Gry za darmo na PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
Graj za darmo

Najbliższe trzy dni niektórzy spędzą testując nadchodzące gry, bowiem w tym tygodniu dosłownie zalały nas darmowe gry PC oraz produkcje dostępne w ramach darmowych weekendów. Otwarta beta Call of Duty: Vanguard? A może Age of Empires IV? Gracze oczekujący gier przypisanych na stałe do konta także nie mają na co narzekać. W tym tygodniu odbierzecie między innymi Titan Quest Anniversary Edition za darmo na Steamie. Oprócz tego na platformie Valve można dorwać Jagged Alliance Gold Edition. Natomiast Epic Games Store oferuje darmowe Speed Brawl oraz Tharsis. Microsoft także nie zwalnia tempa – w usłudze Xbox Game Pass pojawiły się kolejne gry, w tym wyczekiwane przez wielu Aragami 2.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie darmowe gry na PC, konsole PlayStation i Xbox dostępne w tym tygodniu.

Darmowe gry na PC

Gry z darmowym weekendem

Darmowe gry na Epic Games Store

  • ❤️ Speed Brawl – za darmo do 23 września
  • ❤️ Tharsis – za darmo do 23 września

Darmowe gry na Steamie

Inne gry za darmo i bonusy

Bonus: Xbox Game Pass na PC

Najnowszymi grami dodanymi do biblioteki Xbox Game Pass na PC są:

Jak zaoszczędzić na zakupie Xbox Game Pass na PC?

Jeśli rozważacie zakup Xbox Game Pass Ultimate i chcecie oszczędzić kilka złotych, skorzystajcie ze strony TaniGamePass.pl! Mamy tam dla Was gotowe instrukcje przeznaczone dla nowych użytkowników (już od 4 zł za miesiąc), aktualnych subskrybentów (już od 81,19 zł za dwa miesiące) lub powracających abonentów.


Gry za darmo na PlayStation

Gry z darmowym weekendem w PS Store:

Abonenci PlayStation Plus do 5 października mogą przypisywać do swoich kont trzy gry:

Dodatkowo:

Gdzie kupić tani abonament PlayStation Plus?

Najlepszą ofertę na roczny PlayStation Plus znajdziecie w sklepie Kinguin191,57 zł z kodem LOWCY6 przy płatności BLIKIEM. Pozostałe promocje na tani PS Plus w sklepach znajdziecie odwiedzając GG.deals.


Darmowe gry na Xbox One

Gry z darmowym weekendem w Xbox Store:

Subskrybenci Xbox Live Gold mogą odbierać następujące tytuły w ramach Games with Gold:

Dodatkowo:

Posiadacze konsoli Xbox mogą też skorzystać z subskrypcji Xbox Game Pass. Wśród najnowszych gier, które dołączyły do usługi Xbox Game Pass na konsole znajdziecie:

Gdzie kupić tani abonament Xbox Live Gold?

Abonament Xbox Live Gold zawarty jest w Xbox Game Pass Ultimate. By zakupić tanie GPU, zerknijcie na stronę TaniGamePass.pl. Coś dla siebie znajdą tu nowi użytkownicy (już od 4 zł za miesiąc), aktualni subskrybenci (już od 81,19 zł za dwa miesiące) i powracający abonenci.


Uff, w tym tygodniu obrodziło w gry z darmowym weekendem. Łowcy, sprawdzicie betę nowego Call of Duty, czy może skorzystacie z otwartych testów Hell Let Loose na PS5? Jeśli pominęliśmy jakaś darmówkę nie krępujcie się dać znać w komentarzach. 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.