FAQ

FAQ

Dlaczego niektóre z linków mają dodatkowe przekierowanie?

Używamy reflinków dla sklepów, które udostępniają program afiliacyjny. Oznacza to, że z niektórych promocji dostajemy procent od sprzedaży jeżeli użytkownicy zakupią grę używając naszego linku. Dla kupującego nie stanowi to żadnej różnicy i nic nie dopłaca – to sklep dzieli się z nami zyskami. Środki uzyskane z reklam oraz linków referencyjnych przeznaczamy m.in. na utrzymanie strony oraz fundowanie giveawayów.

Dlaczego nie piszecie o promocjach z Allegro oraz o sklepach z kluczami steam?

Pisanie dla was o promocjach wiąże się z pewną odpowiedzialnością. Nawet jeśli dana promocja jest najlepszą okazją , możemy zrezygnować z informowania o niej jeżeli nie jesteśmy przekonani co do źródła promocji. Z tego też powodu nie piszemy o promocjach na Allegro (innych strony oficjalnych sklepów), yuplay.ru, keye.pl oraz wszelkich podobnych serwisach oferujących klucze na steam niewiadomego pochodzenia. Nie chcemy, żeby pretensje kierowane był do nas.

Czy mogę pisać dla was o promocjach?

Nasza strona cały czas się rozwija i być może kiedyś będziemy potrzebowali rozszerzyć nasze grono redakcyjne. Na pewno będziemy wówczas chcieli dołączyć kogoś, kogo znamy i cenimy za wartość merytoryczną. Warto więc udzielać się na naszym forum i pomagać w rozwijaniu naszej strony.

Jak dołączyć do waszej grupy giveawayowej?

Po prostu zapisz się do grupy na naszym forum!

Jak działa Happy Hours na Indiegala i o co chodzi z tym wspólnym zakupem?

Podczas tzw. Happy Hours mozna kupić 4 sztuki IndieGali (Beat the Average) za cenę jednej. Dodatkowo, cena obniża się w przypadku kupienia większej ilości zamówień – kolejno przy 8, 12, 16 i 20 sztukach Gali, stąd też pomysł, aby razem z naszymi użytkownikami umawiać się na wspólne zakupy celem uzyskania niższej ceny. Nie chcemy z tego żadnych profitów i robimy to zupełnie bezinteresownie (liczymy jedynie na reklamę strony w dziale top contributors).

Chcę podjąć współpracę z waszym serwisem/wymienić się buttonami/zostawić reklamę.

Prosimy o kontakowanie się z nami używając formularza kontaktowego.