Free Play Days w Mcrosoft Store

Zagraj w Scarlet Nexus za darmo w ramach Xbox Free Play Days (09.02)

Abonenci XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą od dziś grać w Scarlet Nexus, The Ascent oraz TT Isle of Man Ride on the Edge 2 za darmo przez najbliższy weekend. Podane tytuły będą dostępne bezpłatnie w ramach oferty Xbox Free Play Days do 12 lutego.

Źródło: Xbox Wire

Aby skorzystać z oferty, musicie posiadać subskrypcję XBL Gold. Najlepsze aktualne promocje Xbox Live Gold znajdziecie w poniżej tabelce:

Jak kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate?

Łowcy, nowi i powracający subskrybenci usługi mogą skorzystać z promocji miesiąc XGP Ultimate za 4 zł. Jeśli planujecie zakup XGP na dłuższy okres, to zapraszamy Was do skorzystania z naszego poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 52,96 zł, 8 miesięcy za 100,16 zł, 14 miesięcy za 199,51 zł, 26 miesięcy za 372,40 zł. Więcej informacji o usłudze Microsoftu znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.