«

»

Figurki Jaskra i Shani z gry Wiedźmin 3 już po 79,99 zł na cdp.pl

Figurka Dark Horse Wiedźmin 3 – Shani – 79,99 zł
Figurka Dark Horse Wiedźmin 3 – Jaskier – 79,99 zł

Darmowa wysyłka do kiosków Ruchu.

W promocji na cdp.pl znajdziecie też wiele więcej gadżetów – koszulki, breloki, czapki, torby i inne. Pełną listę znajdziecie tutaj.

 • Apropo kwestii możliwych końcowych związków Geralta w Wieśku 3 (mały spoiler jak ktoś przeleżał ostatnie parę lat pod lodem) – szkoda że koniec końców jest wybór jedynie między antypatyczną i sukowatą Yennefer, a mdłą kurą domową Triss, bo po weselu w Krwi i Winie i przelocie łódką po jego zakończeniu, 😉 , jestem całkowicie przekonany, że to właśnie Shani byłaby zdecydowanie lepszą partią do wzięcia niż dwie wcześniej wspomniane.

  • eragon30971

   Też tak sądzę.

  • Shani to moja ulubiona dziewczyna z wieśka, szkoda, że nie rozwinęli jej jako trzeciej pełnoprawnej opcji, brałbym w ciemno.

 • Czy to jest jakiś k. żart, że nie dali prawdziwego zdjęcia tych figurek w ofercie??? WTF?
  #chwdcdp

 • „Każda figurka jest wyjątkowo szczegółowa i skrzętnie wykonana, doskonale odzwierciedlając charakter postaci. Figurki zapakowane są w wyjątkowe pudełko z okienkiem.”
  Jeżeli ktoś widział figurki tej firmy w jakimś sklepie stacjonarnym to wie, że są po prostu wykonane słabo. Ostatnio widziałem w Media Markt Yenefer z jednym okiem namalowanym na policzku. Jeżeli chcecie kupować polecam w sklepach, w których będziecie mogli je wcześniej obejrzeć.

 • Byłem ostatnio w jednym ze sklepów i widziałem te figurki, na tych obrazkach prezentują się o wiele ładniej niż w rzeczywistości. Pooglądałem i więcej niż 3 dych bym za to nie dał, szczególnie za Triss i Yen, których gdyby nie ciuchy to raczej bym z twarzy nie rozpoznał 😛
  Według mnie nie są warte aż tyle te figurki. Ale akurat Shani i Jaskier były raczej w porządku, choć niektóre wydały mi się być z defektami drobnymi, więc raczej dla zainteresowanych polecałbym samemu się przemaszerować i wybrać sobie tą najlepszą niż zdawać się na internetowe zakupy.