X

«

»

[Tylko dla Łowców] 10% rabatu na konsolowe Assassin’s Creed: Syndicate w edycji Charing Cross

3kropki

Assassin’s Creed: Syndicate Edycja Charing Cross na PS4 – 306.89 zł (cena z kodem zniżkowym lowcy4)
Assassin’s Creed: Syndicate Edycja Charing Cross na XONE – 306.89 zł (cena z kodem zniżkowym lowcy0)

Koszty wysyłki w sklepie 3kropki.pl zaczynają się od 5,99 zł

Porównanie cen z innych sklepów znajdziecie na stronie Ceneo.pl (PS4 | XOne)

 • Orientuję się ktoś czy ten sklep zabezpiecza towar przed wysłaniem i pakuje go w dodatkowy karton? Bo mam dość reklamowania towaru, jak sklep nie umie zapakować prawidłowo gry.

  • Może czas zgłosić skargę u przewoźnika? jeżeli tak często masz coś zniszczonego to kurierzy muszą Cię bardzo nie lubić.

   • Niestety to wina sklepów, ile razy edycja kolekcjonerska przychodzi owinięta tylko i wyłącznie folią strecz. Wiec towar nie zabezpieczają przed wysyłką. A uszkodzenia to u różnych przewoźników, wiec nie jest to że tylko jedna firma dowozi uszkodzone.

    • Gdzie zamawiałeś?

    • Np konsoleigry- owinięte 1 warstwą foli bąbelkowej, kolekcjonerka powgniatana, najlepszy komentarz sklepu, że od producenta gry dostali luzem i tak wysyłaj o.O
     Euro AGD oraz Ole Ole – wrzucone tylko do foliopacku z firmy kurierskiej. Wymieniony towar wysyłany oczywiście w ten sam sposób.
     CDP – tutaj towar wysłany w kartonie, ale co z tego, skoro wcisnęli uszkodzony egzemplarz. A co tam ważne żeby sprzedać.
     Grymel – sama folia strecz.

     Zapewne jeszcze jakieś inne sklepy były, ale teraz nie mogę sobie przypomnieć. Jedyny sklep który wysyła w kartonach to MUVE i GRAM. Dlatego przed zamówieniem wolę wiedzieć czy wysyłają w kartonie.

    • No rzeczywiście,spotkała Cię duża nierzetelność z strony działów zajmujących się wysyłką. Szkoda też tego,że kurierzy(nie wszyscy-podkreślam!) rzucają paczkami jak byłby w nich poduszki(praca jak praca,nie można winić „paczki” za nią). Na oszczędzaniu nie zawsze dobrze się wychodzi, potencjalni klienci mogą się od nich przez to odwrócić. Mam nadzieję, że będziesz miał więcej szczęścia przy kolejnych zamówieniach .

    • Kurcze dzisiaj otrzymałem paczkę z dodatkiem”Serca z kamienia” do gry Wiedźmin 3 i muszę przyznać,że moja gra „latała” w środku jak się patrzy 🙂 PS Zawierała 2/3 pudełka,zero bąbelków czy nawet papieru z gazety. PPS Mój znajomy pracuje w pewnej sieci sklepów do których przychodzą tysiące gier od cdp(kropka)pl i niestety mówi, że zapakowują podobnie jak dla mnie też to uczynili. Nie piszę żeby dokuczyć studiu CDProjekt,bo po pierwsze osoby zajmujące się tworzeniem gier to zupełnie inny świat niż sklep i proces pakowania gier. Ja miałem szczęście,ale Ty już możesz nie mieć…szkoda,bo myślałem,że naprawdę podchodzą do każdego użytkownika w miarę „indywidualnie”.

 • Miałem poczekać aż stanieje, ale z promocją wychodzi na tyle dobrze, że się skusiłem.