Need for Speed Unbound za darmo

Zagraj w Need for Speed Unbound za darmo. Testuj 4 gry w ramach Xbox Free Play Days

Abonenci Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Live Gold mogą od dziś grać w Need for Speed Unbound za darmo. W ramach najnowszej odsłony oferty Xbox Free Play Days uzyskacie dostęp do aż czterech gier w wersjach na konsole Xbox One i Xbox Series X|S.

Xbox-Free-Play-Days-24.08

Źródło: Xbox Wire

Aby móc skorzystać z oferty, musicie posiadać abonament XBL Gold. Majbardziej atrakcyjne aktualnie oferty na tani Xbox Live Gold znajdziecie w poniższej tabelce:

Poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate

Łowcy, pamiętajcie o ofercie dla nowych i powracających subskrybentów na 14 dni Xbox Game Pass za 4 zł. Aby zakupić usługę Microsoftu na dłuższy okres, wystarczy skorzystać z naszego poradnika: Ostatnia szansa na tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy i 22 dni za 62 zł, 24 miesiące za 255 zł.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.