Remake jakiej gry spełniłby Wasze sny?

Wszystko co dotyczy gier komputerowych
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 13 razy
Podziękowania: 32 razy
Kontakt:

23 cze 2020, o 14:39

Były Residenty, to chciałbym zobaczyć Silent Hill 1-3, ale bez wycinania zawartości, jakie miało miejsce w przypadku RE3.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 15 razy
Podziękowania: 34 razy
Kontakt:

Re: Remake jakiej gry spełniłby Wasze sny?

23 cze 2020, o 17:24

Final Fantasy VI - wizualnie dziś odstrasza, a to jedna z najlepszych opowieści w gierkach, w oprawie z rimejku "siódemki" to byłoby coś
Mass Effect - z rozwiązaniami gameplayowymi kolejnych części
Silent Hill - żeby zrobiono z tą serią to samo, co ostatnio Capcom z RE, zaczynając od "jedynki"
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 97 razy
Podziękowania: 46 razy
Kontakt:

23 cze 2020, o 18:50

pelikulas pisze:
23 cze 2020, o 18:41
PokerStudio pisze:
23 cze 2020, o 17:54
DJSurprise pisze:
23 cze 2020, o 15:38

Idąc tym tokiem myślenia, to pewnie na Bioshock Infinite nawet nie spojrzałeś ;)
Miałem mieć to gdzieś, ale mnie krew zalewa jak widzę te głupie wypociny - w każdym bądź razie idąc tym tokiem myślenia to nie patrzy na wszystkie gry dużych studiów i 3/4 innych
Patrze na gry, w które grałem i najbardziej podpadl cdprred z jego polityka downgrejdów i wycinania kontentu w wiedzminie 3, A teraz to co odwala z cybesrajkiem to juz w ogole przekresla cdpred jako godnego zaufania...
Patrząc na historię twoich komentarzy na temat CDPR to w 95%z nich brzmi jak trollowanie, sam avatar mówi już wystarczająco wiele... Rozumiem, że można być ich wrogiem(chociaż te powody są tak naprawdę z *zady*, bo 99% gier ma to samo), ale przekręcanie nazwy ich gry oraz jakieś przekreślanie artów to już jest dziecinada ;)

Downgrade był to konsole nie wyrabiały, gdyby W3 wyszedł tylko na PC to byłaby pewnie lepsza grafika(i tak jest świetna, a z modami nie odstaje od nowych gier). Wycinanie contentu to w każdej grze się zdarza, a W3 i tak ma go więcej niż 99% gier(czytałem co REDzi wycięli z gry i jest mi smutno, gdy to czytam bo gra mogła być jeszcze lepsza). Wiedźmin 3 to gra, która zdobyła najwięcej nagród i ma jedną z najwyższych ocen od graczy(1 miejsce na Metacritic i 2 miejsce na Steamie), więc prawie nikomu nie przeszkadzają ani downgrade ani wycinanie, bo i tak dostali grę genialną.

Co do tematu, to chciałbym remake Wiedźmina 1, KOTORa, MGSa. I tak we wszystkie te gry nadal gra się świetnie, ale i tak chciałbym zobaczyć nowe wersje tych gier(i nie tylko tych).
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 2 razy
Kontakt:

25 cze 2020, o 10:53

taniec_chochola pisze:
23 cze 2020, o 08:16
CebulowyKrol pisze:
23 cze 2020, o 00:15
KOTOR II
Serio Twoim zdaniem potrzebuje remaku? Ogrywałem KoTORa 2 kilkukrotnie na przestrzeni ostatnich 3-4 lat i moim zdaniem w ogóle się ten tytuł nie zestarzał. A remake polegający na lepszej grafice nie ma chyba sensu. W warsztacie Steam znajdziesz sporo modów podbijających tekstury ;)
tak, to chyba zalezy czy przeszedles calosc - W momecie kiedy bylem gdzies w polowie gry steam wypuscil duzy update, wprowadzil save'y w chumrze itd. Mialem zmodowana gre i wszystko poszlo sie... po patchu ich nie wczytywalo. tak wiec nigdy nie przeszedlem calego, grafa mnie troche zniecheca. Gra to fakt ocieka klimatem fakt, dlatego grafika by tu pomogla.
Awatar użytkownika
Predator
Discord: Ejdrien.#1337
Podziękował: 89 razy
Podziękowania: 51 razy
Kontakt:

25 cze 2020, o 16:25

Może nie remake, ale wrzucenie kilku gierek na PCty, np. Uncharted, Skate czy Killzone.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 90 razy
Podziękowania: 25 razy
Kontakt:

25 cze 2020, o 18:30

CebulowyKrol pisze:
25 cze 2020, o 10:53
taniec_chochola pisze:
23 cze 2020, o 08:16
CebulowyKrol pisze:
23 cze 2020, o 00:15
KOTOR II
Serio Twoim zdaniem potrzebuje remaku? Ogrywałem KoTORa 2 kilkukrotnie na przestrzeni ostatnich 3-4 lat i moim zdaniem w ogóle się ten tytuł nie zestarzał. A remake polegający na lepszej grafice nie ma chyba sensu. W warsztacie Steam znajdziesz sporo modów podbijających tekstury ;)
tak, to chyba zalezy czy przeszedles calosc - W momecie kiedy bylem gdzies w polowie gry steam wypuscil duzy update, wprowadzil save'y w chumrze itd. Mialem zmodowana gre i wszystko poszlo sie... po patchu ich nie wczytywalo. tak wiec nigdy nie przeszedlem calego, grafa mnie troche zniecheca. Gra to fakt ocieka klimatem fakt, dlatego grafika by tu pomogla.
Ogrywałem niedługo po premierze, kiedy jeszcze nie było nawet dostępnego Restoration Moda, a fanowskie spolszczenie raczkowało ;) To dopiero była przygoda, pamiętam jak dziś. Chyba nigdy później nie czułem się po zakończeniu gry jednocześnie oczarowany i zawiedziony, tak jak w wypadku KoTORa 2. Gra była pełna dziur, wywalała do pulpitu, fabularne dziury kłuły w oczy. Ale jednocześnie klimat był powalający, zupełnie inny od pierwszej części utrzymanej w klimacie "kina nowej przygody".

Jeżeli już remake dwójki, to marzyłoby mi się coś, co jeszcze bardziej rozbudowałoby wiele wątków - fabrykę HK, wyciętą planetę droidów + oczywiście więcej powrotów bohaterów pierwszego KoTORa.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

12 wrz 2020, o 18:10

Dante19977 pisze:
27 maja 2018, o 11:48
Tomb Raider 2 - demo w którym przechodzi się pierwszy etap wygląda naprawdę imponująco, niestety robi to z tego co wiem tylko jedna osoba więc raczej nic z tego nie wyjdzie, ale może kiedyś Crystal Dynamics zrobiłoby remake dwójki tak jak było z Anniversary które co prawda różniło się od jedynki dość konkretnie, ale moim zdaniem wciąż było dobre.

Mafia 1 - klimat, fabuła i muzyka dalej się bronią, ciekawi mnie jakby wyglądał remake.
Co do snów, to fajnie jakby tomb raider anniversary miało wersję pl na steam. Obecnie chyba nie ma spolszczenia, mimo że wersja dvd była po polsku. Niestety używane dvd wychodzi znacznie drożej niż wersja steam.
Może ktoś wie o możliwości spolszczenia wersji cyfrowej?
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 9 razy
Podziękowania: 15 razy
Kontakt:

12 wrz 2020, o 19:35

command and conquer generals razem z zero hour
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz

12 wrz 2020, o 20:18

Gast: The Greatest Little Ghost
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

12 wrz 2020, o 20:56

Red dead redemption
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 8 razy

12 wrz 2020, o 21:00

Zdecydowanie Future Wars, stary dobry point & click.
https://en.wikipedia.org/wiki/Future_Wars
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 36 razy
Podziękowania: 108 razy

12 wrz 2020, o 21:54

SILENT HILL 1-4 (Zwłaszcza jedynka, gdyby wyszła edycja kolekcjonerska na PC, od razu bym kupił ;p).

THE SUFFERING + THE SUFFERING: TIES THAT BIND (Chętnie zobaczę ulepszone maszkary, lokacje i przerywniki filmowe/wizje).

BLAIR WITCH Vol.1: RUSTIN PARR (Klasyczny Survival Horror z klimatem, niezapomniany mroczny las, do którego chętnie ponownie wrócę ;p).

CLIVE BARKER'S: UNDYING (Jedna z bardziej niedocenionych gier).

AMERICAN MCGEE'S: SCRAPLAND (Bo bycie robotem asymilującym osobowości jest super, wyścigi to tylko jedno z lepszych wspomnień).

NOCTURNE (Warto sprawdzić, co niejaki Stranger robił przed historią z gry "Blair Witch Vol.1: Rustin Parr).

CALL OF CTHULHU: DARK CORNERS OF THE EARTH (Jak na razie najlepsza gra na podstawie twórczości H.P. Lovecrafta).

FAR CRY 1 i 2 (Jedynka, bo mam do niej sentyment, a dwójka, bo brak zwierząt trochę doskwierał).

DEADLY PREMONITION: DIRECTOR'S CUT (Bo to naprawdę świetna gra, ale brzydka jak cholera... i to sterowanie na klawiaturze i myszce...).

THE THING (Kto oglądał film, to wie, że to dalsza jego część).

FORBIDDEN SIREN (Bo dobre gry się starzeją i czasem potrzebują liftingu, a nawet wersji na PC ;p).

RULE OF ROSE (Biały Kruk).

KUON (Bo lubię takie klimaty).

FATAL FRAME Seria (Fotki duchów? To lubię!).

MAX PAYNE (Bo bullet-time się nigdy nie nudzi ;p).

ETERNAL DARKNESS: SANITY'S REQUIEM (Wielowątkowa historia z niezwykłym klimatem i fabułą, wielokrotnie nagradzana, ale mimo wszystko mało znana wszystkim gra, którą warto przypomnieć, wersja na PC mile widziana).

BLOODRAYNE (Dhampirzyca zabijająca nazistów, czego chcieć więcej ;p).

SHADE: GNIEW ANIOŁÓW (Bo każdy lubi starożytne zagadki).

RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN (Bo B.J. Blazkowicz to bohater).

THE ELDER SCROLLS III: MORROWIND (Klasyka RPG, nawet nie muszę tłumaczyć dlaczego ;p).

ALONE IN THE DARK 1-4 (Bo ciekawi mnie jakby to wyglądało).

LEGACY OF KAIN Seria (Kain i Raziel zasługują na Remake).

SANITARIUM (Bo drugiej takiej gry po prostu nie ma).

WIEDŹMIN 1 i 2 (Marzy mi się nie tylko Remake, ale zrobienie z każdej części Sandboxa porównywalnego do trójeczki ;p)
Awatar użytkownika
Łowca

18 paź 2020, o 13:26

Cała seria Penumbra! :macha:
ODPOWIEDZ