Gry za darmo na PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
Graj za darmo
  Polecamy

Za darmo to i ocet słodki! Polecane darmowe gry na PC, PlayStation i Xbox One (20.11)

Listopad zbliża się ku końcowi, pora na święta 😉 Zanim to jednak nastąpi – piątek, a wraz z nim kolejne wydanie artykułu obejmującego darmowe gry na PC, PlayStation i Xbox One. Jak zawsze prym wiedzie Epic Games Store, gdzie znaleźć można Elite Dangerous, znakomity sieciowy sumulator kosmiczny, który ma niestety jedną wielką wadę. Jak już wciągnie, to nie sposób się oderwać… Druga z darmówek to The World Next Door. Tytuł ten nie jest zapewne kojarzony przez zbyt wielu graczy, niemniej jednak połączenie gry przygodowej z logiczną powinno przypaść do gustu niejednemu fanowi wirtualnej rozrywki 😉

Łowcy, przygotowaliśmy dla Was listę, na której umieściliśmy warte uwagi gry za darmo na PC, PlayStation 4 i Xbox One, które zostały udostępnione w tym tygodniu 😉 Miłego weekendu!

Darmowe gry na PC

Darmowe DLC na Steam

Darmowe gry na Epic Games Store

Darmowe gry DRM Free na Indie Gala

Więcej darmowych gier od Indie Gala znajdziecie pod tym adresem.

Inne gry i bonusy

  • 3 złote klucze do Bordelands 3 – CSWBT-WZK6H-5X56Z-R3JJJ-CXBKR
  • Nowe kody do Genshin Impact – GOLNXLAKC58 i GENSHINGIFT

Bonus: Xbox Game Pass na PC

Najnowszymi grami dostępnymi w ramach subskrypcji są:

  • River City Girls
  • ❤️ Mount & Blade: Warband
  • ❤️ Halo 4
  • ❤️ ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition
  • Streets of Rogue
  • ❤️ Final Fantasy VIII Remastered
  • ❤️ Tetris Effect Connected

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA ZAKUPIE XBOX GAME PASS NA PC?

Jeśli rozważacie zakup Xbox Game Pass Ultimate za niewielkie pieniądze, skorzystajcie z poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 4 miesiące za 33,86 zł, 6 miesięcy za 117,65 zł, 11 miesięcy za 139,21 zł, 17 miesięcy za 234,26 zł.


Gry za darmo na PlayStation

W listopadzie abonenci PlayStation Plus otrzymali następujące gry:

Przypominamy także o PlayStation Plus Collection, w ramach którego każdy abonent posiadający konsolę PlayStation 5 uzyskuje dostęp do 20 gier z poprzedniej generacji.

GDZIE KUPIĆ TANI ABONAMENT PLAYSTATION PLUS?

Najlepszą ofertę na abonament PlayStation Plus znajdziecie w Eneba 154,63 z kodem LOWCYGIER. Pozostałe promocje na PS Plus możecie znaleźć w tym artykule.


Darmowe gry na Xbox One

Subskrybenci Xbox Live Gold otrzymali dostęp do następujących tytułów Games with Gold:

Posiadacze konsoli Xbox mogą też skorzystać z subskrypcji Xbox Game Pass na Xbox One. Najnowszymi grami dostępnymi w ramach usługi Xbox Game Pass na konsole są:

GDZIE KUPIĆ TANI ABONAMENT XBOX LIVE GOLD?

Abonament Xbox Live Gold zawarty jest w Xbox Game Pass Ultimate. Jeśli chcecie zaoszczędzić na Game Passie, wykorzystajcie nasz poradnik: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 4 miesiące za 33,86 zł, 6 miesięcy za 117,65 zł, 11 miesięcy za 139,21 zł, 17 miesięcy za 234,26 zł.


Łowcy, jakie plany na ten weekend? Jakieś darmowe gry na PC, PlayStation i Xbox One zmieszczą się w Waszych napiętych grafikach?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.