Gry za darmo na gry Xbox Series X, konsole, kontrolery oraz akcesoria

Znaleziono 357 wpisów

W najbliższy weekend abonenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą ograć cztery nowe gry w ramach oferty Xbox Free Play Days.

Czytaj więcej

Posiadacze abonamentu XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą testować Bassmaster Fishing: 2022 Bassmaster Classic, Far Cry 5 oraz Marvel’s Midnight Suns Enhanced Edition za darmo. Tytuły dostępne będą bezpłatnie w ramach oferty Xbox Free Play Days.

Czytaj więcej

Posiadacze subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate mogą odebrać dodatek do Far Cry 5 za darmo. Rozszerzenie o nazwie Hours of Darkness możecie przypisać do swojego konta w zakładce „Korzyści”. Przypominamy, że podstawowa wersja tytułu jest aktualnie dostępna w ramach abonamentu XGP.

Czytaj więcej

Rozpoczęły się otwarte betatesty Exoprimal, dzięki którym zarówno gracze pecetowi, jak i konsolowi mogą zagrać za darmo w najnowszą grę Capcomu. Darmowy okres próbny potrwa do końca weekendu.

Czytaj więcej

W ramach obchodów piątej rocznicy premiery, Ubisfot postanowił udostępnić grę Far Cry 5 za darmo. Tytuł będzie można testować bezpłatnie od 23 do 27 marca. Z darmowego weekendu skorzystają użytkownicy PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Dodatkowo, dziś zadebiutowała aktualizacja pozwalająca na zabawę w Far Cry 5 w 60 klatkach na sekundę na PS5 oraz Xbox Series X|S.

Czytaj więcej

W tym tygodniu abonenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą przetestować trzy gry za darmo. Jedną z nich jest konsolowe wydanie Anno 1800 od Ubisoftu.

Czytaj więcej

Poprzez koreańską witrynę Microsoft Store abonenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą odebrać Astria Ascending za darmo. W polskim regionie sklepu gra kosztuje 184,99 zł.

Czytaj więcej

Już w najbliższy czwartek rozpocznie się kolejny darmowy weekend. Tym razem będziecie mogli przetestować tryb multiplayer w Call of Duty: Modern Warfare 2 za darmo. W najnowszą odsłonę serii zagracie bezpłatnie od 16 do 20 marca. W ramach sezonu drugiego będziecie mogli sprawdzić 6 map, 8 trybów rozgrywki oraz pierwszą odsłoną trybu Special Ops Raid.

Czytaj więcej

Podczas wczorajszej konferencji Capcomu zostało udostępnione demo Resident Evil 4 Remake. Gracze na PC, konsolach PS4, PS5 i Xbox Series mogą już teraz zapoznać się z samym początkiem odnowionej przygody Leona Kennedy’ego.

Czytaj więcej

Wystartowała kolejna edycja Xbox Free Play Days. Przez ten weekend abonenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą skorzystać z czterech pełnych wersji gier. W ofercie wylądowało między innymi WRC Generations.

Czytaj więcej

Francuska koporacja rozpoczyna kolejny okres próbny swojej gry. Od jutra, 9 marca, gracze na PC i konsolach otrzymają dostęp do Tom Clancy’s Rainbow Six Siege za darmo. Grę można już teraz pobierać na wszystkich platformach.

Czytaj więcej

Subskrybenci XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą już teraz zagrać w Diablo III: Eternal Collection za darmo. W ramach oferty Xbox Free Play Days, bez dodatkowych koszów, przetestujecie także Human Fall Flat i Train Life: A Railway Simulator.

Czytaj więcej

Dużymi krokami zbliża się premiera Anno 1800 Edycja Konsolowa. Tytuł zadebiutuje na PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 16 marca 2023 roku. Z tej okazji Ubisoft zapowiedział darmowy tydzień z grą. W Anno 1800 za darmo na PC, PS5 oraz XSX zagramy w dniu debiutu na rynku wersji konsolowej. Produkcja będzie dostępna bezpłatnie do przetestowania od 16 do 23 marca.

Czytaj więcej

Subskrybenci XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą zagrać w dodatek Destiny 2: The Witch Queen oraz gry Bloodstained: Ritual of the Night i Dragon Ball: The Breakers za darmo. Podane tytuły będą dostępne w ramach oferty Xbox Free Play Days bez dodatkowych kosztów.

Czytaj więcej

W sklepach cyfrowej dystrybucji pojawiło się demo Wo Long: Fallen Dynasty. Darmowa wersja próbna jest dostępna na PC, konsolach PlayStation i Xbox.

Czytaj więcej

Posiadacze subskrypcji XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate już od dziś mogą testować NBA 2K23 i Far Cry 6 za darmo. Oba tytuły będą dostępne bezpłatnie przez najbliższy weekend w ramach oferty Xbox Free Play Days.

Czytaj więcej

Już od czwartku, 16 lutego, będziecie mogli przetestować grę Far Cry 6 za darmo. Najnowsza część serii zostanie udostępniona bez żadnych dodatkowych kosztów na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Bezpłatny okres potrwa do 20 lutego, do godziny 17:00.

Czytaj więcej

Łowcy, jeśli nie lubicie kupować przysłowiowego kota w worku, a dotychczasowe prezentacji nie przekonały Was do zakupu nowego „Monster Huntera” od EA, to już od dziś możecie zagrać Wild Hearts za darmo w ramach subskrypcji EA Play i Xbox Games Pass Ultimate na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Bezpłatne demo zostało udostępnione na 3 dni przed premierą Wild Hearts. Dla osób nie posiadających żadnej subskrypcji, wciąż dostępna jest oferta na miesiąc XGPU za 4 zł!

Czytaj więcej

Abonenci XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą od dziś grać w Scarlet Nexus, The Ascent oraz TT Isle of Man Ride on the Edge 2 za darmo przez najbliższy weekend. Podane tytuły będą dostępne bezpłatnie w ramach oferty Xbox Free Play Days do 12 lutego.

Czytaj więcej

Najnowsza gra od twórców ostatnich odsłon serii X-COM otrzymała wersję próbną. Demo Marvel’s Midnight Suns jest dostępne za darmo na konsolach Xbox Series. Posiadacze PlayStation 5 mogą skorzystać z triala wyłącznie poprzez subskrypcję PlayStation Plus Premium.

Czytaj więcej

Użytkownicy posiadający abonament XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą od dziś testować Eiyuden Chronicle: Rising, Naruto to Boruto: Shinobi Striker oraz For Honor za darmo przez najbliższy weekend. Podane tytuły będą dostępne bezpłatnie w ramach oferty Xbox Free Play Days do 5 lutego.

Czytaj więcej

Ubisoft zapowiada udostępnienie For Honor za darmo. Już od dzisiaj będziecie mogli ogrywać pełną wersję gry na PC i konsolach bez żadnych dodatkowych kosztów. Okres próbny potrwa przez tydzień.

Czytaj więcej

Posiadacze subskrypcji XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą zagrać w Space Crew: Legendary Edition i Tiny Tina’s Wonderlands za darmo przez najbliższy weekend. Oba tytuły będą dostępne bez żadnych dodatkowych koszów w ramach oferty Xbox Free Play Days do 22 stycznia.

Czytaj więcej

Wszyscy abonenci usług XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą testować grę I Am Fish za darmo przez najbliższy weekend. Produkcja będzie dostępna bezpłatnie w ramach oferty Xbox Free Play Days do 15 stycznia.

Czytaj więcej