«

»

Promocja na Torment: Tides of Numenera w Konsoleigry

Torment: Tides of Numenera PL PC – 82,49 zł
❤ Torment: Tides of Numenera PL PC KLUCZ – 84,99 zł – Steam
Torment: Tides of Numenera PL XONE – 109,99 zł
Torment: Tides of Numenera PL PS4 – 109,99 zł
Torment: Tides of Numenera Edycja Kolekcjonerska PL PC – 229,99 zł
Torment: Tides of Numenera Edycja Kolekcjonerska PL XONE – 229,99 zł
Torment: Tides of Numenera Edycja Kolekcjonerska PL PS4 – 229,99 zł

Wysyłka towaru fizycznego wynosi 7,90 zł.

 • To… warto? Bo w sumie przed premierą był mały szum, a po premierze jakoś nie widziałem, żeby ktoś się zachwycał. Mieszane recenzje na steam też jakoś nie zachęcają.

  • Leaffar

   Mi się póki co gra podoba, tyle tylko, że nie ma co jej nazywać duchowym następca Planescape: Torment.

  • Warto, właśnie skończyłem – na Steam 30h, ale zdaje się, że jeszcze z 5 mógłbym dograć bo co nieco pominąłem. Z pewnością zamierzam przejść jeszcze raz, dokonując innych wyborów. Przez pierwszą godzinę, dwie jest ciężko, przez chwilę żałowałem zakupu, ale potem wciągnąłem się tak, że cały dzień myślałem o wykreowanym świecie 🙂 Dużo rozmawiania, zwiedzania świata, walki według uznania 🙂

   • 30? Ja mam już 37h i jestem dopiero w
    *SPOILER*
    Miel Avest po ataku Rozpaczy, ale można uciąć kilka godzin z tego wyniku jako AFK (robię przerwę na kilka minut co ~30min by się nie zasiedzieć) a do tego wykonywałem wszystkie questy poboczne wraz z zastanawianiem się nad konsekwencjami + było trochę kontemplacji nad składem drużyny oraz rozwojem postaci.

    • Zrobiłem praktycznie wszystko i dobiłem jakoś 35 godzin. Podejrzewam że można by to wydłużyć jeszcze jakby się dużo walczyło a ja dosłownie tylko te „obowiązkowe” miałem.

  • Bo gra jest średniakiem, ani to nie jest duchowy spadkobierca Planescape: Torment ani wybitny RPG.

   Czytania jest dużo, co dla wielu na plus, ale teksty są mało interesujące, a NPCe zalewają nas tym z każdej strony. Nie byłoby w tym nic problematycznego gdyby mieli faktycznie coś do powiedzenia.

   A tak to przypomina to trochę wglądanie w duszę w Pillars of Eternity. Tylko tam poza tym jednym aspektem NPC nawet poboczni wypadali nadzwyczaj dobrze. Innymi słowy jeśli kogoś PoE nudziło, to nowy Torment będzie nudzić bardziej. Chyba, że ktoś faktycznie jest wielkim fanem uniwersum.

   Optymalizacja leży, loadingi długie, walka słaba. Fabularnie zapowiada się ok, ale na konsoli nie szło w to grać na 10-15 FPS, odsprzedałem grę, razem ze Steelbookiem na zero wyszedłem i kiedyś za 40 zł na PC już wezmę, jak dodatki wyjdą, bo nie śpieszy mi się mimo iż faktycznie początek zachęcał pod kątem fabularnym.

   Aha, w polskiej wersji Fronczewski pojawia się na 2 minuty na samym początku. 🙂
   Generalnie z tym dubbingiem to śmiech na sali, praktycznie nie istnieje PL wersja, to już lepiej na angielskim zostać, żeby chociaż te teksty NPCów w oryginale były, Fronczewskiego i tak nie usłyszysz po samym wstępie.

  • Na forum jest wątek pod nowego Tormenta i generalnie opinie podobne do mojej, możesz jeszcze zerknąć też tam. 🙂

   Nie twierdzę, że to gra zła, żeby nie było. Twierdzę, że to gra, która nie jest tak dobra jak była zapowiadana i przez wielu wielbiona tylko dlatego, że ma ‚Torment’ w nazwie.

 • Na morele net edycja kolekcjonerska jest za 228 zł z odbiorem osobistym za 0 zł.

  • Coś się ta gra nie sprzedaje tak dobrze jak zakładali.

   • Planescape Torment też się słabo sprzedawał. Bardzo niszowe gry, które pod względem fabuły, konstrukcji questów, kreacji postaci czy roleplay’owania biją na głowę wszystkie Wiedźminy, Dragon Age i inne.

    • Raczej bym nie stawiał Numenere razem na piedestale z PT, bo jednak mocno odstaje poziomem.