Gry za darmo na PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
Graj za darmo
  Polecamy

Za darmo to i ocet słodki! Polecane darmowe gry na PC, PlayStation, Nintendo Switch oraz Xbox (3.12)

Kilka dni temu przywitaliśmy grudzień, a teraz przyszła pora na kolejny wpis przedstawiający darmowe gry na PC, PlayStation, Nintendo Switch oraz Xboksy. W tym tygodniu na Epic Games Store otrzymaliśmy sieciowy asymetryczny horror Dead by Daylight oraz while True: learn(), czyli pełną humoru grę logiczną, w której główną rolę odgrywa kot programista 😉 Na GOG.com znaleźć można natomiast Crime Cities, rozdawaną z okazji 30-lecia istnienia firmy Techland (wszystkiego najlepszego! Dzięki za te wszystkie dobre gry!). Jeśli macie ochotę na Frostpunk, Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, czy też Football Manager 2021, zwróćcie uwagę na nową dostawę w Amazon Prime.

Listę najciekawszych gier objętych darmowym weekendem, a także dostępne do przypisania na stałe darmowe gry na PC, PlayStation, Nintendo Switch oraz Xbox znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Aktualizacja

Dodano nową darmową grę na Steam – Box: The Game.

Darmowe gry na PC

Gry za darmo na Steam

 • Box: The Game – za darmo (grę możecie przypisać do konta do 6 grudnia)

Darmowe gry na Epic Games Store

Gry za darmo na GOG.com

 • ❤️ Crime Cities – za darmo (grę możecie odebrać do 9 grudnia)

Darmowe gry DRM Free na Indie Gala

Więcej darmowych gier od Indie Gala znajdziecie pod tym adresem.

Darmowe weekendy:

Darmowe gry w Amazon Prime Gaming

W listopadzie, w ramach usługi Amazon Prime Gaming udostępniono graczom:

Instrukcję dotyczącą tego, w jaki sposób odebrać darmowy trial, znajdziecie w tym newsie. Oferta trwa do 3 stycznia 2022 r.

Inne gry za darmo i bonusy

 • Dead by Daylight – kod DECIPHERSTRIKE przyznaje 150000 Bloodpoints; dodatkowo do gry wprowadzono kalendarz adwentowy, pozwalający odbierać nagrody za zalogowanie się każdego dnia.

Bonus: Xbox Game Pass na PC

Najnowszymi grami dodanymi do biblioteki Xbox Game Pass na PC są:

 • Archvale
 • Rubber Bandits
 • FINAL FANTASY XIII-2
 • Lawn Mowing Simulator
 • Warhammer 40,000: Battlesector
 • Stardew Valley
 • Townscaper

Jak zaoszczędzić na zakupie Xbox Game Pass na PC?

Jeślis szukacie miejsca, w którym zakupicie tani Xbox Game Pass Ultimate, to zapraszamy Was na stronę TaniGamePass.pl, na której znajdziecie gotowe poradniki przeznaczone dla nowych użytkowników (już od 4 zł za trzy miesiące), aktualnych subskrybentów (już od 77,78 zł za dwa miesiące) lub powracających abonentów.


Gry za darmo na PlayStation 4 i 5

Subskrybenci PlayStation Plus, w listopadzie, mogą przypisać do swoich kont sześć gier:

Poznaliśmy również tytuły, które trafią do PS+ w grudniu.

Dodatkowo, można też skorzystać z:

Gdzie kupić tani abonament PlayStation Plus?

Najlepsza cena PlayStation Plus dostępna jest w sklepie PlayStation144,48 zł (tak, nie przewidzieliście się. Ta oferta jest poprawna ;), ale wymaga to zastosowania pewnego tricku, o którym przeczytacie w tym newsie. Pozostałe oferty na tani PS Plus (ceny już od 158 zł) znajdziecie w tym wpisie.


Darmowe gry na Xbox One/ Xbox Series

Abonenci Xbox Live gold lub Game Pass Ultimate mogą w tym tygodniu przetestować za darmo w ramach Xbox Free Play Days następujące gry:

Subskrybenci Xbox Live Gold mogą odebrać następujące tytuły w ramach Games with Gold:

Dodatkowo:

 • Dead by Daylight – kod DECIPHERSTRIKE przyznaje 150000 Bloodpoints; dodatkowo do gry wprowadzono kalendarz adwentowy, pozwalający odbierać nagrody za zalogowanie się każdego dnia.

Posiadacze konsoli Xbox mogą skorzystać z abonamentu Xbox Game Pass. Wśród najnowszych gier, które dołączyły do usługi Xbox Game Pass na konsole znajdziecie:

 • Archvale
 • Rubber Bandits
 • FINAL FANTASY XIII-2
 • Lawn Mowing Simulator
 • Warhammer 40,000: Battlesector
 • Stardew Valley
 • Anvil: Vault Breaker

Gdzie kupić tani abonament Xbox Live Gold?

Abonament Xbox Live Gold zawarty jest w ramach Xbox Game Pass Ultimate. By zakupić XGPU tanio, rzućcie okiem na stronę TaniGamePass.pl. Promocje dla siebie odkryją tu nowi użytkownicy (już od 4 zł za trzy miesiące), aktualni subskrybenci (już od 117,47 zł za trzy miesiące) i powracający abonenci.


Gry za darmo na Nintendo Switch

Uwaga! Jeśli nie odebraliście wszystkich dotychczas rozdawanych gier, nie ma możliwości odbioru kolejnych, bez dokonania zakupu pominiętych tytułów!

Aż do świąt na stronie No Gravity Games rozdawane będą darmowe gry na Nintendo Switch. Aby skorzystać z oferty, wymagane jest posiadanie konta ustawionego na amerykański region. Rekomendujemy założenie osobnego profilu z myślą o zakupach w amerykańskim regionie Nintendo eShop. Odebrane na innym koncie gry bez problemu włączycie na swoim głównym profilu. Jeśli planujecie też w przyszłości dokonywać zakupów w amerykańskim eShopie, radzimy wybrać region z zerowym podatkiem, np. Alaskę.

Aktualnie za darmo dostępne jest Strike Force Kitty. Kolejny bezpłatny tytuł zostanie udostępniony w poniedziałek.

Tani abonament Nintendo Switch Online

Najlepsza oferta na Nintendo Switch Online dostępna jest w sklepie AllYouPlay71,42 zł Pozostałe promocje na tani NSO znajdziecie na gg.deals.


Łowcy, wybraliście już, jaką grę chcielibyście dostać na prezent? 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.