Gry za darmo na PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
Graj za darmo

Jak co każdy piątek nastał ten moment… Wszystkie darmowe gry na PC z tego tygodnia zebrane w jednym miejscu, a na dokładkę przegląd ofert na konsolach Xbox i PlayStation. Tym razem Epic Games Store oferuje darmowe Nioh: The Complete Edition, któremu warto poświęcić swój czas, bez względu na growe preferencje, a nuż zastrzyki adrenaliny przy walkach z bossami przypadną do gustu. W Ubisoft Store francuska firma rozdaje Far Cry 3 za darmo, a jeśli pobawicie się z aplikacją mobilną sklepu otrzymacie także Trials Fusion w wersji na komputery osobiste. Pojawiły się nowe gry w PlayStation Plus, między innymi Overcooked! All You Can Eat na PlayStation 5, natomiast użytkownicy konsol Xbox (oraz PC!) mogą skorzystać z kolejnych gier dodanych do usługi Xbox Game Pass.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie darmowe gry na PC, konsole PlayStation i Xbox dostępne w tym tygodniu.

Darmowe gry na PC

Gry z darmowym weekendem

Darmowe gry na Epic Games Store

Darmowe gry DRM Free na Indie Gala

Więcej darmowych gier od Indie Gala znajdziecie pod tym adresem.

Inne gry za darmo i bonusy

Bonus: Xbox Game Pass na PC

Najnowszymi grami dodanymi do biblioteki Xbox Game Pass na PC są:

Jak zaoszczędzić na zakupie Xbox Game Pass na PC?

Jeśli rozważacie zakup Xbox Game Pass Ultimate i chcecie oszczędzić kilka złotych, skorzystajcie ze strony TaniGamePass.pl! Mamy tam dla Was gotowe instrukcje przeznaczone dla nowych użytkowników (już od 4 zł za miesiąc), aktualnych subskrybentów (już od 81,19 zł za dwa miesiące) lub powracających abonentów.


Gry za darmo na PlayStation

Gry z darmowym weekendem w PS Store:

Abonenci PlayStation Plus do 5 października mogą przypisywać do swoich kont trzy gry:

Dodatkowo:

Gdzie kupić tani abonament PlayStation Plus?

Najlepszą ofertę na roczny PlayStation Plus znajdziecie w sklepie Kinguin188,50 zł z kodem LOWCY6 przy płatności BLIKIEM. Pozostałe promocje na tani PS Plus w sklepach znajdziecie odwiedzając GG.deals.


Darmowe gry na Xbox One

W ramach akcji Xbox Live Gold Free Play Days, abonenci Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate zagrają w:

Subskrybenci Xbox Live Gold mogą odbierać następujące tytuły w ramach Games with Gold:

Posiadacze konsoli Xbox mogą też skorzystać z subskrypcji Xbox Game Pass. Wśród najnowszych gier, które dołączyły do usługi Xbox Game Pass na konsole znajdziecie:

Dodatkowo:

Gdzie kupić tani abonament Xbox Live Gold?

Abonament Xbox Live Gold zawarty jest w Xbox Game Pass Ultimate. By zakupić tanie GPU, zerknijcie na stronę TaniGamePass.pl. Coś dla siebie znajdą tu nowi użytkownicy (już od 4 zł za miesiąc), aktualni subskrybenci (już od 81,19 zł za dwa miesiące) i powracający abonenci.


Łowcy, skorzystacie z darmowego Watch Dogs: Legion? Dajcie znać w komentarzach, jeśli znaleźliście tytuły, które nie zostały uwzględnione w artykule 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.