Promocja na Company of Heroes 3

Zagraj w Company of Heroes 3 za darmo na Steam! Dołącz do testu trybu wieloosobowego

Łowcy, jeśli jesteście zainteresowani premierą Company of Heroes 3, to mamy dla Was ciekawą ofertę. Bezpośrednio na platformie Valve możecie dołączyć do publicznych testów trybu wieloosobowego i zagrać w najnowszą odsłonę popularnego cyklu RTS-ów, osadzonych w realiach II wojny światowej, bez żadnych kosztów. Instrukcję jak uzyskać dostęp do tytułu i zagrać w Company of Heroes 3 za darmo znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Przypominamy, że premiera Company of Heroes 3 została zaplanowana na 23 lutego 2023 roku.


Jak zagrać w Company of Heroes 3 za darmo na Steam?

Dostęp do publicznych testów trybu wieloosobowego może uzyskać każdy posiadacz konta Steam. Aby zagrać w Company of Heroes 3 za darmo należy:

Krok 1. Przejść na kartę produktu Company of Heroes 3 na Steam, a następnie zalogować się do swojego konta.

Krok 2. Przesunąć się w dół strony i znaleźć informację o testach trybu wieloosobowego:

Company of Heroes 3 za darmo

Krok 3. Kliknąć zielony przycisk „Poproś o dostęp” i potwierdzić swój wybór:

Company of Heroes 3 za darmo

Krok 4. Poczekać na wiadomości e-mail z potwierdzeniem otrzymania dostępu. W bibliotece Steam pojawi się wtedy odpowiednia wersja Company of Heroes 3 do pobrania:

Company of Heroes 3 za darmo

Gdzie kupić tanio pre-order Company of Heroes 3 na Steam?

Jeśli planujecie zakupić pre-order Company of Heroes 3 w promocyjnej cenie, to na Waszą uwagę zasługuje oferta cyfrowego sklepu CDKeys:


Łowcy, czekacie na premierę Company of Heroes 3? Może testy trybu wieloosobowego przekonają Was do złożenia zamówienia przedpremierowego? Jesteście fanami poprzednich gier studia Relic Entertainment? Napiszcie w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.