Promocja na Like a Dragon Gaiden Limited Edition

Like a Dragon Gaiden Limited Edition na PS4 i PS5 z kuflem do piwa za 479,90 zł w Ultima.pl

Fani serii Yakuza, przygód Kazumy Kiryu oraz ciekawych gadżetów powinni zainteresować się ofertą na preorder Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name Limited Edition. Tytuł w wersjach na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5 dostępne jest w przedsprzedaży w internetowym sklepie Ultima.pl. Za specjalne wydanie gry zawierające m.in.: stalowy kufel do piwa zapłacicie 479,90 zł. Warto zaznaczyć, że ta poboczna odsłona cyklu wypełnia lukę między wydarzeniami przedstawionymi w grach Yakuza 6 oraz Yakuza: Like a Dragon. Premiera Like a Dragon Gaiden już 6 listopada 2023 roku.

Koszty dostawy zaczynają się od 7,95 zł. Przypominamy, że data premiery Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name została wyznaczona na 6 listopada 2023 roku.

Co zawiera Like a Dragon Gaiden Limited Edition?

Specjalne edycja Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name Limited Edition zawiera:

  • pełną wersję gry Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name
  • etui na okulary
  • otwieracz do butelek
  • stalowy kufel do piwa
PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.