Gry za darmo na PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
Graj za darmo
  Polecamy

Za darmo to i ocet słodki! Polecane darmowe gry na PC, PlayStation 4 i Xbox One (27.11)

Tylko te promocje na Black Friday… Daliby coś za darmo… Na szczęście przed Wami kolejne darmowe gry na PC, PlayStation 4 i Xbox One. W tym tygodniu nie ma tego niestety zbyt wiele, ale jak to mówią – lepszy rydz niż nic. Na Steam za darmo pojawiło się Blackout Z, dynamiczny top down shooter, który może nie powala jakością grafiki, ale oferuje za to bardzo przyjemny gameplay. Blisko 90% pozytywów nie wzięło się w końcu z niczego 😉 Na Epic Games Store za darmo pojawił się natomiast Mudrunner, symulator ciężarówek pracujących w wyjątkowo trudnym terenie. Gra dla prawdziwych twardzieli!

Łowcy, nie chcemy Was za bardzo odciągać od śledzenia promocji z okazji Czarnego Piątku, dlatego też zostawiamy Wam artykuł, w którym znajdziecie polecane darmowe gry na PC, PlayStation 4 i Xbox One, a sami lecimy dalej wyszukiwać najlepsze promocje na Black Friday 😉

Darmowe gry na PC

Darmowe gry na Steam

Darmowe gry na Epic Games Store

  • ❤️ Mudrunner – za darmo (grę możecie odebrać do 3 grudnia 2020 r.)

Po odebraniu gry możecie przypisać do konta również 3 darmowe DLC:

Darmowe gry DRM Free na Indie Gala

Więcej darmowych gier od Indie Gala znajdziecie pod tym adresem.

Bonus: Xbox Game Pass na PC

Najnowszymi grami dostępnymi w ramach subskrypcji są:

  • River City Girls
  • ❤️ Mount & Blade: Warband
  • ❤️ Halo 4
  • ❤️ ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition
  • Streets of Rogue
  • ❤️ Final Fantasy VIII Remastered
  • ❤️ Tetris Effect Connected

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA ZAKUPIE XBOX GAME PASS NA PC?

Jeśli rozważacie zakup Xbox Game Pass Ultimate za niewielkie pieniądze, skorzystajcie z poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 4 miesiące za 30,81 zł, 6 miesięcy za 121,69 zł, 11 miesięcy za 135,89 zł, 17 miesięcy za 211,80 zł.


Gry za darmo na PlayStation

W listopadzie abonenci PlayStation Plus otrzymali następujące gry:

Poznaliśmy także gry PlayStation Plus na grudzień.

Przypominamy także o PlayStation Plus Collection, w ramach którego każdy abonent posiadający konsolę PlayStation 5 uzyskuje dostęp do 20 gier z poprzedniej generacji.

GDZIE KUPIĆ TANI ABONAMENT PLAYSTATION PLUS?

Najlepszą ofertę na roczny abonament PlayStation Plus znajdziecie w Kinguin 149,15 zł z kodem LOWCY10. Pozostałe promocje na PS Plus możecie znaleźć w tym artykule.


Darmowe gry na Xbox One

Subskrybenci Xbox Live Gold otrzymali dostęp do następujących tytułów Games with Gold:

Poznaliśmy również gry, które pojawią się w usłudze w przyszłym miesiącu – Games with Gold na grudzień.

Posiadacze konsoli Xbox mogą też skorzystać z subskrypcji Xbox Game Pass na Xbox One. Najnowszymi grami dostępnymi w ramach usługi Xbox Game Pass na konsole są:

GDZIE KUPIĆ TANI ABONAMENT XBOX LIVE GOLD?

Abonament Xbox Live Gold zawarty jest w Xbox Game Pass Ultimate. Jeśli chcecie zaoszczędzić na Game Passie, wykorzystajcie nasz poradnik: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 4 miesiące za 30,81 zł, 6 miesięcy za 121,69 zł, 11 miesięcy za 135,89 zł, 17 miesięcy za 211,80 zł.


Łowcy, wiemy, że dzisiaj pewnie jesteście w zakupowym szale, ale liczymy, że znajdziecie trochę czasu, by zagrać w darmowe gry na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Co wybierzecie tym razem?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.