X

«

»

[Kącik kolekcjonera] (Prawie) wszystkie części Heroesów do zdobycia za 80 zł + wysyłka

2396_50c836e3db11a

Heroes of Might and Magic World 1-6 zawiera:

– Heroes of Might and Magic I-IV Complete
– Heroes of Might & Magic V
– Might and Magic : Heroes VI
– Might & Magic Heroes VI Pirates of the Savage Sea
– Might & Magic Heroes VI Danse Macabre
– Might & Magic Clash of Heroes

Wydanie można zdobyć za 79,90 zł w SklePE oraz 3kropki.pl.

Koszt wysyłki w SklePE to 6,99 zł, natomiast na 3kropki zapłacicie 9,90 zł.

 • FotelSkrzypi

  Beznadziejna kolekcja. Edycja Kolekcji Wszech Czasów to było coś, tutaj tylko wpakowali każdą część normalnie wydaną (+ reedycja części I-IV) do dużego czarnego pudełka i tyle. W dodatku brak w niej dodatków do V części.

  • kamil_999666

   Zgadzam się, to się nie nadaje do kącika kolekcjonera, no chyba że karton uważamy za niespotykany dodatek 🙂 Gdzie są artbooki, soundtracki, itp,itd, zebrać do kupy reedycje każdy głupi potrafi.

 • lordkiller

  jak bedzie gdzies promo za 50zl to biore :>

 • szczypiorofix

  Tytuł na pudle może być trochę mylący. Dla mnie coś co nazywa się „Might & Magic World” jednoznacznie sugeruje, że powinny tu być oprócz hirołsów także tytuły z serii Might & Magic (a zwłaszcza one!). Ten tutaj powinien nazywać się „Heroes of Might & Magic World”. To nie wina ŁG oczywiście, tylko wydawcy/producenta. Mi brakuje tutaj ewidentnie sagi Might & Magic. Gdyby dorzucili jeszcze Dark Messiah to już w ogóle byłaby pełnia szczęścia.

 • yubat

  no chyba nie wszystkie skoro brakuje dodatkowych kampanii do III, brakuje 2 dodatków do V? no i też zgadzam się z przedmówcami że czarne pudełko beznadzieja, gdyby jeszcze I-IV były w oddzielnych pudełkach a tu wszystko zrobione na odwal się żeby tylko upchnąć do jednego i opchnąć. dla mnie jako kolekcjonera niezbyt zachęcające wydanie, były lepsze z masą dodatkowych rzeczy dla kolekcjonerów.

 • Tomek – sklePE.pl

  Narzekacie chłopaki, a zainteresowanie na tyle duże, że limitki się skończyły 🙁

  • NeoRegia

   kupili ci co czytać nie umieją 😀 znam jednego takiego od mnie się dowiedział że to nie kompletne wydanie tylko akie pudełkowe Humble Bundle – dostajesz wszystkiego po trochu ale nie za wiele 🙂

  • Tomek – sklePE.pl

   Mimo wszystko, za 80 złotych to super oferta. Ale co tam może wiedzieć gość, któremu ze względu na fabułę i super „czytadło” bardziej podobało się Heroes IV od „trójki” 😀

 • yubat

  mi też się bardziej IV od III podobała jeżeli chodzi o kampanie i poziom trudności. jednakże klimatem i multi III nic nie przebije. w VI nie grałem, jakoś nie specjalnie mnie zainteresowała. bo fabuła w V mnie nie pochłonęła.. chodź V scenerie muzykę i klimat ma, to fabuła i misje to już nie to samo (i to raczej już nie wróci z III/IV części), ale przynajmniej fajne multi i fajne postaci herosów:)

  p,s so do tytułu to są to wszystkie części herosów bez prawie wszystkich dodatków xD