Elex Edycja Kolekcjonerska PC PL – 199,99 zł
Elex Edycja Kolekcjonerska PL PS4 – 199,99 zł
Elex Edycja Kolekcjonerska PL XBOX ONE – 199,99 zł

Koszt wysyłki wynosi 14,99 zł.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Edycja kolekcjonerska Elex za 199 złotych w Wirtusie"

    1. Ktoś tutaj chyba pomylił Elexa z Kingdom Come. Gra na premierę była w 100% grywalna, ilość bugów jak na tak dużą grę naprawdę mała.

  1. K*rwa a ja u nich kupiłem w zeszłym tygodniu za 249 zł chyba ostatnią sztukę bo jak zamówiłem to już nie była dostępna, jak to jest że gdy chcę kupić jakąś kolekcjonerkę lub grę taniej to nie ma promocji miesiącami a gdy kupię to nagle za kilka dni jest, miałem tak już kilka razy, np watch dogs 2 kupiłem kolekcjonerską za 260 zł a dosłownie 2 dni później była chyba za 180, pudełkowego battlefielda 3 kupiłem za 40 zł a w następnym tygodniu dawali go za darmo na originie, i jeszcze tak kilka razy albo z kolekcjonerkami albo ze zwykłymi grami, ale w sumie zły nie jestem, niektórzy dawali na premierę za nią 400 i więcej zł

    1. Bardzo dużo jest tych kolekcjonerek w obiegu więc podejrzewam, że będzie jeszcze taniej. A kolekcjonerki ubisoftu to zawsze spadają do poziomu 150zl no chyba że są limitowane w nakładzie.

      1. Wiem właśnie że kolekcjonerki od ubi tanieją dość szybko ale wtedy watch dogs 2 jak na złość przez parę miesięcy za bardzo nie chciał, w sumie spadł z ponad 400 zł ale 260 zł to i tak trochę drogo jak na kolekcjonerkę od nich zwłaszcza że ac syndicate charing cross kupiłem za 120 zł, ale myślę kupię bo chciałem w końcu pograć a jedynka mi się podobała a po kupnie 2 dni później jeb 180 zł