Gry za darmo na PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch

Za darmo to i ocet słodki! Polecane darmowe gry na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch (21.05)

Przedostatni weekend miesiąca przynosi nam kolejne darmowe gry na PC, PlayStation, Nintendo Switch oraz Xbox. Ten tydzień zdecydowanie należy do Epic Games Store, które oferuje graczom NBA 2K21 za darmo. Co prawda produkcja ta zebrała sporo negatywnych recenzji, ale… w takiej cenie warto spróbować i przekonać się na własnej skórze czy rzeczywiście jest tak źle, jak piszą. A już w następny czwartek czeka nas kolejna niespodzianka, oby tym razem mniej kontrowersyjna 😉 Poza tym warto też zwrócić uwagę na Knockout City, debiutujące dziś na PC i konsolach. Do 31 maja tytuł ten będzie można testować bez dodatkowych opłat. Jutro startuje także weekend bez PlayStation Plus, umożliwiający wszystkim posiadaczom konsol Sony zabawę online, bez konieczności zakupu abonamentu.

Jakie jeszcze gry oferowane są za darmo? Zobaczcie sami, sprawdzając najnowsze zestawienie obejmujące najciekawsze, dostępne aktualnie, darmowe gry na PlayStation, Nintendo Switch, Xbox i PC 😉

Aktualizacja

Zaktualizowano listę gier z darmowym weekendem i dopisano bonusy dostępne dla wybranych gier w ramach Days of Play na konsolach PlayStation.

Darmowe gry na PC

Gry z darmowym weekendem na Steam

Darmowe gry na Epic Games Store

 • ❤️ NBA 2K21 – za darmo (grę możecie odebrać do 27 maja)

Gry z darmowym weekendem na Epic Games Store

Gry z darmowym weekendem na Origin/EA Desktop

Darmowe gry DRM Free na Indie Gala

Więcej darmowych gier od Indie Gala znajdziecie pod tym adresem.

Inne gry za darmo i bonusy

 • Banner „Formula 1 2021” w Rocket League – przedmiot znajduje się w sklepie wewnątrz gry
 • Borderlands 3 shift code – 5Z53B-XT96S-C65FS-RJJBJ-JWJ5C. Kod aktywujemy na tej stronie.

Bonus: Xbox Game Pass na PC

Najnowszymi grami dostępnymi w ramach usługi są:

 • Secret Neighbor
 • The Wild at Heart
 • The Catch: Carp & Coarse Fishing
 • SnowRunner
 • Remnant: From the Ashes
 • FINAL FANTASY X/X-2 HD Remaster
 • Just Cause 4: Reloaded

Jak zaoszczędzić na Xbox Game Pass Ultimate?

Jeśli rozważacie zakup Xbox Game Pass Ultimate tanio, skorzystajcie z umieszczonych na stronie TaniGamePass.pl poradników dla nowych użytkowników (już od 4 zł za 3 miesiące), aktualnych subskrybentów (już od 49 zł za 70 dni) lub powracających abonentów.


Gry za darmo na PlayStation

Trwa Days of Play! Wystarczy zarejestrować się na tej stronie i grać w gry, by zdobyć avatary, tapety i motywy PlayStation. W dniach 22-23 maja wszyscy posiadacze konsol otrzymają możliwość gry online bez konieczności posiadania abonamentu PS+.

W ramach akcji można też otrzymać darmowe dodatki i wirtualną walutę do kilku gier (Rogue Company, Brawlhalla, Warframe, Rocket League, World of Tanks, World of Warships, Destruction AllStars, NBA 2K21, Call of Duty: Warzone, MLB The Show 21) By je odebrać, należy przejść pod ten link.

Do 30 maja gracze mogą bawić się za darmo w:

Abonenci PlayStation Plus mogą odbierać gry z majowej oferty Instant Game Collection:

Gdzie kupić tani abonament PlayStation Plus?

Najlepszą ofertę na roczny abonament PlayStation Plus znajdziecie w Kinguin198,64 zł z kodem LOWCY8. Pozostałe promocje na tani PS Plus dostępne są na stronie gg.deals.


Darmowe gry na Xbox One

W ramach akcji Xbox Live Gold Free Play Days, abonenci Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą w najbliższych dniach sprawdzić:

Subskrybenci Xbox Live Gold mogą przypisać do konta tytuły udostępnione w ramach Games with Gold:

Posiadacze konsoli Xbox mogą też skorzystać z subskrypcji Xbox Game Pass na konsole. Najnowszymi tytułami dostępnymi na Xbox One i Xbox Series w usłudze Xbox Game Pass są:

 • The Wild at Heart
 • The Catch: Carp & Coarse Fishing
 • SnowRunner
 • Red Dead Online
 • FINAL FANTASY X/X-2 HD Remaster
 • Just Cause 4: Reloaded
 • Psychonauts

Gdzie kupić tani abonament Xbox Live Gold?

Abonament Xbox Live Gold zawarty jest w Xbox Game Pass Ultimate. W celu nabycia taniego GPU skorzystajcie z umieszczonych na stronie TaniGamePass.pl poradników przeznaczonych dla nowych użytkowników (już od 4 zł za 3 miesiące subskrypcji), aktualnych subskrybentów (już od 49 zł za 70 dni) lub powracających abonentów.


Gry za darmo na Nintendo Switch

Do 30 maja gracze mogą testować najnowszą produkcję od Electronic Arts:

Jak zaoszczędzić na abonamencie Nintendo Switch Online?

Najlepszą ofertę na roczny abonament Nintendo Switch Online znajdziecie w sklepie CDKeys70,39 zł. Pozostałe promocje na tani NSO dostępne są na stronie gg.deals.


Łowcy, to w co zamierzacie grać w ten weekend? 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.