Free Play Days w Mcrosoft Store

Zagraj w Dragon Ball The Breakers, WWE 2K22 i Assassin’s Creed Valhalla za darmo w ramach Xbox Free Play Days (16.12)

Posiadacze abonamentów XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą przez najbliższy weekend grać w Dragon Ball The Breakers, WWE 2K22 i Assassin’s Creed Valhalla za darmo. Podane gry będą dostępne bezpłatnie w ramach oferty Xbox Free Play Days do 18 grudnia.

Źródło: Xbox Wire

Aby skorzystać oferty musicie posiadać subskrypcję XBL Gold. Najlepsze aktualnie oferty na tanie Xbox Live Gold znajdziecie w poniższej tabeli:

Gdzie kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate?

Łowcy, przypominamy Wam o ofercie na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł. Promocja ta dostępna jest aktualnie dla nowych i powracających abonentów usługi. Jeśli macioe w planach zakup abonamentu na dłuższy okres czasu, to przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 60,98 zł, 8 miesięcy za 102,20 zł, 14 miesięcy za 191,49 zł, 26 miesięcy za 378,98 zł. Szczegółowe informacje o XGP znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.