Seria Wiedźmin

Wszystko co dotyczy gier komputerowych
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 34 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

10 cze 2014, o 22:16

Łoś pisze:
MadHunter pisze: Widok miasta Novigrad wbił mnie w fotel. Strach myśleć jak to będzie się prezentować, gdy już skończą prace.
Mnie to tylko przerażają wymagania :/

Nie wiecie, gdzie to jeszcze można obejrzeć? Przeoczyłem ;(

Ja już się nastawiam na wymianę karty graficznej + więcej RAM, bo przynajmniej na wysokich chcę pograć ;)

Natomiast jeśli ktoś przeoczył, to na pewno niebawem będzie na YouTube i być może na blogu CDP.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

Re: Seria Wiedźmin

10 cze 2014, o 22:17

Miasta z Assasins Creed nie mają czego szukać. To nowa jakość w cRPG. Na kolekcjonerkę kasę mam. Teraz zbieram na wymianę połowy kompa. W to trzeba grać na max detalach.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:

10 cze 2014, o 22:20

Czuję się dziwnie. Serio wymieniacie kartę graficzną czy połowę kompa? Ja tam muszę wymienić całego, od zasilacza po monitor ;.;
Awatar użytkownika
VIP
Kontakt:

10 cze 2014, o 22:25

xenonisbad pisze: Czuję się dziwnie. Serio wymieniacie kartę graficzną czy połowę kompa? Ja tam muszę wymienić całego, od zasilacza po monitor ;.;
Nie potrzebuję wymieniać reszty, procesor po dziś dzień nie używa 100%. Karta grafiki nawet Watch Dogs już nie odpala, a ROME II klatkuje na low :P tak więc dla Wieśka 3 muszę kupić jakiegoś potworka, RAMu być może mi wystarczy na niego, zależy jak zoptymalizują.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 3 razy

10 cze 2014, o 22:27

xenonisbad pisze: Czuję się dziwnie. Serio wymieniacie kartę graficzną czy połowę kompa? Ja tam muszę wymienić całego, od zasilacza po monitor ;.;
Ja się czuję jeszcze dziwniej, bo wymieniałem jakieś pół roku temu. Wszystko dźwigał do tej pory na high-ultra, ale już teraz wiem, że Wiesiek go ubije jak jakiegoś podrzędnego goblinka ;(

@MadHunter - A co masz? Jakie parametry, jeżeli mogę zapytać? Ciekaw jestem, jakie macie oczekiwania względem wymagań W3, a co uważacie, że wystarczy.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 8 razy
Kontakt:

10 cze 2014, o 22:30

Tak leciutko nie w temacie nadchodzącej trójki - wie ktoś gdzie można kupić Wieśka jedynkę w wersji nie będącej gamebookiem? Szukałem po necie w różnych sklepikach i jakoś nie widzę żadnej innej wersji :/
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

10 cze 2014, o 22:31

Też pół roku temu wymieniałem. Stworzyłem małego potwora za 3.5k który póki co odpala wszystko na full w 1920x1200. Ale Wieśka, nowego Batmana czy AC Unity to słabo widzę. Bebechy zostawię ale grafika raczej do wymiany.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

10 cze 2014, o 22:34

delirein pisze: Tak leciutko nie w temacie nadchodzącej trójki - wie ktoś gdzie można kupić Wieśka jedynkę w wersji nie będącej gamebookiem? Szukałem po necie w różnych sklepikach i jakoś nie widzę żadnej innej wersji :/
Sam z ciekawości zajrzałem do Google i znaleźć nie mogę.
Ale trafiłem na coś takiego:
http://gramtanio.pl/p/1/320/wiedzmin-pc-gry-pc.html
Chyba najtaniej z tego co teraz widziałem. ;)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

10 cze 2014, o 22:37

Z tym że to jest właśnie gamebook, a wolałbym mieć to w wersji np. platynowej kolekcji... :/ poszukam jeszcze, ale coś marnie to widzę
Awatar użytkownika
VIP
Kontakt:

10 cze 2014, o 22:39

Łoś pisze: [...]
@MadHunter - A co masz? Jakie parametry, jeżeli mogę zapytać? Ciekaw jestem, jakie macie oczekiwania względem wymagań W3, a co uważacie, że wystarczy.
Na te czasy nic ciekawego: Win8.1, Intel Core i7 920 2,66GHz, EVGA GeForce GTX 285 1GB, Gigabyte GA-X58-UD5, DDR3 3x2GB..

Moje oczekiwania względem wymagań:
-oby wystarczyło 6GB RAM do bezproblemowej gry,
-by gra obsługiwała prawidłowo wiele rdzeni procesora,
-miło by było gdyby pod względem karty grafiki wystarczyła taka pokroju GTX 760 z 2 GB na pokładzie do spokojnego grania na ultra (oczywiście z wyłączonym Nvidia fur :P ), chociaż może się okazać, że będzie ona stanowczo za słaba.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

10 cze 2014, o 22:40

delirein pisze: Z tym że to jest właśnie gamebook, a wolałbym mieć to w wersji np. platynowej kolekcji... :/ poszukam jeszcze, ale coś marnie to widzę
Edycja platynowa, była bodajże limitowana, czyli szanse, na zakup jej teraz są równe praktycznie zeru.
Awatar użytkownika
VIP
Kontakt:

10 cze 2014, o 22:43

abuyin95 pisze:
delirein pisze: Z tym że to jest właśnie gamebook, a wolałbym mieć to w wersji np. platynowej kolekcji... :/ poszukam jeszcze, ale coś marnie to widzę
Edycja platynowa, była bodajże limitowana, czyli szanse, na zakup jej teraz są równe praktycznie zeru.
Na alledrogo są do kupienia ;)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

10 cze 2014, o 22:44

MadHunter pisze:
abuyin95 pisze:
Widzę, właśnie licytuję, ale dzięki i tak za info ;)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

10 cze 2014, o 22:45

Na alledrogo to wszystko jest do kupienia. ;)
Tak btw. ciekawe ile CDPR krzyknie sobie za Wiedźmina 3.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:

10 cze 2014, o 22:46

Przecież już można składać zamówienia.
Awatar użytkownika
VIP
Kontakt:

10 cze 2014, o 22:46

abuyin95 pisze: Na alledrogo to wszystko jest do kupienia. ;)
Tak btw. ciekawe ile CDPR krzyknie sobie za Wiedźmina 3.
?? Przecież ceny są znane już.

https://cdp.pl/wiedzmin-3
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

10 cze 2014, o 22:47

Chodzi ci o ceny gier? Podstawka 140, cyfrówka 130, na konsole 220zł, kolekcjonerki z oficjalnego już wyprzedane (udało mi się jedną dorwać :D )
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

10 cze 2014, o 22:48

Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

10 cze 2014, o 22:50

Ooo, o cenach się nie orientowałem, chociaż mogłem się domyśleć, że po E3 wszystko będzie jasne. W sumie to nie wygórowana cena, za taką produkcję i w dodatku wykonaną przez rodaków.
Dzięki za info tak btw. :D
Awatar użytkownika
Robin Hood

11 cze 2014, o 08:13

MadHunter pisze:
abuyin95 pisze:
I to od kilkunastu do nieco ponad dwudziestu złotych

Czyli z tego co piszesz u mnie też prawdopodobnie tylko karta do wymiany. Ramu mam 8GB. Procesor też całe szczęście mam z i, jeden z lepiej dobranych, więc może jakaś szansa jest, ale nie jestem przekonany. Za to karta... prawdę mówiąc do premiery W3 nie wymieniałbym nic, bo ten GTX 760 dosyć słabo widzę. Zagrać na pewno pozwoli, ale o ultra to bym nie marzył.
Wszyscy kręcili nosem na starą generację, ale jak na dobre przyjdzie aktualna, solidnie uderzy po kieszeniach.
Edit: trochę poszperałem. Jasne, że wszystko jest niepewne, ale wygląda na to, że większość osób nastawia się (kierując się wypowiedziami cdp i aktualnymi wymaganiami gier), że gtx ze średniej półki (660ti, 760 i reszta) powinny starczyć na coś pomiędzy normal i high. Ultra - jeżeli cokolwiek udźwignie to dopiero 780 i wyższe. To tylko gdybanie, ale przyznaję, że pokrywa się z tym, czego się spodziewałem.
ODPOWIEDZ