 razy
Kontakt:

Re: Fallout 76

10 kwie 2020, o 01:06

lukan246 pisze:
Jak ktoś ma problemy z połączeniem kont i wywala błąd to musi odłączyć konto steam najpierw z jakiegoś innego konta utworzonego na betshesda.net (łatwo można znaleźć login poprzez wpisywanie e-mail).
Ja mam poloczone konto steam ale nie wiem jakie, bo sie tego nie da sprawdzic ani odlaczyc od bethesdy... Prawdopodobnie mam swoje podpiete bo gralem w eso i wtedy tez tworzylo konto bethesdy... mam nadzieje :D
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

10 kwie 2020, o 06:53

pelikulas pisze:
10 kwie 2020, o 01:06
lukan246 pisze:
Ja mam poloczone konto steam ale nie wiem jakie, bo sie tego nie da sprawdzic ani odlaczyc od bethesdy... Prawdopodobnie mam swoje podpiete bo gralem w eso i wtedy tez tworzylo konto bethesdy... mam nadzieje :D
To wpisuj wszystkie znane ci adresy e-mail, na który przyjdzie login. Jak coś wyskoczy na poczcie to będziesz wiedział, że masz jeszcze jakieś konto. Ale jak sam wspomniałeś o TESO to może tam jest podpięte, więc wystarczy usunąć i podpiąć jeszcze raz z kontem, gdzie jest F76.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

10 kwie 2020, o 10:48

Z tego co wyczytałem w ostatnim tygodniu w sieci to możliwe są cztery opcje:

1. Nie można podłączyć w ogóle konta, pomaga wtedy (jeżeli się ma F4 lub SKSE na Steamie) zalogować się w tej grze do Creators Club.
2. Konto podłączone, ale nie pokazuje nicku. Spróbuj sposób nr 1.
3. Support na maila nie odpisuje tygodniami - spróbuj z opcją text chat.
4. Konto podłączone, nick jest wyświetlany pod etykietą "Steam" - all good.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

10 kwie 2020, o 13:53

U mnie pokazuje tak
Załączniki
Nowy obraz mapy bitowej (7).jpg
Nowy obraz mapy bitowej (7).jpg (77.39 KiB) Przejrzano 1774 razy
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

10 kwie 2020, o 15:40

u mnie tak samo pokazuje
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

10 kwie 2020, o 16:05

HelDoRe pisze:
u mnie tak samo pokazuje
Odpiolem konto i podpiolem drugi raz to pokazuje nick teraz :D Mam nadzieje ze zadziala to 14 kwietnia, inaczej bede zly ze odpinalem i podpinalem xD
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

10 kwie 2020, o 18:06

Dobrze wam pokazuje, to oznacza, że jest przypięte. Bieda w kwestii informacji "co, gdzie i jak" oraz z tekstem np.: "gratulujemy..." no, ale to bethesda :trollface:
Awatar użytkownika
Łowca

10 kwie 2020, o 18:27

W jaki sposób wam udało się odpiąć konto steam? Chciałbym podpiąć na nowo dla pewności, że mam właściwego steama podłączonego.
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

11 kwie 2020, o 11:52

Hwk555 pisze:
10 kwie 2020, o 18:27
W jaki sposób wam udało się odpiąć konto steam? Chciałbym podpiąć na nowo dla pewności, że mam właściwego steama podłączonego.
Powinna być ikonka kosza, jak nie ma to ludzie piszą, że na mobilce widać. U mnie na desktopie nie było jednego dnia, ale potem już tak.

Beth never changes :E
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 20 razy
Kontakt:

11 kwie 2020, o 12:18

pelikulas pisze:
10 kwie 2020, o 16:05
HelDoRe pisze:
u mnie tak samo pokazuje
Odpiolem konto i podpiolem drugi raz to pokazuje nick teraz :D Mam nadzieje ze zadziala to 14 kwietnia, inaczej bede zly ze odpinalem i podpinalem xD
Znając bugi Bethesdy to teraz pewnie dostaniesz dwie kopie gry, jedna przypisze się do konta a druga wpadnie jako gift do ekwipunku ;P
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 20 razy
Kontakt:

13 kwie 2020, o 19:35

Jeśli ktoś połączył konta to Fallout 76 powinien się pojawić w steamowej bibliotece. Można preloadować, do pobrania niecałe 60 GB.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 120 razy
Podziękowania: 126 razy
Kontakt:

14 kwie 2020, o 17:40

całkiem dobre oceny zbiera, aż 36% jest na TAK:
Obrazek
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

14 kwie 2020, o 20:25

Ale rośnie, już ma 46%. Czyli ten dodatek coś tam naprawił. Z drugiej strony recki piszą pewnie ludzie którzy grali na BL, więc jak już zainwestowali czas to i musiało się im coś podobać. Ci się nie spodobał, nie wrócą tylko żeby negatywną reckę napisać, no bo po co.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:

14 kwie 2020, o 21:07

Armin pisze:
Spokojnie, za kilka dni wzrośnie. Nie ma się czym podniecać. Dajmy się wyżyć chińczykom i osobom które specjalnie połaczyły konta żeby zgarnąć F76 za free żeby móc potem wystawić negatywa (a widziałem w community sporo takich opinii).
Cała reszta bawi się świetnie.
Negatywy pisze też masa osób, którzy zwyczajnie nie doczytali (a było komunikowane wielokrotnie) że atomy i 1st nie przechodzą z beth na steama, tylko postać i to co kupione za atomy. I potem jest płacz i lament gdzie
gdzie moje atomy...". Każdy sprytny wydał atomy na różne pierdółki przed migracją. Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 23 razy
Podziękowania: 23 razy
Kontakt:

15 kwie 2020, o 10:53

Oficjalne info od bethesdy

"Przedłużamy czas na odebranie bezpłatnej kopii Fallouta 76 na Steam dla wszystkich posiadaczy gry na Bethesda.net. Połączcie konta do 28. kwietnia, by do końca miesiąca otrzymać dostęp: https://bethesda.net/pl/account/linked-accounts."
Awatar użytkownika
Redaktor
Podziękował: 13 razy
Podziękowania: 18 razy
Kontakt:

15 kwie 2020, o 11:44

szczypiorofix pisze:
Armin pisze:
Spokojnie, za kilka dni wzrośnie. Nie ma się czym podniecać. Dajmy się wyżyć chińczykom i osobom które specjalnie połaczyły konta żeby zgarnąć F76 za free żeby móc potem wystawić negatywa (a widziałem w community sporo takich opinii).
Negatywy pisze też masa osób, którzy zwyczajnie nie doczytali (a było komunikowane wielokrotnie) że atomy i 1st nie przechodzą z beth na steama, tylko postać i to co kupione za atomy. I potem jest płacz i lament gdzie
gdzie moje atomy...". Każdy sprytny wydał atomy na różne pierdółki przed migracją. Tyle w temacie.
To samo można powiedzieć o osobach wystawiających masowo pozytywne komentarze, bo zainwestowali kasę i czas w tego gniota. Takie gry to bardzo ciekawe zjawisko pokazujące jak słabą pamięć mają gracze i jak łatwo można ich kosić na hajs nawet najgorszego sortu szrotem. F76 to również kondycja branży gier AAA w pigułce:
-pełna cena za niedorobioną grę,
-mikrotransakcje,
-abonament,
-faza alpha na premierę,
-1,5 roku naprawiania i nadal to bardziej beta niż dokończony produkt.

Bughesda cynicznie doi fanów marki bez żadnych konsekwencji. Szkoda, bo takie popłuczyny powinny się odbijać czkawką każdej firmie.

Dobrym przykładem jest IO Interactive, któremu oberwało się za sezonowość pierwszego HITMANA (2016), co w rezultacie dało nam pełnowartościowy produkt na premierę drugiej części, a tutaj? Brak konsekwencji dał mikrotransakcje i abonament xD
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

16 kwie 2020, o 00:49

Chyba scenariusza do Wastelanders nie pisał Emil Pagliarulo, bo czuć kolosalną różnicę. Gdyby F4 miał skrypt na tym poziomie... Dżizaz, niech go wywalą w końcu. Niech on się nie tyka już żadnych gier.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

16 kwie 2020, o 01:03

Nesus pisze:
15 kwie 2020, o 11:44
szczypiorofix pisze:
Armin pisze:
To samo można powiedzieć o osobach wystawiających masowo pozytywne komentarze, bo zainwestowali kasę i czas w tego gniota. Takie gry to bardzo ciekawe zjawisko pokazujące jak słabą pamięć mają gracze i jak łatwo można ich kosić na hajs nawet najgorszego sortu szrotem. F76 to również kondycja branży gier AAA w pigułce:
-pełna cena za niedorobioną grę,
-mikrotransakcje,
-abonament,
-faza alpha na premierę,
-1,5 roku naprawiania i nadal to bardziej beta niż dokończony produkt.

Bughesda cynicznie doi fanów marki bez żadnych konsekwencji. Szkoda, bo takie popłuczyny powinny się odbijać czkawką każdej firmie.

Dobrym przykładem jest IO Interactive, któremu oberwało się za sezonowość pierwszego HITMANA (2016), co w rezultacie dało nam pełnowartościowy produkt na premierę drugiej części, a tutaj? Brak konsekwencji dał mikrotransakcje i abonament xD
W czym problem ze mikrotransakcje i abonament? Nikt nie kaze ci tego kupowac, spokojnie mozna grac bez tego. Tak samo jest w ESO - mikroplatnosci i ESO plus, bez ktorych spokojnie mozna grac, nie wiem o co ten płacz. Teraz taka moda na abonamenty od kilku lat sie zrobiła i ludzie łykają to jak małe pelikany, takie netfliksy amazony stadie, geforcenow, gamepass, ps+, origin akces, uplej itd... Wszystkie MMO mają mikroplatnosci i abonamenty, ten falout 76 to tez swego rodzaju mmo wiec płakac o to, co jest istota mmo to kapke dziwne. CS go tez ma mikroplatnosci i to na kolosalne sumy - ale nikt nie kaze ci kupowac skinow, mozesz grac bez tego w ten ulomny produkt symulujacy bycie gra. Final fantasy 14 tez z tego co kojaze ma lub mialo abaonament bez ktorego nie dalo sie grac, chyba ze pomylilem z inną grą...
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

16 kwie 2020, o 07:05

Ja nie mam zastrzeżeń do mikropłatności pod warunkiem, że nie dają przewagi powodując zmianę rozrywki na P2W. Jedynie co mnie "smuta" to bodajże nieograniczona przestrzeń skrzyni we F76 dla posiadaczy abonamentu (chyba, że już to zmienili), a reszta jak darmowe miesięczne "falloutowe pienionrzki", strój czy inne graficzne cuda w ogóle mnie nie interesują. Każdy zarabia i wydaje na co chce swoją kasę.

Przechodząc do meritum sprawy - nie ma co płakać jeżeli komuś udało się wyrwać tytuł za te ~30-40 zł, bo za tę cenę nawet warto ograć, na dodatek, gdy czekamy na premierę jakiś bardziej ciekawszych tytułów. A abonament też nie stanowi na szczęście jakiś problem np.: nie jest wymagany, aby grać online jak w WOWie czy na konsolach.
ODPOWIEDZ