«

»

Edycja specjalna i kolekcjonerska Days Gone dostępne w Neonet
Playstation 4

Edycja specjalna i kolekcjonerska Days Gone dostępne w Neonet

Days Gone – Edycja Specjalna Playstation 4 – 299,00 zł
Days Gone – Edycja Kolekcjonerska Playstation 4 – 599,00 zł

Darmowa dostawa.

 • Drejkol

  -18zł jeżeli zapiszecie się do newslettera. Mam kilka figurek od Gentle Giant i kosztowały one właśnie ˜600zł, zatem sama figurka z zestawu jest warta tyle co cała kolekcjonerka – to nie jest kolejna „chińszczyzna” jak w przypadku kolekcjonerek większych tytułów. Do tego fizyczny soundtrack, Artbook od DHC (ich artbooki kupowane osobno to zazwyczaj koszt 120-150zł i są wykonane naprawdę profesjonalnie), przypinki, naszywka i bonusy cyfrowe do gry.

  Moim zdaniem warto. Sam fakt, iż figurka jest autorstwa Gentle Giant sprawia, że kolekcjonerki nie będą „dodrukowywane” po premierze. Pierwszy rzut zapewne będzie jednocześnie ostatnim rzutem.

  • Dzięki za info. Ostatnio spóźniłem się w x-komie ale tutaj zdążyłem. Nie wiem jaka będzie gra ale właśnie figurka mi się podoba. Zobaczymy

  • Chomiq

   To jest pre-order edycji kolekcjonerskiej. To, że figurki zrobione na sprzedaż indywidualną są ok, to nie znaczy że ta sama firma nie odwali fuszerki w przypadku dodatku do EK.

   • Drejkol

    Figurki z edycji kolekcjonerskich, z God of War, Horizon Zero Dawn, Spiderman i Uncharted 4 też były od Gentle Giants. Są masywne, wykonane z wysokiej jakości tworzywa i bardzo szczegółowo pomalowane.

    EK z wyżej wymienionych gier w dniu premiery kosztowały ˜600zł. Teraz spokojnie możesz je odsprzedać (w stanie idealnym) za 1000zł+.

  • „Warto” to dziwne stwierdzenie bo hmm takie coś jak „edycja kolekcjonerska” jest sprzedawane dla zarobku. Nie powiesz mi ze kawałek plastiku jest warty 600 zł 😀 Takiego słowa można użyć, jeżeli np po wyjściu tej edycji ze sklepu jej realny koszt wzrośnie i sprzedasz to z zyskiem 😀 Wtedy tak zgadzam się warto 😀 a tak? eee kawałek szajsplastiku mi to żona wyjazd przez okno z takimi gadgetami by zrobiła, za rozstawianie badziewia po domu 😀 Ale ja tam nikomu do portfela nie zaglądam. 😀 Skoro warto tooooo…. warto 😀

   • Drejkol

    Kawałek plastiku jest wart tyle ile ludzie są w stanie za niego zapłacić.

 • Drejkol

  Zamówiłem edycję kolekcjonerską w neonet jeszcze zanim pojawiła się tutaj. Dzisiaj dostałem maila, iż „z powodu ograniczonego nakładu muszą anulować moje zamówienie”. Powodzenia 😀