Gry za darmo na PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
Graj za darmo
  Polecamy

Za darmo to i ocet słodki! Polecane darmowe gry na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch (11.09)

Cześć Łowcy! Pora na cotygodniowe zestawienie obejmujące darmowe gry na PC, Xbox, Nintendo Switch oraz PlayStation. Co prawda nie jest tak atrakcyjnie, jak w zeszłym tygodniu (a w „darmówki” od Ubisoft związane z oglądanie Ubisoft Forward okazały się być dość mocnym rozczarowaniem 🙁 ), ale i tak w łapki graczy trafiły w czwartek świetne darmowe gry od Epic Games Store. Railway Empire to wysoko oceniana strategia ekonomiczna, która pozwala zarządzać siecią kolejową w Stanach Zjednoczonych w czasach gorączki złota. Warta uwagi jest również druga produkcja Where The Water Tastes Like Wine, która również przeniesie gracza do USA, tyle że 100 lat później, w okres wielkiego kryzysu gospodarczego.

Łowcy, zapraszamy Was na kolejne zestawienie obejmujące najciekawsze dostępne obecnie darmowe gry na PC, PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch 😉

[Akt 3.] Darmowe klucze do bety Rogue Company

Możecie zdobyć dostęp do bety Rogue Company na PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch rejestrując się na stronie gry i wybierając odpowiednią dla siebie platformę.

Darmowe gry na PC

Gry z darmowym weekendem na Steam

Darmowe gry na Epic Games Store

Darmowe gry DRM Free na Indie Gala

Więcej darmowych gier od Indie Gala znajdziecie pod tym adresem.

Inne darmowe gry na PC

 • Darksburg – Darmowy klucz Steam pozwalający grać w pełną wersję gry do 23.09

Bonus: Xbox Game Pass na PC

Najnowszymi grami dostępnymi w ramach subskrypcji są:

 • ❤️ Disgaea 4
 • The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics
 • Star Renegades
 • ❤️ RESIDENT EVIL 7 biohazard
 • Touhou Luna Nights
 • World War Z
 • ❤️ Crusader Kings III

Przypominamy też, że wszyscy posiadacze aktywnego abonamentu Xbox Game Pass Ultimate mają dostęp do testów beta usługi gry w chmurze.

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA ZAKUPIE XBOX GAME PASS NA PC?

Jeśli chcecie zaoszczędzić na Game Passie, wykorzystajcie nasz poradnik: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 4 miesiące za 23,09 zł, 6 miesięcy za 124,85 zł, 17 miesięcy za 217,72 zł


Gry za darmo na PlayStation 4

Posiadacze PS4 mogą odebrać za darmo RPG Maker MV Player, który umożliwia granie w produkcje stworzone przez społeczność:

We wrześniu abonenci mogą za darmo pobierać gry, które trafiły do Instant Game Collection:

GDZIE KUPIĆ TANI ABONAMENT PLAYSTATION PLUS?

Najlepszą ofertę na abonament PlayStation Plus znajdziecie w Eneba144,65 zł z kodem CHICKENDINNERPL, z uwzględnioną prowizją za płatność przez Przelewy24.


Darmowe gry na Xbox One

W ramach akcji Xbox Live Gold Free Play Days, abonenci Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate zagrają w:

Subskrybenci Xbox Live Gold otrzymali dostęp do następujących tytułów Games with Gold:

Właściciele konsoli Xbox mogą też skorzystać z subskrypcji Xbox Game Pass na Xbox One. Najnowszymi grami dostępnymi w ramach usługi Xbox Game Pass na konsole są:

 • Hotshot Racing
 • Black Desert
 • Stranger Things 3: The Game
 • The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics
 • ❤️ RESIDENT EVIL 7 biohazard
 • ❤️ New Super Lucky’s Tale
 • Jackbox Party Pack 4

Przypominamy też, że wszyscy posiadacze aktywnego abonamentu Xbox Game Pass Ultimate mają dostęp do testów beta usługi gry w chmurze.

GDZIE KUPIĆ TANI ABONAMENT XBOX LIVE GOLD?

Abonament Xbox Live Gold zawarty jest w Xbox Game Pass Ultimate. Jeśli chcecie zaoszczędzić na Game Passie, wykorzystajcie nasz poradnik: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 4 miesiące za 23,09 zł, 6 miesięcy za 124,85 zł, 17 miesięcy za 217,72 zł


Gry za darmo na Nintendo Switch

Darmowa aplikacja na Nintendo Switch umożliwia granie w produkcje stworzone przez społeczność:

Tani abonament Nintendo Switch Online

Abonament Nintendo Switch Online kupiecie taniej w Eneba za €16.25 (72,29 zł) z kodem zniżkowym CHICKENDINNERPL. Podana cena uwzględnia prowizję za płatność przez Przelewy24.


Łowcy, jak oceniacie darmowe gry dostępne w tym tygodniu? Jaki rodzaj wypoczynku planujecie praktykować w ten weekend? 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.