Free Play Days w Mcrosoft Store

Zagraj w F1 22 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (20.10)

W ramach kolejnej odsłony oferty Xbox Free Play Days możecie zagrać w Rogue Lords, Journey to the Savage Planet i F1 22 za darmo. Do skorzystania z promocji wymagana jest subskrypcja XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Podane tytuły zostaną udostępnione bezpłatnie w wersjach na konsolę Xbox One i Xbox Series X|S.

Źródło: Xbox Wire

Aby skorzystać z oferty, musicie posiadać abonament XBL Gold. Najlepsze aktualnie promocje na Xbox Live Gold zamieściliśmy w poniższej tabeli:

Jak kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate?

Pamiętajcie, że oferta na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł wciąż jest dostępna! Skorzystać mogą z niej nowi i wybrani, powracający subskrybenci. Jeśli chcielibyście zakupić abonament na dłuższy okres czasu, to przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 52,46 zł, 9 miesięcy za 99,17 zł, 13 miesięcy za 143,49 zł, 17 miesięcy za 190 zł. Szczegółowe informacje na temat zakupu XGP znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.