Co kupić? Co wybrać?

Wszystko co dotyczy gier komputerowych
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 25 razy
Podziękowania: 36 razy
Kontakt:

22 lis 2018, o 15:24

otis_d pisze: Szukam jakichś względnie ciekawych gier typu Hidden Objects lub gier podobnych do 4 Elements - czy w obliczu wszystkich obniżek jest coś godnego uwagi? Steam, GOG czy coś innego, to bez znaczenia. Z góry dzięki za wszelkie sugestie.
Co do Hidden Object polecam The Tiny Bang Story i gry od Artifex Mundi (szczególnie Nightmares from the Deep i Enigmatis), choć w tym drugim wypadku lepiej poczekać na bundla od Indie Gali niż kupować pojedynczo na steamie :) Jeśli chodzi o match three to sprawdź Puzzle Quest 1 i 2, M&M Clash of Heroes i Battle Chef Brigade (to ostatnie dostępne za grosze na naszym bazarze).
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:

Re: Co kupić? Co wybrać?

23 lis 2018, o 08:36

Dzięki za propozycje. Tak się nawet złożyło, że The Tiny Bang Story już mam w bibliotece, więc wiem od czego zacznę. :D
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 18 razy
Kontakt:

24 lis 2018, o 09:45

Została mi resztka kasy na koncie, z przeznaczeniem na gry. Co wybrać?

Battle Chasers: Nightwar, Resident Evil VII, The Hunter: Call of the Wild czy Yakuza 0?
Awatar użytkownika
Predator
Discord: ! ! Ejdrien.#0596
Podziękował: 45 razy
Kontakt:

24 lis 2018, o 10:02

Straszny rozstrzał gatunkowy, ale że Yakuza i Resident Evil będą jeszcze taniej, brałbym raczej The Hunter
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

25 lis 2018, o 23:56

Postanowiłem wreszcie zainwestować w gry na 3DS, bo konsolka od dłuższego czasu leży i się kurzy, a więc:
Super Mario Maker czy Donkey Kong Country Returns 3DS?
DK jest podobno bardzo dobrą platformówką, a SMM kusi setką poziomów od wielkiego N i nieskończoną ilością poziomów od graczy (mam przerobioną konsolę, za pomocą homebrew można wgrywać poziomy z bazy danych Wii U, więc nie ma ograniczenia do 100 losowych poziomów wybranych przez Nintendo). Z drugiej strony sam poziomów raczej tworzyć nie będę, a i obawiam się, że takie granie w czyjeś poziomy szybko znudzi. Jakie macie odczucia?
Jeszcze w grę wchodzi ewentualnie Ocarina of Time, ale 100 razy bardziej wolałbym pudełko, na które niestety brak mi funduszy - limit 65 zł, stąd tylko te 3 propozycje. Jeszcze na oku mam Mario & Luigi Dream Team Bros., ale to wleci na stówę jakoś w grudniu.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 114 razy
Podziękowania: 111 razy
Kontakt:

26 lis 2018, o 10:55

Mam takie dwie gry na stimie i chcialbym się dowiedzieć w jakiej kolejnosci je zagrać:

Wolfenstein: The New Order
Wolfenstein: The Old Blood

kryteria są dwa, być może się wykluczają:
1. najpierw chcialbym zagrać w gorszą gre potem w lepszą
2. jeżeli fabuła jakoś się przeplata w tych grach to niechciałbym ich pomerdać w rozgrywce
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

26 lis 2018, o 11:09

Armin pisze: Mam takie dwie gry na stimie i chcialbym się dowiedzieć w jakiej kolejnosci je zagrać:

2. jeżeli fabuła jakoś się przeplata w tych grach to niechciałbym ich pomerdać w rozgrywce
Zagraj najpierw w New Order bo Old Blood to jest DLC po prostu tylko, że standalone
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 24 razy
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

26 lis 2018, o 12:45

Armin pisze: Mam takie dwie gry na stimie i chcialbym się dowiedzieć w jakiej kolejnosci je zagrać:

Jak kolega wyżej mówi + OB jest krótsze i wracasz do zamku wolfstein, więc fajna nostlagia
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 19 razy
Podziękowania: 8 razy
Kontakt:

26 lis 2018, o 13:17

Zagraj najpierw w the old blood fabularnie dzieje się przed new order
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

26 lis 2018, o 13:59

Pany mam pewien dylemat. W końcu zakupiłem sobie pada do komputera (tego z XO z promki za 39 euro z amazon De), więc jest dobry moment na nadrobienie serii Assassin's Creed. Chcę TYLKO I WYŁĄCZNIE na steam. Posiadam tam 2, Brotherhood oraz black flag. w tej chwili chyba Assassin's Creed Bundle jest najniżej jak może (114, gdzie black flag juz mam), zaś revelations oraz 3 dokupie w przyszlosci. Warto już brać czy ta cena powtarza się cyklicznie na steam sale? Bo jestem pewny, że do nastepnego steam sale i tak nie odpale tych gier
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

26 lis 2018, o 14:07

chcialeś powiedzieć tylko i wylacznie STEAM + UPLAY, zaczekaj do zimowej wyprzy za miesiąc na 99% cena nie wzrrosnie, może w tym czasie jakaś część asasyna bedzie za free od ubisoftu na gwiazdke czy na co oni tam dają co roku w okolicy świąt (w cd action już dużo tych części było)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 6 razy

26 lis 2018, o 14:15

Hardkor pisze: nadrobienie serii Assassin's Creed. Chcę TYLKO I WYŁĄCZNIE na steam.
A wiesz że i tak musisz mieć konto uplay żeby je odpalić?
Awatar użytkownika
Hitman
Kontakt:

26 lis 2018, o 14:16

Tak wiem wiem i też wiem, że na samo uplay jest taniej, ale chce miec tez w bibliotece steam i jestem sklonny doplacic do tego jak widać.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 16 razy
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

26 lis 2018, o 15:05

Hardkor pisze: Pany mam pewien dylemat. W końcu zakupiłem sobie pada do komputera (tego z XO z promki za 39 euro z amazon De), więc jest dobry moment na nadrobienie serii Assassin's Creed. Chcę TYLKO I WYŁĄCZNIE na steam. Posiadam tam 2, Brotherhood oraz black flag. w tej chwili chyba Assassin's Creed Bundle jest najniżej jak może (114, gdzie black flag juz mam), zaś revelations oraz 3 dokupie w przyszlosci. Warto już brać czy ta cena powtarza się cyklicznie na steam sale? Bo jestem pewny, że do nastepnego steam sale i tak nie odpale tych gier
Ty na powaznie chcesz grac w asasyna na padzie? omg
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 7 razy
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

26 lis 2018, o 15:10

pelikulas pisze:
Hardkor pisze: Pany mam pewien dylemat. W końcu zakupiłem sobie pada do komputera (tego z XO z promki za 39 euro z amazon De), więc jest dobry moment na nadrobienie serii Assassin's Creed. Chcę TYLKO I WYŁĄCZNIE na steam. Posiadam tam 2, Brotherhood oraz black flag. w tej chwili chyba Assassin's Creed Bundle jest najniżej jak może (114, gdzie black flag juz mam), zaś revelations oraz 3 dokupie w przyszlosci. Warto już brać czy ta cena powtarza się cyklicznie na steam sale? Bo jestem pewny, że do nastepnego steam sale i tak nie odpale tych gier
Ty na powaznie chcesz grac w asasyna na padzie? omg
Najlepiej na Padzie. Jak masz jeszcze jakieś nie ograne, to lepiej poczekać , chociaż że steam nigdy nic nie wiadomo.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

26 lis 2018, o 15:11

mi sie dobrze grało w dwójkę asasyna na xboxie360, w inne części jeszcze nie grałem
Awatar użytkownika
Robin Hood

26 lis 2018, o 15:13

Czy warto brać: South Park: The Fractured But Whole i Wolfenstein II razem z Season Passem czy samą podstawkę?
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:

26 lis 2018, o 15:40

Breaking Bread pisze: Czy warto brać: South Park: The Fractured But Whole i Wolfenstein II razem z Season Passem czy samą podstawkę?
SP do Wolfenstein II nie wnosi nic wartego uwagi. Każdy z trzech epizodów wystarcza na około 1-1,5h. Większość poziomów składa się z assetów z podstawki, nie ma żadnych nowych broni, przeciwników, umiejętności itp. Jedyna nowość to trzech różnych protagonistów, tylko że zanim zdążymy ich polubić epizod się kończy.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

29 lis 2018, o 10:03

znowu tu przylażę tym razem z takim glupim troche pytaniem:

zostalo mi na wallecie stima 80 pare zl i chcialbym to przeznaczyć na zimowej wyprzy na jedną, jedną! z tych dwóch gier:

- fallout 4 goty
- pubg

wiem że to dwie różne bajki i ciezko nawet porownać te gry do tego jedna solo druga multi, ale co wy byście wybrali i dlaczego?
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

29 lis 2018, o 10:21

PUBG to równia pochyła w dół nie zdziwiłbym się gdyby za pół roku gra upadła albo przeszła na f2p, jak kupiszi będziesz od razu grał to wybór ma sens bo pomimo wszystko na serwerach jest sporo osób i gra działa znośnie.
ODPOWIEDZ