Zostań w domu i graj za darmo
Graj za darmo
  Polecamy

Zostań w domu i graj w Watch Dogs 2! Darmowe gry na PC, PlayStation 4 i Xbox One (10.07.2020 r.)

Darmowe Watch Dogs 2! W tym tygodniu nie dostaniemy już chyba lepszej gry na PC za darmo. Musicie jednak być czujni! Sandbox od Ubisoftu rozdawany będzie wyłącznie przez dwie godziny w niedzielny wieczór, dlatego odwołujcie wszystkie spotkania i rezerwujcie wolny termin, by móc w spokoju pooglądać stream Ubisoft Forward.

Darmowa gra akcji na Uplay to nie jedyna ciekawa okazja w tym tygodniu. Nie można zapominać o darmówkach od Epic Games Store. W czwartek na platformie Tima Sweeneya pojawiły się bowiem aż trzy gry, w tym Killing Floor 2 oraz The Escapist 2. Z bardzo ciekawą inicjatywą wyszli również polscy deweloperzy z SUPERHOT Team. 16 lipca wszyscy posiadacze zakupionej oryginalnej kopii SUPERHOT otrzymają całkowicie za darmo SUPERHOT: Mind Control Delete. Brzmi dobrze! 🙂

Jakie jeszcze gry za darmo czekają na nas w tym tygodniu? Sprawdźcie sami! Oto kolejne zestawienie obejmujące darmowe gry na PC, PlayStation oraz Xbox 🙂

Nowa darmowa gra na Steam

Na Steam pojawiła się nowa, nietypowa gra za darmo – Devolverland Expo

Darmowe gry na PC

Gry za darmo na Steam

Gry z darmowym weekendem na Steam

Darmowe gry na Epic Games Store

Gry za darmo na Uplay

 • ❤️ Watch Dogs 2 – za darmo dla osób oglądających 12 lipca stream Ubisoft Forward pomiędzy godziną 20:30 a 22:30. Gra zostanie dopisana do konta Uplay dzień po imprezie – 13 lipca.

Inne darmowe gry

 • ❤️ Superhot: Mind Control Delete – dla posiadaczy oryginalnej, zakupionej przed 16 lipca (odpada więc m.in. darmowa gra rozdawana na Epic Games Store) kopii gry Superhot

Darmowe gry na urządzenia z systemem macOS

Bonus: Xbox Game Pass na PC

 • ❤️ Fallout 76
 • Endless Space 2: Deluxe Edition
 • Out of the Park Baseball 21
 • Observation
 • ❤️ West of Dead
 • The Bard’s Tale ARPG: Remastered and Resnarkled
 • ❤️ Battlefleet Gothic Armada 2 

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA ZAKUPIE XBOX GAME PASS NA PC?

Łowco, jeśli nie korzystałeś jeszcze z abonamentu Xbox Game Pass na PC, możesz dołączyć do subskrypcji za jedyne 4 zł (pierwszy miesiąc). Jeśli używałeś już XGP, zajrzyj do naszego poradnika i dorwij Xbox Game Pass Ultimate za 128 zł na 11 miesiący.


Darmowe gry na PlayStation

Posiadacze oryginalnej, zakupionej przed 16 lipca, kopii gry SUPERHOT otrzymają:

W lipcu posiadacze aktywnego abonamentu PlayStation Plus otrzymali dostęp do:

GDZIE KUPIĆ TANI ABONAMENT PLAYSTATION PLUS?

Najlepszą ofertę na abonament PlayStation Plus znajdziecie w Eneba152,46 zł z kodem PSPLUSPOLSKA, z uwzględnioną prowizją za płatność przez Przelewy24. Możecie również skorzystać z opcji zakupu amerykańskiego PSPlus. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym newsie.


Darmowe gry na Xbox

Posiadacze oryginalnej, zakupionej (darmowa wersja z Games with Gold nie łapie się na promocję) przed 16 lipca, kopii gry SUPERHOT otrzymają:

W ramach akcji Xbox Live Gold Free Play Days, abonenci Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate zagrają w:

Subskrybenci Xbox Live Gold otrzymali dostęp do następujących tytułów Games with Gold:

Właściciele konsoli Xbox mogą też skorzystać z subskrypcji Xbox Game Pass na Xbox One. Najnowszymi grami dostępnymi w ramach usługi Xbox Game Pass na konsole są:

 • ❤️ Fallout 76
 • ❤️ SOULCALIBUR VI
 • Streets of Rogue
 • ❤️ The Messenger
 • Observation
 • CrossCode
 • ❤️ ThroneBreaker: The Witcher Tales

GDZIE KUPIĆ TANI ABONAMENT XBOX LIVE GOLD?

Abonament Xbox Live Gold zawarty jest w Xbox Game Pass Ultimate. Teraz macie okazję zakupić 11 miesięcy abonamentu Xbox Game Pass Ultimate za ok. 128 zł. Poradnik zaadresowany jest zarówno do nowych, jak i powracających subskrybentów.


Łowcy, jak podoba Wam się ten tydzień i udostępnione w nim gry za darmo? Naszym zdaniem, darmowe Watch Dogs 2 na PC rozbiło bank!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.