Gry za darmo na PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
Graj za darmo

Ten tydzień obfituje w darmowe gry na PC. Z okazji 30-lecia studia Techland na Steam za darmo udostępniony został Call of Juarez: Gunlinger. Jeśli Dziki Zachód do Was nie przemawia, zawsze możecie zabrać się za odzyskiwanie skradzionych świątecznych prezentów w Cave Story’s Secret Santa. Dzięki Epic Games Store natomiast możemy wcielić się w rolę projektanta więzień w Prison Architect lub sprawdzić jak wygląda EndGame w RPG akcji Godfall: Challenger Edition. Rozdawane przez Ubisoft Anno 1404 History Edition pozwoli przenieść się w czasie do XV wieku i poprowadzić ku świetności azjatycką kolonię. Na uwagę zasługuje też, dostępne na konsolach, demo technologiczne Unreal Engine 5 – Matrix Awakens. Nie jest to co prawda typowa gra, ale uwierzcie, robi wrażenie. Warto sprawdzić, jak w przyszłości będą wyglądały produkcje AAAA.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie wszystkie warte uwagi aktualnie dostępne darmowe gry na PC, oraz konsole PlayStation i Xbox 😉

Darmowe gry na PC

Gry za darmo na Steam

Darmowe gry na Epic Games Store

Gry za darmo w Ubisoft Connect

Darmowe gry na GOG.com

Darmowe gry DRM Free na Indie Gala

Więcej darmowych gier od Indie Gala znajdziecie pod tym adresem.

Darmowe weekendy:

Darmowe gry w Amazon Prime Gaming

W listopadzie, w ramach usługi Amazon Prime Gaming udostępniono graczom:

Instrukcję dotyczącą tego, w jaki sposób odebrać darmowy trial, znajdziecie w tym newsie. Oferta trwa do 3 stycznia 2022 r.

Bonus: PC Game Pass

Najnowszymi grami dodanymi do biblioteki PC Game Pass są:

 • ONE PIECE: PIRATE WARRIORS 4
 • Halo Infinite
 • Space Warlord Organ Trading Simulator
 • Serious Sam 4
 • Archvale
 • Rubber Bandits
 • FINAL FANTASY XIII-2

Jak zaoszczędzić na zakupie PC Game Pass?

Jeślis szukacie miejsca, w którym zakupicie tani Xbox Game Pass Ultimate, to zapraszamy Was na stronę TaniGamePass.pl, na której znajdziecie gotowe poradniki przeznaczone dla nowych użytkowników (już od 4 zł za trzy miesiące), aktualnych subskrybentów (już od 76,85 zł za dwa miesiące) lub powracających abonentów.


Gry za darmo na PlayStation 4 i 5

Subskrybenci PlayStation Plus, w grudniu, mogą przypisać do swoich kont sześć gier:

Dodatkowo, można też skorzystać z:

Gdzie kupić tani abonament PlayStation Plus?

Najlepsza cena PlayStation Plus dostępna jest w sklepie Kinguin170,28 zł z kodem GGDLS8. Pozostałe promocje na tani PS Plus znajdziecie na gg.deals. Osoby, które nie posiadały jeszcze na swoim koncie subskrypcji, mogą skorzystać z promocji dostępnej w sklepie PlayStation i nabyć ją w cenie 120 zł (a nawet ciut taniej) za rok.


Darmowe gry na Xbox One/ Xbox Series

Abonenci Xbox Live gold lub Game Pass Ultimate mogą w tym tygodniu przetestować za darmo w ramach Xbox Free Play Days następujące gry:

Subskrybenci Xbox Live Gold mogą odebrać następujące tytuły w ramach Games with Gold:

Dodatkowo:

 • ❤️ Matrix Awakens nie jest to co prawda gra, ale warto rzucić okiem na to, co można zrobić dzięki Unreal Engine 5

Posiadacze konsoli Xbox mogą skorzystać z abonamentu Xbox Game Pass. Wśród najnowszych gier, które dołączyły do usługi Xbox Game Pass na konsole znajdziecie:

 • ONE PIECE: PIRATE WARRIORS 4
 • Halo Infinite
 • Space Warlord Organ Trading Simulator
 • Serious Sam 4
 • Archvale
 • Rubber Bandits
 • FINAL FANTASY XIII-2

Gdzie kupić tani abonament Xbox Live Gold?

Abonament Xbox Live Gold zawarty jest w ramach Xbox Game Pass Ultimate. By zakupić XGPU tanio, rzućcie okiem na stronę TaniGamePass.pl. Promocje dla siebie odkryją tu nowi użytkownicy (już od 4 zł za trzy miesiące), aktualni subskrybenci (już od 119 zł za trzy miesiące) i powracający abonenci.


Łowcy, wybraliście już, jaką grę chcielibyście dostać na prezent? 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.