Free Play Days w Mcrosoft Store

Zagraj w Space Crew: Legendary Edition i Tiny Tina’s Wonderlands za darmo w ramach Xbox Free Play Days (19.01)

Posiadacze subskrypcji XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą zagrać w Space Crew: Legendary Edition i Tiny Tina’s Wonderlands za darmo przez najbliższy weekend. Oba tytuły będą dostępne bez żadnych dodatkowych koszów w ramach oferty Xbox Free Play Days do 22 stycznia.

Źródło: Xbox Wire

Aby skorzystać z oferty, musicie posiadać subskrypcję XBL Gold. Aktualne oferty na Xbox Live Gold w promocyjnej cenie znajdziecie w poniższej tabelce:

Gdzie kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate?

Łowcy, pamiętajcie, że nowi oraz powracający subskrybenci usługi nadal mogą skorzystać z promocji na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł. Jeśli planujecie zakupić XGP na dłuższy okres, to zachęcamy Was do skorzystania z naszego poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 58,49 zł, 8 miesięcy za 103,62 zł, 14 miesięcy za 196 zł, 26 miesięcy za 375,68 zł. Więcej informacji o abonamencie XGP znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.