Far Cry 5: The Father Edition na konsole po ok. 337,50 zł z wysyłką do Polski w Amazonie UK

Far Cry 5: The Father Edition (PS4) – £66.62 (318,75 zł)
Far Cry 5: The Father Edition (Xbox One) – £66.62 (318,75 zł)

Wysyłka do Polski kosztuje £3.92 (18,75 zł).

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Far Cry 5: The Father Edition na konsole po ok. 337,50 zł z wysyłką do Polski w Amazonie UK"

 1. Dobra cena, nie rewelacyjna ale dobra. Kupiłem 2 szt. Na razie nie rozpakuje żadnej i zobaczę, jak się rozwinie sytuacja na rynku, może za 5-10 lat sprzedam z 10-krotnym zyskiem 🙂

  1. Szczerze wątpie, ubi robi dużo kolekcjonerek które szybko tanieją i nie ma na nie zbyt dużego popytu, u nich w oficjalnym sklepie są również te kolekcjonerki dostępne na długo po premierze gry, ostatnio na przykład w sklepie gola widziałem kolekcjonerkę assassina III który premierę miał w 2012 roku za 200 zł, niestety nie zdążyłem kupić bo za chwilę już zniknęła, gdyby to była jakaś mocno limitowana kolekcjonerka np wiedźmin 3 to wtedy mógłbyś myśleć o 10 krotnym zysku po kilku latach ale w przypadku gier od ubisoftu bardzo małe szanse

   1. Dzięki za sprowadzenie na ziemię, ale tak to jest jak człowiek się nie zna na temacie. Mogłem się domyślić, że gdyby to byłą okazja, to już po kilku minutach wszystkie egzemplarze by zniknęły. A myślałem nad jeszcze 2-3 sztukami więcej.

  2. To złe kolekcjonerki kupiłeś. Ubisoft z kolekcjonerek robi masowe odpady z taką starannością jak swoje kopiuj-wklej gry. A potem po pół roku kolekcjonerka kosztuje tyle ile wydanie standardowe gry w dniu premiery. Gratuluje utopienia pieniędzy.

    1. Ale chociaż może sprzedać samą grę – może odzyska te 200 zł sztuka i wtedy te 120 zł za figurkę to już ma jakiś sens 😀 O ile ktoś odkupi grę za 200 zł. Ja poczekam aż zejdzie do 70 zł

    2. A ja mam wrażenie, że kolega Okrąglak zapuścił całkiem skuteczną przynętę. Jak mawiają wędkarze – dobrze biorą!

     😉

   1. Dokładnie. Far Cry 4 Kolekcjonerkę kupowałem po roku od premiery w cenie normalnego wydania (ze sklepu Ubisoftu swoją drogą), na aukcjach się to walało długo po 100 zł. To samo np. z Heroes V, kolekcjonerka też przez spory czas około 100 zł kosztowała.

    Kolekcjonerki, które zyskują to np. Horizon Zero Dawn, God of War, tj. takie, których nakład jest bardzo mały i później nie są dostępne w sprzedaży w sklepach, nie mówiąc już np. o takim Wiedźminie 3, którego cały nakład poszedł w niecałą dobę.